97-98 Score

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

97-98 Score

Příspěvek od Uphon »

Druhý odbalovaný box byla klasika, staré Scorečka ... tam byla škoda, že karty byly lehce slepeny což znamenalo u Golden Blades, že se místy odlepila lesklá vrstva. V boxu jsem neměl žádnou Artist's Proof ani Net Worth. Ale zase ostatních věcí jsem měl více než být mělo

Nejdříve náhledy na řadovky a checklisty (fotky Vanbiesbroucka a Fitzpatricka jsem jako malý žral) :lol: ... Rookies bylo taky plno a jsou tam i zajímavé jména ... dále taky Signature Moves

Golden Blades - ty měly být v boxu snad dvě podle poměru vkládání na krabici, já jich tam měl ale nějak podezřele hodně ... Iginla, Arnott, Moreau, Linden, Cullen, Fleury

Check-It - našel jsem dva kousky, Gilmour a LeClair

EPIX - to největší lákadlo boxu - na oranžové verzi jsem chytil hned dvě karty, Yashina a Gretzkyho. Může mi tady nějaký odborník na foru ocenit jestli se jedná o "dolarové" epixky nebo to jsou nějaké lepší kousky? Díky

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 97-98 Score

Příspěvek od mapko »

EPIX
ke pozeram podla zoznamu Jagra co mam, tak EPIX GAME ORANGE su tie lacnejsie
ale mozno to neplati pre Gretzkeho

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: 97-98 Score

Příspěvek od corfix »

Super! Moje nejoblíbenější série *prty*. Je škoda, že jsou ty karty takhle slepené a podle toho pak dopadají např. Golden Blades, ale i ostatní lesklé karty. Karty nejsou slepené u všech boxů, ale většinou ano. Já si takhle taky zničil několik karet, vč. Artists Proof či Net Worth. Docela štěstí vytáhnout hned dvě EPIX. Bohužel se jedná o ty nejméně cenné verze, kde největší cenu má Gretzky a Roy - takže celkem trefa ;).
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 97-98 Score

Příspěvek od Bianconero »

Přesně jak píše Corfix, i má nejoblíbenější série :thumbup: Jednoduchý design, perfektní font, naprosto úžasný inserty a paralelky golden blades taky fajne. Jen by mě mrzelo, že v boxu nebyl Net Worth, klidně bych jeden ten Epix oželel a měl tam brankářský insert :) Každopádně díky za rozbalovačku Tome, hned jsem sáhl po albu, kde tu sérii mám a musel si ji prolistovat :D
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: 97-98 Score

Příspěvek od Uphon »

Super rozbalovačka, já mám taky komplet set řadovek a s bráchou jsme to kdysi kupovali v trafikách jako diví. Pamatuju si, že na zelené verzi jsem měl v balíčku Epixku Fedorova ... čučel jsem na tu kartu asi hodinu jako blázen :lol:

Tady jen přidám fotky přímo z místa rozbalovačky - Restaurace U zlatého lva (Mára mě asi zabije jak to uvidí) *lgh*

Obrázek

Obrázek
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti