2013-14 UD SERIES 1

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2013.
Odpovědět
paulusu
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 592
Registrován: úte 12. črc 2011 11:03:29
Bydliště: Zlín

2013-14 UD SERIES 1

Příspěvek od paulusu »

Taky bych se chtěl podělil se svým breakem nových UD. Asi jako většina z nás jsem se nechal zlákat možností vytáhnout Young guns Hertla. Sice se to nepovedlo, ale i tak u mě panuje spokojenost. Nyní už k samotnému breaku.

Tak nejdříve Hockey Heroes a Canvas, tady panuje spokojenost, potěšil Roy a Canvas Richardse, sice není do mé sbírky, ale obohatí kamarádovu sbírku.

Obrázek

další na řadě jsou Jersey, tady jsem trošku zklamaný a pak Shining Stars, tady naopak spkojenost :)

Obrázek

Další jsou MVP, moje srdeční záležitost, tady jsem se těšil nejvíc, co vytáhnu. Největší radost mi udělali Sakic a Pavelec

Obrázek

a přichází finále v podobě young guns, po rozbalení 22 balíčků u mě panovalo menší zklamání, protože jsem doufal alespoň v jedno lepší jméno. Nakonec přišlo v podobě Nathana MacKinnona v předposlením balíčku.

Obrázek

Celkově hodnotím box jako velmi dobrý, pro mě super zábava při rozbalování. Po delší době jsem si zase něco rozbalil a jsem s obsahem spokojený. Případné komentáře nebo hodnocení breaku vítáno.

PS: řadovky, young guns, MVP, Shinning stars jdou do sbírky, zbytek volný

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2013-14 UD SERIES 1

Příspěvek od Hans »

Myslím, že se break povedl. Největší radost by mi udělal Maata Canvas a určitě i McKinnon a Soderberg na Young Guns.

Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: 2013-14 UD SERIES 1

Příspěvek od Dodko02 »

ten MacKinnon sa začína ťahať dosť často... asi si kúpim jeden balíček a vytiahnem si ho aj ja *rfl* lebo inak ho asi mať nebudem *axe*

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti