UD 13/14 s jedním překvapením

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2013.
Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Stefi »

V sobotu byl otevřen za asistence přítelkyně a jednoho kamaráda tento box, s kterým jsem spokojen. Ostatně, posuďte sami :)

Karty do sbírky:

Jersey Giguera potěšila a Henk s Vokym taky
Obrázek

Našlo se i něco do sbírky Finů- Backstrom a sice na checklist, ale co, Tuukka Rask
Obrázek

Obrázek

Nash na Shining Stars je skvělý úlovek :D
Obrázek

A inserty:
MVP Rookie a Hockey Heroes jsou volné
Obrázek

Volný Sakic a Canvas až na Keitha
Obrázek

Teď to hlavní- Jersey Peca, Abdelkader /100 a jako hlavní pecka boxu RAY BOURQUE na MVP Gold Script Rainbow /25 :thumbup: :thumbup: :thumbup: i tyto tři nádhery jsou k mání, i když Ray si mě začíná pomalu získavat...
Obrázek

Děkuji za pozornost a jako dodatek dávám odkaz i na base karty (vše k dispozici)
http://collectors.rajce.idnes.cz/UD_13_14_box
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od mapko »

Ray je fantasticky

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od pavelbart »

To jo a vsiml jsem si, ze celkem zajimavy slozeni yg. Sice zadna velka hvezda, ale ani zadny rc no name, celkem slusny jmena.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Jamall
Veterán
Veterán
Příspěvky: 919
Registrován: ned 05. srp 2012 18:31:55
Bydliště: Sezimovo Ústí 2,okr.Tábor

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Jamall »

Ray je hodně pěkná trefa :thumbup:

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od 33mc »

Ty nováčči jsou fakt dost slušný !!!
Jejich prodejnost na eBayi : Hamilton 5 USD, Bennett 4 USD, Nichushkin 3.5 USD, Toffoli 3 USD a Trouba a Etem za krásný jeden americký dolar !!! Co více si z krabice za 2.000,- Kč přát ????

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Staal »

33mc píše:Ty nováčči jsou fakt dost slušný !!!
Jejich prodejnost na eBayi : Hamilton 5 USD, Bennett 4 USD, Nichushkin 3.5 USD, Toffoli 3 USD a Trouba a Etem za krásný jeden americký dolar !!! Co více si z krabice za 2.000,- Kč přát ????
Ne kazdej vidi pod pojmem break boxu vydelek a co za nejvice to strelit a vydelat majlland. Nekdo si to otevre pro radost, neco se mu hodi do sbirek a s ostatnima kartama nalozi tak, ze pomuze treba mistnim sberatelum nejak doplnit sbirky za nejaky obnos, byť prodela. Nekdy muze byt sberatelstvi i radost a ne v tom videt zasrane prachy .
Naposledy upravil(a) Staal dne pon 25. lis 2013 20:06:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
wowow
Opora
Opora
Příspěvky: 306
Registrován: ned 30. zář 2012 17:24:29
Bydliště: Praha 10

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od wowow »

Staal píše: Ne kazdej vidi pod pojmem break boxu vydelek a co za nejvice to strelit a vydelat majlland. Nekdo si to otevre pro radost, neco se mu hodi do sbirek a s ostatnima kartama nalozi tak, ze pomuze treba mistnim sberatelum nejak doplnik sbirky za nejaky obnos, byť prodela. Nekdy muze byt sberatelstvi i radost a ne v tom vydet zasrane prachy .
*gp* *gp*
Obrázek

Uživatelský avatar
wowow
Opora
Opora
Příspěvky: 306
Registrován: ned 30. zář 2012 17:24:29
Bydliště: Praha 10

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od wowow »

A jinak teda velká gratulace za Raye *prty*
Obrázek

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Stefi »

A já ty YG vyměním za pár RC karet hráčů z Rangers a budu happy :-) kvůli prachům jsem ten break fakt nedělal ;) navíc nemám nervy a ani hlavu, abych to dával na ebay...
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od 33mc »

Staal píše:
33mc píše:Ty nováčči jsou fakt dost slušný !!!
Jejich prodejnost na eBayi : Hamilton 5 USD, Bennett 4 USD, Nichushkin 3.5 USD, Toffoli 3 USD a Trouba a Etem za krásný jeden americký dolar !!! Co více si z krabice za 2.000,- Kč přát ????
Ne kazdej vidi pod pojmem break boxu vydelek a co za nejvice to strelit a vydelat majlland. Nekdo si to otevre pro radost, neco se mu hodi do sbirek a s ostatnima kartama nalozi tak, ze pomuze treba mistnim sberatelum nejak doplnit sbirky za nejaky obnos, byť prodela. Nekdy muze byt sberatelstvi i radost a ne v tom videt zasrane prachy .
A proč teda v rámci pomoci místním sběratelům neprodává Pavel ten box za půlku, když nejde o prachy ??? Proč má vždycky prodělávat jen ten, kdo ten box koupí a pak ho otevře ???
Navíc mluvíš o něčem jiném - já jsem jen poukázal na to, že to asi zas tak slušný nováčci nebudou, když se prodávají za tolik, za kolik se prodávají...

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Michal »

Naprosto zbytečná diskuze. Breakuje se pro radost a právě pro to napětí z: pecka nebo provar, to je jako se sázkami, nevíš jestli vyhraješ, ale když jo, tak je to super, když ne, užil sis ten pocit z napětí co kdyby.

Hold né všichni výrobci vyrábí pseudo vzácné karty, strkají je do boxů za 1 800 a rozprodáním po známých jejich cenu vyšperkují na dvojnásobek minimálně, aby se to ,,prodejcům" vyplatilo.

Break pěkný, prezentace super, a tyhle MVP paralelky mám strasně rád, takže za Raye *gp*
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Staal »

Ale proc to zase prepocitavat na USD? A prodej a rozbalovani boxu je uplne neco jineho. To uz je proste tak jak je, nastavene. Jen sem chtel poukazat na to, ze ne kazdej to proste prepocitava na USD. Jasny, asi kazdy by chtel mega pecku, ale to je proste nerealne.

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od 33mc »

Michal píše:Naprosto zbytečná diskuze. Breakuje se pro radost a právě pro to napětí z: pecka nebo provar, to je jako se sázkami, nevíš jestli vyhraješ, ale když jo, tak je to super, když ne, užil sis ten pocit z napětí co kdyby.

Hold né všichni výrobci vyrábí pseudo vzácné karty, strkají je do boxů za 1 800 a rozprodáním po známých jejich cenu vyšperkují na dvojnásobek minimálně, aby se to ,,prodejcům" vyplatilo.

Break pěkný, prezentace super, a tyhle MVP paralelky mám strasně rád, takže za Raye *gp*
Možná by bylo lepší, kdyby ses vrátil k diskuzi o kartách OFS 13/14, protože na ně jseš odborník, hlavně, co se použitého papíru týče. Ještě lepší by bylo, kdyby ses vrátil ke svejm přiteplenejm kostýmům z filmů a úplně nejlepší by bylo, kdybys už šel na kutě a nelezl do diskuze, která ti stejně příjde naprosto zbytečná...

Uživatelský avatar
SantiB
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 17. říj 2013 12:11:37

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od SantiB »

33mc píše:Ty nováčči jsou fakt dost slušný !!!
Jejich prodejnost na eBayi : Hamilton 5 USD, Bennett 4 USD, Nichushkin 3.5 USD, Toffoli 3 USD a Trouba a Etem za krásný jeden americký dolar !!! Co více si z krabice za 2.000,- Kč přát ????
Ty más asi nějakej problém jak vidím. *lgh*

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Michal »

Evidentně ti dochází argumenty jako onehdá na burze, kdy jsi jako ,,řádný alfa" samec nesnesl, že ti někdo v nadsázce do internetové diskuze napsal ,,puso". Nejsi v pozici abys mi kázal co mám a co nemám dělat.
Já s konverzacema s tebou a pí Hrbek kašlu, nebaví mě diskuze s lidma, co nemají nadhled, přehled a soudnost. Do dneška jsem se tě snažil respektovat a co se týče OFS, tak hlavně díky tvýmu vztahu k ,,Ferdovi" i tolerovat, ale klesl jsi u mě na stejný level, jako on.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
KRALzLA
Opora
Opora
Příspěvky: 372
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:40:51

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od KRALzLA »

Rýpnutí je někdy horší než mor... Prosím, vyvarujte se toho.
Hlavní sbírka: Los Angeles Kings - brankáři + RC
Nově: Martin Jones

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od jarosenko »

Hele nechcete si ty svoje komplexy jit lecit jinam? Nektere reakce uz jdou zase do osobni roviny a uz je to offtopic...
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
tibi
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 479
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:10:02
Bydliště: Rožňava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od tibi »

Ray Bourque je krasna karta, nechal by som si ju na tvojom mieste. a ze si medzi novacikmi nevytiahol napr. Hertla, no boze, vsak sa svet nezruti. aj tak su to pekne zabery a ta radost a adrenalin pri otvarani urcite stoja za to.
PHILADELPHIA FLYERS 6.730 cards
Anson CARTER 431 cards
Wayne SIMMONDS 361 cards
http://tibi-flyershockeycards.webnode.sk/

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od 33mc »

SantiB píše:
33mc píše:Ty nováčči jsou fakt dost slušný !!!
Jejich prodejnost na eBayi : Hamilton 5 USD, Bennett 4 USD, Nichushkin 3.5 USD, Toffoli 3 USD a Trouba a Etem za krásný jeden americký dolar !!! Co více si z krabice za 2.000,- Kč přát ????
Ty más asi nějakej problém jak vidím. *lgh*
Záleží na úhlu pohledu, já si naopak myslím, že jsem tady jedinej, kdo problém nemá..
Nebo si myslíš, že je to fakt tak špatné, když napíšu, že ti nováčci asi tak slušný nebudou, když se prodávají za pár korun ?
A že netleskám, když někdo jako "casehit" vytáhne z boxu za dva litry kartu za čtyři kila ???? Přemýšlej o tom, mě to příjde spíš k pláči...
Tady se bohužel stalo zvykem tleskat už když někdo otevře box a najde v něm balíčky.....

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Hans »

Martine,

ty asi fakt nemůžeš pochopit, že každý nepřepočítává všechno hned na peníze. Ono to ani nejde. Pro spoustu lidí je to prostě zábava. Někdo holt chodí třeba 2x tejdně na tenis a někdo si jednou za měsíc koupí box.

Asi v nadsázce si tu napsal, proč Pavel neprodává ty boxy za polovinu. Proč neplatíš lidem za to, že jezdí na burzu? :D Ne teď vážně. Nijak ofenzivně jsem to nemyslel. Byl bych nerad, kdyby se z toho vyklubala nějaká hádka. Každopádně bych chtěl všechny poprosit, aby se vyhnuli nějakých osobních invektiv.

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host