2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od DzEjDy »

Mně tady zatím teda nejvíc chybí vyjádření výrobce a distributora, pana Hrbka (žádný OFS nebo Vrkoč). Prostě nějaký chlapský sorry, tentokrát jsme už zašli za hranici snesitelnýho, uznáváme že jsme to přepískli a do budoucna se postaráme o to, aby se podobná věc neopakovala. To, co se dneska na stránkách OFS objevilo jako omluva nevím co má znamenat, ale já to chápu tak, že příště to budeme dělat úplně stejně. Takže nevím, no. Nerozumím tomu.
Obrázek

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od ma-me »

Tak Bianco to vystihl do písmenka... Ono vůbec nejde o Martina a e-shop, ceny či počet boxů. Pokud to budu brát z obchodního a podnikatelského hlediska, je to jen využívá příležitost. Průser to začíná být v okamžik, kdy se na to podívám jako sběratel - v tu chvíli to začne vypadat jako definitivní potvrzení, že i v zemi s "deseti" sběrateli jde jen a jen o biz...

Celé by to nevzniklo, kdyby byl náklad třeba dvoj nebo trojnásobný, ale tento uměle vytvořený monopol nakonec neprospěje vůbec nikomu a ničemu...
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od Michal »

No jako omluva to zní jako dost výsměch, kromě slova ,,omluvit", to ani nezní, jako nějaká veřejná omluva a musel jsem se pousmát u věty: ,,Po dohodě vedení firmy..."

Btw. jak píše Dzejdy, chybí tady pan Hrbek. To je přesně jak jsem psal před tím, kde nemá a co nemá, tak s radostí komentuje a shazuje si dobrou pověst a když by měl konečně promluvit k věci a jako vydavatel, tak mlčí jak lekla ryba - za mě fakt neprofesionální přístup, jedno zklamání za druhým.

P.S. Hezká zpráva Bianco ;)
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

DzEjDy píše:Mně tady zatím teda nejvíc chybí vyjádření výrobce a distributora, pana Hrbka (žádný OFS nebo Vrkoč). Prostě nějaký chlapský sorry, tentokrát jsme už zašli za hranici snesitelnýho, uznáváme že jsme to přepískli a do budoucna se postaráme o to, aby se podobná věc neopakovala. To, co se dneska na stránkách OFS objevilo jako omluva nevím co má znamenat, ale já to chápu tak, že příště to budeme dělat úplně stejně. Takže nevím, no. Nerozumím tomu.
chcete chlapskou omluvu, dobře tedy omlouvám se a slibuji že se tato situace již nebude opakovat.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od DzEjDy »

Veteran fans hcs píše:
DzEjDy píše:Mně tady zatím teda nejvíc chybí vyjádření výrobce a distributora, pana Hrbka (žádný OFS nebo Vrkoč). Prostě nějaký chlapský sorry, tentokrát jsme už zašli za hranici snesitelnýho, uznáváme že jsme to přepískli a do budoucna se postaráme o to, aby se podobná věc neopakovala. To, co se dneska na stránkách OFS objevilo jako omluva nevím co má znamenat, ale já to chápu tak, že příště to budeme dělat úplně stejně. Takže nevím, no. Nerozumím tomu.
chcete chlapskou omluvu, dobře tedy omlouvám se a slibuji že se tato situace již nebude opakovat.
Ale já nenapsal že chci nějakou omluvu. Psal jsem, že mně chybí vaše vyjádření. Pokud to cítíte tak, že vše proběhlo tak jak mělo, nějaký omluvy na sílu jenom aby něco padlo jsou zbytečný.
Obrázek

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od 33mc »

Luky píše:Martine, prosím, nevybírej si z těch slohů jen věty co se ti hodí na obranu. Mě stále ještě nikdo neodpověděl a teď i Marianovi, kde ty kytky, teda boxy, jsou?:D
Lukáši a Mariane, tohle ale přece není otázka na mě ??????

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od Hans »

Tak Martine, ono by stačilo třeba napsat lidem, kdo ty boxy dával do distribuce. Jestli pan Hrbek, OFS nebo někdo jiný. Ten kdo by si rád box koupil, by možná rád věděl, jestli se dají ještě někde sehnat. Ty máš podle svých slov ani ne polovinu nákladu. Pavel má podle svého vyjádření 5 boxů. Kde je ten zbytek? Má ho ještě nějaký dealer nebo to šlo mezi normální zákazníky?

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od Luky »

To Martin: já vím Martine, ale na koho se teda mám obrátit? Pan Hrbek to ignoruje a slibuje lepší zítřky, ty jako asi největší odběratel si musel s někým o těch boxech komunikovat.

Divím se, že tu Sugy ještě nevytáhl nějaký Kaufland, tam to taky hoděj do letáku, ale pak nic nemaj, myslím, že to pak řeší i ČOI, takže to úplně v pořádku asi nebude. Tady smrdí nějaká dohoda a Kartelová to asi nebude *lgh*
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od Michal »

Hans píše:Tak Martine, ono by stačilo třeba napsat lidem, kdo ty boxy dával do distribuce. Jestli pan Hrbek, OFS nebo někdo jiný.
Tak já bych řekl, že je jasné, že do distribuce dával boxy pan Hrbek, nápad byl jeho, zpracování je jeho, přiznal se, že za hráči byl on, nevidím důvod a nevěřím tomu, že by si po tom všem nechal sebrat distribuci. Přeci jen, má s ní zkušenosti z předešlých projektů, takže přehled co a jak určitě má, tohle bych vůbec neřešil.

Smůla Martina je ta, že byl osloven, nabídku jako obchodník samozřejmě přijal a 30.8. už měl karty na skladě - to ale není jeho problém, jak už bylo psáno, teď je to vážně obět. To samé platí pro OFS, protože nevěřím tomu, že má pan Vrkoč šajna o tom a jak se co děje a má, podle mě má teď radost, jak se vše udalo, ale nevidí to pozadí - takže smůla pro něj, že má tenhle projekt nálepku OFS.

Pro mě to je prostě další ze vztyčených prostředníčků pana Hrbka :)
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od Michal »

Ještě jenom malé P.S. Všimli jste si někdo, jak probíhá distribuce? Pavlovi pan Hrbek volal a sám nabízel. Zajímalo by mě, kolik lidí skutečně napsalo na OFS ze zájmu a naopak kolika bylo takto zavoláno ;)
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od pavelbart »

Michale, trošku nechápu tvůj poslední příspěvek. Kam míříš. Všichni dodavatelé mi dávají vědět, když jim jde něco nové, s velkým předstihem, zda budu mít zájem. Emailem, ale nejsou to Češi, takže telefon pana Hrbka bych neřekl, že je něco neobvyklého:-)).
Nebo to myslíš tak, že by Vrkoč někomu volal? Jako konečnému zákazníkovi? Opravdu tomu nerozumím, nerýpu.
A pokud si dobře pamatuji, v době, kdy jsme začínali s panem Hrbkem spolupracovat, jsme měli určitě jeden z prvních výběrů a vždy u nás končila většina produktů, řeknu třeba půlku. Martin se do legend zakousl více až později, takže na tom telefonátu mi nic divného nepřijde.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od Michal »

pavelbart píše:Michale, trošku nechápu tvůj poslední příspěvek. Kam míříš. Všichni dodavatelé mi dávají vědět, když jim jde něco nové, s velkým předstihem, zda budu mít zájem. Emailem, ale nejsou to Češi, takže telefon pana Hrbka bych neřekl, že je něco neobvyklého:-)).
Nebo to myslíš tak, že by Vrkoč někomu volal? Jako konečnému zákazníkovi? Opravdu tomu nerozumím, nerýpu.
A pokud si dobře pamatuji, v době, kdy jsme začínali s panem Hrbkem spolupracovat, jsme měli určitě jeden z prvních výběrů a vždy u nás končila většina produktů, řeknu třeba půlku. Martin se do legend zakousl více až později, takže na tom telefonátu mi nic divného nepřijde.
V pořádku, neberu to jako rýpání, jak říkám, nejsem v psaní názorů moc dobrý, myšlenky jsou rychlejší než prsty, a tak to tak občas i vypadá. Každopádně nas mě to působí tak, že kdyby chtěl, tak ti napíše s předstihem, že ta možnost předprodeje je a nějaké věci k tomu, takhle to na mě působí, že jsi byl kontaktován na poslední chvíli, že je posledních 5 boxů, a ty ti jsou nabídnuty v rámci (jak ty píšeš) zachování dobrých vztahů mezi váma. Možná se pletu, možná ne, takhle to na mě ale působí.

Celá tahle Extreme série je na můj vkus až moc zvrhlá, ty jo lidi, fakt to vidím jen já tak brutálně? Vemte si, kdyby se to stalo v USA, jasně, není to USA, ale proč by se to mělo dít u nás?
Superman68 pracně sháněl a ještě pořád shání PP z Exclusives a...počkat, když se do produktu dají PP, tak to znamená, že je konec s výrobou ne? Tak jak je možný, že X měsíců po vydání, vyjde dotisk? Byl to snad už od začátku záměr? Splnilo se teda to, že do původních boxů nešly všechny karty? Tohle je prostě výjeb na celé čáře a pan Hrbek je prostě podvodník, a nic víc. Nestydím se za svůj názor, už jen proto, že sem chodí, vše si čte a evidentně nemá potřebu nic osvětlovat - buď mu jste všichni u análu nebo cítí provar a nechce přikládat do kotle.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od pavelbart »

Michale, mne hrbek volal asi pred mesicem, precti si to poradne:). ted mi volal kvuli necemu jinemu. Te plzni.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od ma-me »

Michal píše:...počkat, když se do produktu dají PP, tak to znamená, že je konec s výrobou ne? Tak jak je možný, že X měsíců po vydání, vyjde dotisk? Byl to snad už od začátku záměr? Splnilo se teda to, že do původních boxů nešly všechny karty?
To si myslím, že už začínáš moc konspirovat :-) To vysvětlení bude jednodušší... Když neprodáš celý náklad a zbudou neotevřené boxy (nebo i nějaké karty), tak se přeci nemusí nic dotiskovat. V tomto bych problém opravdu neviděl. Snaha výrobce o oživení produktu za účelem podpory prodeje je spíše plus - nehledal bych za každou cenu nějakou špínu. To proč se tato diskuze strhla je fakt, ale pozor na nepodložené pomluvy.
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od xmkrejci »

Navic urcite zadny dotisk neprobehl. Pan Hrbek mel karty bez razby OFS Exclusive nachystane dopredu (to vim, teda tusim na 99%). A to, ze probehl update set, s 3 dalsima podpisovkama za stejnou cenu, tak nikdo neocenil. Jedinym problemem je ta distibuce, ale o tom uz myslim bylo napsano vice nez dost.
Obrázek

revio
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 177
Registrován: pon 27. srp 2012 14:04:47

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od revio »

Moc krásné karty ....ale když čtu výše tak vyvolaly vlnu emocí .... Co se týče obchodního hlediska tak se způsob uvedení na trh moc nevymyká dnešním praktikám jiných obchodníků i v jiných oborech ( když je možnost tak proč ji nevyužít ) a z pohledu sběratele je to trochu podpásovka , ale myslím , že i tak si karty své majitele dříve nebo později najdou.

Uživatelský avatar
matttes68
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: úte 07. úno 2012 13:41:29
Bydliště: Kladno-Hnidousy
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od matttes68 »

Přijde mi, že jsem asi poslední, kdo se k tématu nevyjádřil *rfl*
Určitě to nemá s férovým prodejem nic společného...ale jsme v Čechách, myslím, že takové věci spoustě lidem přijdou přirozené...
tato sběratelská komunita mi přijde naprosto skvělá, nejsou nás stovky, je nás celkem poskromnu a právě proto by budoucnost českého sběratelského světa měla směřovat dopředu a né do klasické české pr*ele...
...mysleme spíše na prospěch obecný, než na nesmyslný kšeft...pan Martin se tu ohání nabídkou a poptávkou, ale kdyby
o těchto slovech měl větší ponětí, tak se tady tato diskuze vůbec nevede, chtěl podpořit svůj obchod, svou kasu, ale přitom
si jako Dušan Salfický hodil puk sám do branky...
tato diskuze se zde vede pouze z důvodu selhání obchodní strategie několika subjektů...já jsem sběratel a byl bych rád,
kdyby této vášni propadlo mnoho dalších nových jedinců, ale tato cesta vede směrem opačným...
hokeji zdar a eshopu rajhokkaret hodně štěstí s uklízením ;) *thks*

Uživatelský avatar
Theriak
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 68
Registrován: úte 11. zář 2012 7:48:52

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od Theriak »

Dnes se fa OFS omluvila všem sběratelům za to,co se stalo s "extrémními boxy".Je to možná lepší než drátem do oka.Ale myslím si,že ta pachuť,co tu zůstala všem karetchtivým,ta se bude smazávat ještě dlouho.Ke sběratelství jsem se vrátil před nedlouhým časem,a i když má sbírka neoplývá skvělými patchi či jersey NHL,ale pouze kartami naší EHL a tzv.OFS jersey a signaturami v podivných limitacích-jsem za ni rád,je v ní kousek života a i trochu peněz :) Proto mi je líto,že v téhle komunitě stejně "postižených" dojde k takovému "extrému" ;)
HC Vítkovice -712 ks (OFS+DS+APS ) ,26 ks (Legendy CS)
Jakub Štěpánek- 16ks

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od hokejcards »

matttes68 píše:chtěl podpořit svůj obchod, svou kasu, ale přitom si jako Dušan Salfický hodil puk sám do branky...
tak počkat, sice Tě neznám, ale dosti jsi mě rozhněval :D
Obrázek

Uživatelský avatar
boliholi
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1461
Registrován: úte 23. říj 2012 16:24:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013 - OFS Extreme Exclusive (OFS Exclusive update)

Příspěvek od boliholi »

hokejcards píše:
matttes68 píše:chtěl podpořit svůj obchod, svou kasu, ale přitom si jako Dušan Salfický hodil puk sám do branky...
tak počkat, sice Tě neznám, ale dosti jsi mě rozhněval :D
:D :lol: jinak ta omluva uz je tam dele ...
Sbírám karty týmu HC Sparta Praha....
Podívejte se také na můj Wantlist!!!!

HC SPARTA PRAHA - (1059/1336) (Official) 79,2 %
Aktualizace: 23. 11. 2014
http://my-hockey-cards.webnode.cz

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host