2x 12/13 Panini Score

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cosmogagy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 111
Registrován: pon 07. lis 2011 14:30:31
Bydliště: Dubňany, okres Hodonín

2x 12/13 Panini Score

Příspěvek od Cosmogagy »

Tak jsem se po dlouhé době i já dokopal k nějakému tomu boxíku, a abych si rozbalovačku fest užil, vzal jsem dvoje nové Score, takže jsem škubal 72 balíčků :-) Je to fakt docela dost karet, zabaví to na dlouho.

Chtěl bych seskládat celý base set (Season Highlight, Base, Award Winners, Hot Rookies) celý gold rush parallel set, a taky dosbírat inserty - Net Cam, The Franchise, Original Six Franchise, Team Score, Team Future, Check-It a First Goal. Takže vlastně kromě podpisovek, recollection a Black Ice paralelek chci sesbírat celý checklist.

Samozřejmě že ani base set nejde seskládat ani ze dvou boxů, takže budu muset pořídit ještě aspoň dva. Spíš to vidím že otevřu ještě 4 další

Btw, ze dvou boxů je cca 140 duplikátů (jak base včetně rookies, tak gold, tak inserty). Je toho docela slušný kopeček *lgh*
Obrázek


Řadovky ani paralelky neskenuju protože je všichni znáte, snad jen na ukázku pár gold rush Season Highlight a gold Award Winners:
Obrázek

Výběr z Hot Rookies:
Obrázek

Net Cam:
Obrázek

Team Score a The Franchise (asi nejhezčí inserty):
Obrázek

First Goal - netuším proč mi je Imageshack nahrává nastojato, v PC je mám normálně naležato..
Obrázek

Original Six The Franchise (ty mám všechny čtyři 2x) a Check It - opět stejný problém jako u First Goal
Obrázek

a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
Jedna Hot Rookies podpisovka. Jméno sice nic extra, ale aspoň je to brankář a podpisovka ze Score vždy potěší.
Obrázek

Volný je Hot Rookies TYSON SEXSMITH autograph, a pak duplikáty The Franchise Original Six. Pokud o ně máte zájem, klidně napište. Jinak si vše nechávám, z plánovaných celkem 6 boxů možná složím i dva celé base sety, a až pak dám k dispozici přebytky
Kari Lehtonen: 85/1299, Guy Hebert - 59ks
Lehtonen and Hebert WANTED! nabídněte ;-)
set STOPPERS ze Score 95-96 - taky prosím o nabídky

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host