Case Certified 2012/13 box 1-4

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Case Certified 2012/13 box 1-4

Příspěvek od Tkachuk007 »

Minulý pátek mi z Litvínova dorazil Case Certified 2012/13. Díky nedostatku času, jsem si rozbalovačku neskutečně užil, protože poslední box jsem rozbalil včera!!!! a To je na mě co říct :P . Normálně to nevydržím a rozdrbu to za den i míň :lol:

Tomuto produktu jsem přišel na chuť při Group Breaku od Hanse. Bohužel musím konstatovat, že ten můj Case byl horší. Chyběla mi nějaká ta pecka v podobě podepsaného Maria v limitaci 10 nebo do sbírky Path to the Cup vítěz Stanley Cupu.

Celkově jsem spokojený. V každém 9. balíčku z 10-ti je nějaký insert a i Hot box je příjemné zpestření tohoto produktu :thumbup:



Box1

Obrázek









Box2

Obrázek









Box3

Obrázek









Box4 - obsahově nejlepší box *cheer* *cheer* *cheer*

Obrázek








Redmption jsou celkem slušný *cheer*

188 Scott Glennie - Freshman Fabrics
187 Jussi Rynnas - Freshman Fabrics
Carson McMillan - Certified Signatures



zde ještě detailně dvě nejlepší karty


Obrázek






Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Case Certified 2012/13 box 1-4

Příspěvek od Bianconero »

Ty podpisy jsou šílený! Jeden horší než druhý. Vypadá to, jako kdyby byli hokejisté negramotní.

Ale k brejku, hrozně se mi líbí ty paralelky. Ty duhy musí být parádní! Nejvíc se mi líbí asi ten /25 Parise z druhého boxu :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Case Certified 2012/13 box 1-4

Příspěvek od superman66 »

Jaden Schwartz je pěkná trefa.. stejně tak ten Bryzgalov. Tento ročník se jim hodně povedl, jak paralelky, tak i ty subsety.. vypadají ty karty moc pěkně. Těšim se na pokračování :thumbup:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: Case Certified 2012/13 box 1-4

Příspěvek od Tkachuk007 »

Mě se ta série začala líbit, až když jsem ji viděl naživo. Je taková hravá, rozmanitá :lol: Paralelky, inserty, subsety, jersy atd. škoda jen těch podpisů, mlaďoši to hrozně vodrbávaji, ale ani se jim nedivím. Někde jsem viděl video, jak podepisují šílené množství archů samolepek :? , pak to tak vypadá :thumbdown:

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2050
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Case Certified 2012/13 box 1-4

Příspěvek od Dampa17 »

Chudáčci malí *cry-a* ... nezlobte se na mě, ale jsou dvě možnosti - buď se snažím svoji práci dělat dobře (tzn. že ne vždy se mi všechno povede, nikdo samozřejmě nejsme dokonalý) a nebo se snažím svoji práci odrbávat. A pro ně to součást jejich práce je a jsou za to poměrně dobře placeni - teď beru, že třeba mají nováčkovské smlouvy, které nedosahují parametrů smluv smluv hvězd. Ale i tak je to víc, než má třeba jejich fanda někde ve fabrice u pasu a je to podobná pakárna. Ale on ji musí dělat denně, aby si tu kartu třeba pořídil, zatímco oni třeba jeden nebo dva dny. Nehledě na to, že toho zatím až tak moc nedokázali, aby se mohli takhle chovat. Stačí se podívat na podpisy spousty legenden .... Jiná věc je, že i firmy by mohli být trošku soudné, nedělat si zásoby na několik zim dopředu a pak ty karty vydávat ještě v době, kdy ta která potencionální hvězdička už třeba dávno zapadla ...
Omlouvám se za tenhle tak trošku ot, ale fakt mě se mi vždycky prudce zvedá adrenalin, když je někdo lituje za něco, co dělají pro ty, kdo je v podstatě živí - tedy fanoušky. Samozřejmě vím, že ne vše musí být zrovna med, ale taky nemůžu poslat do určitých míst každého, koho bych chtěl a místo toho musím být maximálně vstřícný- zrovna dneska jsem to v práci v trošku jiných souvislostech se šéfovou řešil :crazy: ...

a teď to podstatný - máš pravdu, že ta série je hodně povedená. Takový pěkný zrcátka a myslím, že i zajímavý nápady (goalie pulls). Takže otevírat takový kejsík musí být dobrá zábava :thumbup:

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Case Certified 2012/13 box 1-4

Příspěvek od superman66 »

No ty podpisy je kapitola sama pro sebe. Drtivá většina mladých má podpis jeden velký hnus.. ale nevím zda důvodem je množství karet. Třeba Crosby toho možná napodepisuje nejvíce a podpis má parádní.
Já si spíš říkám zda to prostě není doba. Vždyť jak vypadají podpisy našich prarodičů a jak naše? Ted jsem v bance podepisoval x papírů a každý podpis jiný :lol: Nějaký podpisový vzor? Na dvou listech pokaždý jinak... Dnes se s tím nikdo moc nemaluje, ideální je místo podpisu dát pár čar a je to.. :?
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2050
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Case Certified 2012/13 box 1-4

Příspěvek od Dampa17 »

Ale jo, to bych bral, ne každej jsme písmomalíř, já měl ve druhý třídě ze psaní taky trojku *lgh* ... ale prostě se mi nelíbí svádět to na to, že toho mají moc. Třeba ten Crosby je krásnej příklad - myslím si, že on i tím svým "vymazleným" podpisem chce dát najevo, že je někdo, ale třeba taky se prostě snaží svoji práci dělat se vším všudy. Těch důvodů může být hodně. Ale výsledek je ten, že fanda dostaně něco, co není odfláknutý, ať už je důvod jakýkoli ... Takže to, že je někdo škrábal od přírody bych bral, to že tam někdo háže třeba parafu místo podpisu už asi ne ... ;)

Uživatelský avatar
Cosmogagy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 111
Registrován: pon 07. lis 2011 14:30:31
Bydliště: Dubňany, okres Hodonín

Re: Case Certified 2012/13 box 1-4

Příspěvek od Cosmogagy »

Až budu velkej, taky nějakej takovej kejs rozškubu *rfl*

Hodně se mi z této série líbí Goalie Pulls karty, zajímavý nápad :-)
Kari Lehtonen: 85/1299, Guy Hebert - 59ks
Lehtonen and Hebert WANTED! nabídněte ;-)
set STOPPERS ze Score 95-96 - taky prosím o nabídky

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8444
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Case Certified 2012/13 box 1-4

Příspěvek od Hans »

Ačkoliv to rozhořčení chápu, tak je pořád třeba si uvědomit, že nováček může podepsat klidně 4 000 - 5 000 kusů karet za sezonu a to je sakra porce. I když ten nováček bere oproti normálním smrtelníkům o dost víc peněz, tak pořád má kromě podpisování karet práci a také se třeba rád pobaví. Já za sebe můžu říct, že bych byl schopný denně podepsat tak 50 karet, aby to mělo nějakou úroveň. Co se týče legend, tak ty jsou oproti nováčkům za tuto činnost placeni a u některých to nebudou nemalé peníze. To by potom vypadalo hodně blbě, kdyby se na to vykašlali.

Samozřejmě každý si přeje, aby se všichni na podepisování soustředili, ale když si představím, že podepisuju tolik karet, tak mi běhá mráz po zádech. :D

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2050
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Case Certified 2012/13 box 1-4

Příspěvek od Dampa17 »

Pár let zpátky, když jsem ještě projektoval *cry-a* a podepisoval nějakou dokumentaci, která byla třeba v deseti paré a v jednom mohlo být těch mých "podpisů" 40 - 50 = +/- 400 podpisů - sice třeba jednou za 1/4 roku, ale zase tak dlouho to netrvalo. Dneska jako prostý řadový referentík nejmenované dotační agentury při autorizaci projektů (aneb poslední kolečko šílený byrokratický mašinérie) dám dejme tomu v průměru 10 podpisů denně. Postupně to ubývá, protože se přechází na elektronickou dokumentaci, ale i tak, když kontroluju platby, tak těch podpisů může být i 50-60 za den (během zhruba hodiny) ...
... samozřejmě ten můj podpis žádný grafologický skvost není, určitě není jeden jak druhý, ale prostě je to můj podpis, parafu nepoužívám, i když možná by někdo řekl, že je to tak nějak na rozhraní. Takže třeba trénink vrcholovýho sportovce - hokejisty si dost dobře představit nedokážu a určitě bych ho nezvládl (fyzičku mám opravdu tragickou), stejně tak tlak na podání výkonu ve vypjatým zápase ne, protože jsem to nikdy nedělal, nebo zájem médií a fanoušků ... A beru, že je to náročný, stejně jako se vůbec v té konkurenci prosadit. Ale jednou za čas dát byť i několik set podpisů, to si představit dokážu. A prostě si myslím, že zvládnout se to dá ... ale samozřejmě věc názoru ;)
... za tohle další slohové cvičení se omlouvám, ale prostě mi to zase nedalo *typing*, je fakt, že kdybych to musel psát rukou, tak bych to asi nedal a vás tím neotravoval *lgh*

mmaier
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 93
Registrován: ned 15. črc 2012 23:54:30
Bydliště: Karlovy Vary, Praha

Re: Case Certified 2012/13 box 1-4

Příspěvek od mmaier »

Pěkný karty, ale tohle vybalit, byl bych hodně zklamanej. Žádnej Dallas, já mám na to kliku a u Pannini obzvlášť. Koupím si box a doufám, že něco z těch lepších karet bude Dallas, ale né vždy se může zadařit, jenže mě se povede, tam nemít ani jednu řadovku *bang* . A to už je výkon. Můžu rozbalovat boxy někomu, kdo nesnáší Dallas Stars, ručím za to, že nic z Dallasu nedostane :lol:

Martin.

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host