HouHouHou, hity tu zas jsou

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

HouHouHou, hity tu zas jsou

Příspěvek od Omerta »

A je to tu, po nějaké době jsem si opět dopřál nějaký ten boxík + pár paklíků a o výsledek se s vámi rád podělím.
Jedná se o tyto produkty....
1997-98 Pacific Revolution Hockey Box - Překrásný řadovky a sem tam nějaký ten insert a paralelka.
2011-12 UD Parkhurst Champions Hockey Hobby Box - Opět super řadovky, 1-2 podpisy, Wire photos, Champ's mini, Renditions atd. A hlavně - samý legendy....
K tomu ještě...5ks 1997-98 Leaf International USA/EURO Hockey Hobby Balíček
4ks 1997-98 Donruss Priority HOBBY Balíček


No jdeme na to. Jako první na řadě jsou paklíky Leaf
Parádní řadovky, jsou stříbrný a jako by posypaný pískem. Z pěti balíčků jsem měl štěstí na 2x Fractal Matrix. Z toho jedna Die Cut. Zajímalo by mně ale balení, protože jsem měl 3x dvojičku Lafontaine/Leetch :eh: .
Obrázek

Dále Donruss Priority
Balíček je nadstandartní velikosti. V každém balíčku je totiž pohlednice, která je na pravé polovině 4x říznutá pro zastrčení "bejsky"
Ze čtyřech balíčků jsem měl dokonce i pěkný insert Postmaster Generals - Grant Fuhr
Obrázek
Obrázek

Na začátek docela OK...uvidíme co nám přivezou boxíky....
Jako první - Pacific Revolution
Base podle mně asi to nejlepší co jsem kdy viděl a v dnešní době může i většina insertů je tiše závidět...
Obrázek

Nyní to lepší...2x Emarald Green Parallel - Eliáš a MacLean 2:25 (Canada only, čili Silver ani Copper jsem neměl) , Team Checklist Laser Cut - Rob Zamuner 1:25, Return to Sender Due Cut - Mike Vernon 1:25, a Boxhit 1988 All-star Game Die Cut - Martin Brodeur 1:49
Obrázek


.....a jdeme do finále. 2011-12 UD Parkhurst Champions Hockey Hobby Box
Prakticky žádní noname hráči, co jméno to pojem. Podpisy Hard, žádný nálepky...
Pár base pro připomenutí...
Obrázek

V každém balíčku byla i jedna Champ's Mini... zde 15 základních
Obrázek

3x Renditions...škoda že ne aspoň jedna White či Black. No aspoň Orr do sbírky :)
Obrázek

Nyní top 3...Na třetí příčce se dnes umístí více karet, pokud bych ale musel jednu vytáhnout výš, byla by to asi Gretzky/Howe. Horní řada Champsek jsou Green Back.
Obrázek

Druhá příčka....Tony Tanti - o něm jsem si ale nejdříve musel na webu něco přečíst... a tak po prvotním zklamání, kdy jsem prohlásil že tam snad už nikdo horší být nemohl, jsem to trochu přehodnotil a zase tak hrozný to není :)
Obrázek

Do konce zbývalo asi 6 balíčků a já už jsem si říkal že letošní vánoční rozbalovačka asi nedopadne nejlíp..... Celý break měl na starosti synátor a tak když došel k poslednímu balíčku (fakt nekecám), jsem mu sdělil že jestli tady z toho nevytáhne nějakou bombu, tak ještě zavolám Ježíškoj a bude letos bez dárků :lol: Vzal si to k srdci a z balíčku mu nakonec vypadl tento skvost...






CH

V

I

L

K

A



N

A

P

Ě

T

Í





a...
ObrázekObrázek


Děkuji všem kdo vydrželi až do konce, všem přeji krásný svátky a jako vždy je kromě Bostonu vše volné.
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: HouHouHou, hity tu zas jsou

Příspěvek od leebour »

Revolution sú najvydarenejšie radovečky aké kedy vyšli :clap: :clap: :clap:

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: HouHouHou, hity tu zas jsou

Příspěvek od Bianconero »

Ty wire photos jsou úžasné, asi si těch 30 karet seženu :) Hezká rozbalovačka, a Tony? Mazec! A hodně se mi líbí insert Martyho na ASG Die Cut! Parádní break :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HouHouHou, hity tu zas jsou

Příspěvek od worlikk »

Ten Trevor Linden je zase co za bejkárnu? Přijde mi, že v každý sérii z devadesátek musela být aspoň jedna takováhle "vymazlená" fotka...Ciccarelli krmící nosorožce, Hamrlík s ručníkem, tohle...a ještě ji chytneš na "boxhitu"...

Jinak Revolution byly super karty, i když taky hrály všema barvičkama jak v penálu plným pastelek, Hull s Fuhrem a Marty pěknej a zlatej hřebíček, super jméno na závěr :clap:
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: HouHouHou, hity tu zas jsou

Příspěvek od superman66 »

Bianconero píše:Ty wire photos jsou úžasné, asi si těch 30 karet seženu :) ...
Jo, to doporučuju.. já už to udělal a vypadají parádně :) Hezká rozbalovačka a gratuluju k hitíku, 1/1 se vždy počítá.. byť by ti někteří řekli že printing platy neuznávají.. (ale já ne, mě se líbí :)).
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: HouHouHou, hity tu zas jsou

Příspěvek od Dampa17 »

jj, s tím taky souhlasím, když se printing vyvede tak, jako tento, tak je to paráda :thumbup: a jinak se myslím dařilo ;)

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host