2008-09 UD Series 1 blister box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

2008-09 UD Series 1 blister box

Příspěvek od Hans »

Tak ještě jedno předvánoční otvírání. Tenhle boxík jsem vzal zase kvůli ceně. Produkt sliboval 5 insertů, 5 young guns karet a 1 jersey kartu. Jelikož retail téhle série už chodí přes 50 usd, tak tady se mi to s cenou kolem 20 usd zdálo jako dobrej kauf a ten Stammer mě prostě hodně lákal. Když jsem krabici otevřel, tak mě čekalo malé překvápko. Jednalo se o balíčky, které se zavěsují na stojany v obchodech. Takže vyloupat z toho všech dvacet bylo opravdu namáhavé. :D

Ale pojďme na break. Nejdříve inserty. Tady byl jeden navíc, než bylo garantováno.
Obrázek

Tady potěšil Sid na Winter Classic. Asi "nejcennější" karta z toho setu, takže bude nějakej matroš na výměnu. :D

Dále jersey karty, které byly dvě, takže jedna nad to, co se garantuje.
Obrázek

Obrázek

Tady potěšil Giguere, který putuje do sbírky.

No a na závěr to pro mně nejzajímavější z těchto boxů a to jsou Young Guns.
Obrázek
No Stammer se nekonal, ale i tak panuje spokojenost, protože žádnou z karet nemám. Největší radost udělali T.J.Oshie a Wayne Simmonds. Janne Niskala se sice v NHL moc neohřál, ale v minulosti pravidelně reprezentoval Finsko na Mistrovstvích Světa. Colton Gillies zase šel na draftu v první kole na 16. místě, ale dosud svůj talent neprokázal. Tom Sestito v současné době mlátí pěstmi své soupeře v dresu Vancouveru Canucks.

Z boxem panuje spokojenost.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti