2013-14 Panini Dominion

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od vodry22 »

na tenhle box jsem se hodně těšil, ale nedopadl úplně podle mojich představ, ale spíš je to asi tím, že jsem se tady na fóru namlsal kartama legend a bohužel v mojim boxu nebyla žádná. Redemption se vydařila, ale není to takový jako vytáhnout kartu přímo z boxu. Jedna věc mě , ale vadí a proto asi taky to zklamání. Na scanu to není vidět ale dvě karty jsou poničený. Jasný nejsou třeba moc poničený, ale přece jenom to není sranda za 500Kč tak by tomu tak být nemuselo.

Devan Dubnyk, ještě ve straém dresu :)
Obrázek

Mika Zibanejad
Obrázek

Austin Watson
Obrázek

Cory Schneider mammoth jersey /50, krásná karta s velkým kusem látky, prodejní potenciál nic moc, ale moc pěkná karta a potěšila mě
Obrázek

Antoine Roussel /50 kdyby bylo lepší jméno tak věřím že by pocity z breaku byly určitě jiný. A ještě ten růžek, zlatá vrstva je "odlouplá" 2 x 1 mm :( ale na druhou stranu krásnej podpis a i když žádnej extra pestrobarevnej patch tak nevypadá úplně blbě
Obrázek

No asi největší hit boxu ve verzi redemption. Limit by měl být /99

Obrázek

děkuju za pozornost a jsem zvědavej na hodnocení od vás, třeba to není úplně zlý, ja pořádně ani nevím :D

Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od Lloyd »

Tyhlety "boxy" s pěti kartama sice nemusim, ale Tarasenko by mě neurazil. Nejvíc se mi líbí ten Watson (litvínovská úchylka na žlutou...) a patch Roussela je taky docela dobrej. Špička hvězdy "L" z Dallasu a kus "R" ze Stars. Navíc Francouz, to je unikát:) Naopak Schneider je přesně typ karty, která se mi nelíbí. Obrovskej nápis "mamut", velkej kus hadru a někde v rohu se ztrácí obrázek brankáře. Ale sto lidí...

Uživatelský avatar
evander9
Opora
Opora
Příspěvky: 225
Registrován: pát 08. lis 2013 10:50:20

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od evander9 »

Mne sa veľmi páči ten patch pri karte antoineho roussela ale ani zbytok nie je na zahodenie. Za mňa :thumbup:

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od Tkachuk007 »

Tak měl bych stejný pocit z otvíračky jako Ty. Chybí legenda :( . Na druhou stranu Tarasenko je HIT a výborné jméno, sice Redemption, ale aspoň se máš na co těšit ;) Z těch ostatních karet se mi nejvíce líbí ten Roussel :thumbup: Na Private Signings je celkem žádáný, zatím mi pokaždé utekl.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od sabres911 »

Tarasenko pecka *h-s* *cheer* , no a je krásné, jak se ty karty dělají dopředu, nebo je Cory Schneider legenda a na kartě je ohlédnutí za jeho hvězdnou kariérou v dresu Canucks :think: :think: :think: ?

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od Maurice Richard »

Taky bych se těšil na legendu... Zrovna dnes při popolední idilce jsem přemýšlel že bych tento boxik zkusil. No po tom tvém breaku si říkám že Ne ! Byl bych zklamaný... A za ty peníze si raději koupím přesně to co chci! To co se povedlo Pavlovi, to se jen tak opakovat nebude. MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od Hans »

Tak taky by u mě převládaly smíšené pocity. Já vždycky tvrdím, že vedle jedné podepsané rookie karty by v boxu měla být i jedna legenda nebo současný hráč. Tarasenko určitě není špatné jména a ta karta snad bude vypadat parádně. S ním bych byl určitě spokojenej.

Uživatelský avatar
fiila
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 492
Registrován: pon 23. dub 2012 14:02:56
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od fiila »

sabres911 píše:Tarasenko pecka *h-s* *cheer* , no a je krásné, jak se ty karty dělají dopředu, nebo je Cory Schneider legenda a na kartě je ohlédnutí za jeho hvězdnou kariérou v dresu Canucks :think: :think: :think: ?
Urcite hodne dopredu:)) ve vetsine serii 13-14 je Schneider v dresu kosatek, V OPC, Score i Artifacts je dokonce na karte i psan jako hrac Vancouveru. Treba v Select je sice foto v dresu VAN ale je psan uz jako NJD. V Dominion je to jeste jinak, pokud vim je to prvni serie co ho vydala v dresu NJD prtz na base uz tam je, ale memo karty (Mammoth i tu klasickou jersey jako je Watson) ma jeste v dresu VAN, prtz je tam i rozstrihanej a podle me to taky vypada lip...na karte je psan uz jako NJD a je tam i v pravym rohu poznamka ze prestoupil 30/6/2013. V dresu NJD jeste ted vysel na Titanium, ale i na memo kartach a je to hnus dyz je tam v rudym dresu s modrym kusem jersey... :crazy:
Obrázek
moje nabídka 20/8/2013: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2872
moje sbírka UPDATE 15/3/2016 nahrány karty do sezóny 97-98 (včetně) = cca 55% sbírky
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =39&t=6767

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od sabres911 »

fiila píše:
sabres911 píše:Tarasenko pecka *h-s* *cheer* , no a je krásné, jak se ty karty dělají dopředu, nebo je Cory Schneider legenda a na kartě je ohlédnutí za jeho hvězdnou kariérou v dresu Canucks :think: :think: :think: ?
Urcite hodne dopredu:)) ve vetsine serii 13-14 je Schneider v dresu kosatek, V OPC, Score i Artifacts je dokonce na karte i psan jako hrac Vancouveru. Treba v Select je sice foto v dresu VAN ale je psan uz jako NJD. V Dominion je to jeste jinak, pokud vim je to prvni serie co ho vydala v dresu NJD prtz na base uz tam je, ale memo karty (Mammoth i tu klasickou jersey jako je Watson) ma jeste v dresu VAN, prtz je tam i rozstrihanej a podle me to taky vypada lip...na karte je psan uz jako NJD a je tam i v pravym rohu poznamka ze prestoupil 30/6/2013. V dresu NJD jeste ted vysel na Titanium, ale i na memo kartach a je to hnus dyz je tam v rudym dresu s modrym kusem jersey... :crazy:
Jj, ty karty se dělají často až 1/2 dopředu, co jsem četl a za tu dobu, co se jim věnuji i vypozoroval :) .. vždycky mě fascinovalo, jak Upper Deck neustale u Big Joa používal patche Bruins, sice unikátní, ale když je borec třeba 4 roky v SJ, vypadalo to vtipně :D .. nikdy nezapomenu, jak jsem koukal s otevřenou pusou na jersey Kovalchuka v NJ (pokud se nepletu, už s kouskem dresu NJ) a to bylo cca 2 měsíce po přestupu ! Ale je pravda, že Superlative byla nízko nákladová série a pokud mají vychrlit větší množství karet a dělají x-sportů, tak se to jinak stíhat nedá…

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od pavelbart »

Jo, to jo, ale třeba tohle je hodně rychlý...
http://www.ebay.com/itm/13-14-TITANIUM- ... 2334c5f751
Jinak box je podle mě pokažený díky tomu, že ta karta není v ruce, ale ve formě redemption. Jasně, Roy se nebude tahat pořád, ale pořád mi to plnění přijde celkem dost slušný. Bál jsem se, že když sníží cenu, bude to horší. Ale není.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od Hans »

No pozoruju, co se tady otvírá a letošním mi přijdou určitě lepší než ty loňské, i když kvůli tomu Hagelinovi na ně vzpomínám i rád. :D

Uživatelský avatar
chaosak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 876
Registrován: stř 02. led 2013 21:00:49
Bydliště: Praha

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od chaosak »

Asi průměrný box co? Jak píšeš, škoda že karta Tarasenka nebyla přímo v boxu. Problémy s drblými rohy mají i Cupky co jsem tam viděl pár karet na ebay :crazy:

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od sabres911 »

pavelbart píše:Jo, to jo, ale třeba tohle je hodně rychlý...
http://www.ebay.com/itm/13-14-TITANIUM- ... 2334c5f751
Jinak box je podle mě pokažený díky tomu, že ta karta není v ruce, ale ve formě redemption. Jasně, Roy se nebude tahat pořád, ale pořád mi to plnění přijde celkem dost slušný. Bál jsem se, že když sníží cenu, bude to horší. Ale není.
jj, jediná výhoda samolepek ...

Uživatelský avatar
fiila
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 492
Registrován: pon 23. dub 2012 14:02:56
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od fiila »

sabres911 píše:
pavelbart píše:Jo, to jo, ale třeba tohle je hodně rychlý...
http://www.ebay.com/itm/13-14-TITANIUM- ... 2334c5f751
Jinak box je podle mě pokažený díky tomu, že ta karta není v ruce, ale ve formě redemption. Jasně, Roy se nebude tahat pořád, ale pořád mi to plnění přijde celkem dost slušný. Bál jsem se, že když sníží cenu, bude to horší. Ale není.
jj, jediná výhoda samolepek ...
:) *gp*
Obrázek
moje nabídka 20/8/2013: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2872
moje sbírka UPDATE 15/3/2016 nahrány karty do sezóny 97-98 (včetně) = cca 55% sbírky
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =39&t=6767

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od pavelbart »

chaosak píše:Asi průměrný box co? Jak píšeš, škoda že karta Tarasenka nebyla přímo v boxu. Problémy s drblými rohy mají i Cupky co jsem tam viděl pár karet na ebay :crazy:
Mohu potvrdit, že dostat karty CUP z toho molitanu, je hodně náročné a ani moje karty nebyly po vyndání 100%. Bohužel, sice ochrana karet je maximální, ale musí se taky nějak vyndat. Přijde mi to jako kdyby to dělal někdo, kdo ty karty nikdy z ničeho nevyndaval...V tomhle jsou Dominion na tom trochu lépe. Protože balíček jde vyndat i ze strany, což mi ale bohužel došlo až po chvilce.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
chaosak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 876
Registrován: stř 02. led 2013 21:00:49
Bydliště: Praha

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od chaosak »

A při té ceně, jakou za box chtějí, to člověka nasere dvojnásob.

Uživatelský avatar
fiila
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 492
Registrován: pon 23. dub 2012 14:02:56
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od fiila »

vodry22 píše: Cory Schneider mammoth jersey /50, krásná karta s velkým kusem látky, prodejní potenciál nic moc, ale moc pěkná karta a potěšila mě
Tak mě by potěšila taky, ale s tim potencialem mas pravdu...vcera sly dve na ebayi za $1.5 a $2!! vysmech na /50 kartu z takhle drahyho boxu...ja jsem bohužel nebidoval a navrhnout takovou cenu tobe bych se asi styděl :oops: :lol:
Obrázek
moje nabídka 20/8/2013: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2872
moje sbírka UPDATE 15/3/2016 nahrány karty do sezóny 97-98 (včetně) = cca 55% sbírky
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =39&t=6767

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 2013-14 Panini Dominion

Příspěvek od vodry22 »

Zas na druhou stranu je dobry ze si clovek může pořídit takovouhle kartu za par korun *h-s* koukal jsem ze i ta s tím patchem nesla za moc, zreba to je v tomhle případě tím ze je to karta vlastně devils i když já ji beru jako kartu Vancouveru. Taky by tam vůbec nemuseli davat to logo devils, ale lepší , to je pravda je to takhle než kdyby tam byl v červeným dresu a zbytek zelenej. To mi vadí když to takhle vidím.

redemption jsem zatím neregistroval, ale asi ji zaregistruju, budu pak z toho boxu dvojnásobně prekvapenej :D snad vyjde nejakej hezkej Patch. Jinak nevím, ale asi bych box zas zkusil, nějaká legenda by se třeba našla, ale uvidíme časem jaka bude chut do rozbalování :)

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host