ITG STICKWORK

Žhavé novinky týkající se sezóny 13 / 14
Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od Maurice Richard »

už se tedy těším!! Díky za info! MR :lol:
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od 33mc »

pavelbart píše:Takže nejdříve k mému dodavateli.............
Myslíš k MÉMU bývalému dodavateli ? *rfl*

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od DzEjDy »

sabres911 píše:na webu IGT jsou už i přesné limitace ... http://www.itgtradingcards.com/products ... /stickwork
Nejzákladnější karta v limitu /19!, pak čtyři kousky do /14! a zbytek všechno limitace pod deset!!! :clap: :clap: :clap:

Myslel jsem si, že pan Hrbek chce vydávat karty po vzoru ITG, ale teď to spíš vypadá že ITG začíná vydávat karty po vzoru pana Hrbka. Jen tak dál ITG!
Obrázek

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od sabres911 »

DzEjDy píše:
sabres911 píše:na webu IGT jsou už i přesné limitace ... http://www.itgtradingcards.com/products ... /stickwork
Nejzákladnější karta v limitu /19!, pak čtyři kousky do /14! a zbytek všechno limitace pod deset!!! :clap: :clap: :clap:

Myslel jsem si, že pan Hrbek chce vydávat karty po vzoru ITG, ale teď to spíš vypadá že ITG začíná vydávat karty po vzoru pana Hrbka. Jen tak dál ITG!
tak ono je to dělané fakt jako série o minimálním počtu boxů. Jsem zvědavý, kolik se jich objeví na eBayi. Jako Vezina Winner 1/1 chápu, se divím, že vůbec použili jeho výstroj, to bylo poslední dobou víc než vzácné... ani ji nenabízeli v rámci Made to order programu.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od DzEjDy »

sabres911 píše:tak ono je to dělané fakt jako série o minimálním počtu boxů
A ono ITG dělá v poslední době ještě i něco jinýho? 8-)

Jinak když na ten checklist ještě znova koukám, tak tam má kartu i Gretzky :shock: ! To bude zase něco bez obrázků nebo už se něco změnilo?
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od pavelbart »

To si nemyslím, bude to třeba ta hokejka, jak je tam Sundin jméno. Ale Gretza určitě v žádné sérii neurazí ani na ošklivé kartě :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 361
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Rajec, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od mixo »

toto snad nemyslia vazne

http://www.ebay.com/itm/13-14-Itg-Stick ... 3f317468a5

ak uz nemozu pouzit fotky niektorych hracov, tak to ich radsej ani nemali davat do tejto serie, ako vytvorit nieco taketo hrozne *bang*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od pavelbart »

Tak ta karta mě fakt pobavila :D Tohle z toho boxu vyndat, tak to dám dětem na hraní...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od Hans »

Tak to je dobrej hnus. Koukal jsem na ebay a všechny tyhle karty současných hráčům tam mají tyhle obrázky. Bude to podle mě něco s licencí NHL nebo NHLPA, protože legendy tam mají normálně fotky. Jedinej aktivní hráč, na kterýho jsem narazil, co tam má normálně fotku, je Jágr. Žeby nějaká exclusivní smlouva s ITG? Naopak Shanahan jako jedinej z legend snad obrázek. Zase to může mít něco společného s tím, že má oficiální funkci v NHL.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od sabres911 »

No, karty se siluetami jsou tezky pruser, tohle me jako fanouska itg brutalne vytocilo, jak nemuzou dat takove monstrum do nahledu a varovat nas :-D ?

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od Felipe »

Našel jsem karty s fotkama Varlamova, Priceho, Phaneufa a dalších. Je to podle druhu karty.
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od DzEjDy »

Já jsem asi dostal i odpověď na karty Gretzkyho. :yawn:
Obrázek

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od tom_182 »

mixo píše:toto snad nemyslia vazne

http://www.ebay.com/itm/13-14-Itg-Stick ... 3f317468a5

ak uz nemozu pouzit fotky niektorych hracov, tak to ich radsej ani nemali davat do tejto serie, ako vytvorit nieco taketo hrozne *bang*
*hammer* *hammer* cisty hnus!! karty boli,su aj budu o fotkach!!

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od sabres911 »

tom_182 píše:
mixo píše:toto snad nemyslia vazne

http://www.ebay.com/itm/13-14-Itg-Stick ... 3f317468a5

ak uz nemozu pouzit fotky niektorych hracov, tak to ich radsej ani nemali davat do tejto serie, ako vytvorit nieco taketo hrozne *bang*
*hammer* *hammer* cisty hnus!! karty boli,su aj budu o fotkach!!
přesně tak... ale pak tam jsou nádhery typu http://www.ebay.com/itm/13-14-ITG-Stick ... 3cdd3e81f7

Měli radši udělat modifikovaný CL s hráči, na které mají práva a ne siluety...

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od vodry22 »

Teď jsem koukal na nějaký breaky na youtube...Těch karet bez fotky je docela dost :( serie ktera tady jeste nebyla(pokud se pletu tak se pletu :) ) a oni to timhle zkazí, mám strach aby sem ji nevytáhnul, ale co, hejbe se nám stůl tak se bude karta hodit *bang*

Jinak na ebay jsou vystaveny dvě podpisovky a taky ta Stick handle, která není taky nic moc, ale zas to celý jméno je dobrý...Moje pocity tak 50:50, uvidíme co přinesou boxy

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od pavelbart »

Tak jsme dnes kuchli 3 boxiky - což bylo plánované. Kvůli kartám na shop.

Tak v první řadě, obrovská spokojenost - ani jedna siluetní karta :D

Nejde mi neokomentovat krabici. Měří asi 50 cm (rozměr bude cca 45x15x5). Uvnitř 3 karty. Co tímto chtělo ITG říci, skutečně nevím. Logisticky naprostý nesmysl... ceně poštovného to rozhodně nepřidá.

Všechny karty ve One touch Holderu. Zní to neuvěřitelně, ale podle mě ne v novém *lgh* Normálně jsme to teď se ženou proglíželi a buď se tam hrozně sedřeli v té krabici, nebo nevím. Ale jsem skálopevně přesvědčen, že nejsou nové. Zrovna včera jsem si dával své karty do OT holderů a nové vypadají prostě jinak. Tyhle jsou i takové zašlejší, ne moc, ale nové nevím nevím...

A karty - úžasný. Prostě paráda...
Nejen díky obsahu.
Měli jsme - 1x 1/1 (Messier/Bathgate), 2x 1/4 - Sawchuk a Mahovlich (ano Marty, za Montreal ;) ), Dále trojičku Rangers, Kessela, Legacyho...Doughtyho, Nabokova s krásným kouskem hokejky...Theo Fleuryho, a to je vlastně vše. No nemůžu být nespokojený. Jen to je moc krátký, člověk to nevybaluje z balíčků, karty rovnou vidí, ale vše vyváženou krásou a pěkným zpracováním karet. Fajnšmekrům se nebojím doporučit. Sledoval jsem hodně breaků a lidi za mořem to strašně chválí.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od mapko »

Jedina vyhoda byvat v Litvinove je, ze by som s tebou stale sedel a rozbaloval :)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od pavelbart »

No počkej, tady je toho krásnýho... třeba chemička... ;)
Víš co je nehorší? Malý teď zrovna nemá období karet, takže nemá kdo rozbalovat, já když nestíhám, vždy jsem to dával jemu...Takže dnes sám se ženou, jen stickworky se mnou rozbaloval. On vytáhl tu 1/1 a to má vždy...Pak se šel koupat a bylo po hitech :)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od Maurice Richard »

Pavle, říkáš Mahovlich jo :o ? Co s ním bude :-)? M
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: ITG STICKWORK

Příspěvek od sabres911 »

tak už je venku další nádhera … http://www.ebay.com/itm/161263182212?ss ... 1423.l2649

Jinak sranda, jak nám boxíky poskočily nahoru - z cca 135 usd na 230 usd, to je drsné :) … top produkt letošní sezóny… a přitom taková blbost, jak by řekli v Pelíškách *rfl* *rfl* *rfl* *rfl* *rfl* *rfl* *rfl*

Odpovědět

Zpět na „2013 / 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host