2012-13 UD SP game Used

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od pavelbart »

Tuto sérii jsem v posledních letech fakt nechápal, ale tento rok jsem chtěl vyzkoušet, že prý prodělala série drastickou změnu:-).
Tak vypadá, že ano.

Brodeur - JSY /30 paráda, Baertschi /47 asi dobrý, RC AUto sice nic moc, triple Boston - já myslím, že dobrý, oproti předešlým rokům je to obrovský rozdíl, to soudím na základě breaků z youtube. Klidně bych kuchnul další, ale máme jich málo.

Obrázek
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Wippli
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 132
Registrován: sob 29. pro 2012 18:19:36

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od Wippli »

Tuším správně, že podpisovky nejsou hardsigned, že?

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od pavelbart »

Netuším, zda všechny, ale toto je samolepka.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od leebour »

Radovečky standart USED, AUTHENTIC, ICE možno farebnejšie. Jersynky sa mi páčia velice. Zaujímavý design výrezu na dres. Boston je voľný? *cl*

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Ta drastická změna je to že celý proces výroby se "zlevnil"
koukal jsem na otvíračky na Youtube a tenhle box je hodně nadstandart plněný.
mě osobně by hodně rozčilovalo tahat neustále obyč.jersey a repre Kanady,co jsem koukal tak většinou je case o 3 kartách

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od sabres911 »

SP GU se konečně začaly prodávat na ceně okolo 100-110 usd za box, což je vzhledem k jejich konfiguraci a hodnotě jersey karet konečně adekvátnější částka. Sice už šly zase nahoru *rfl* , ale i tak lepší, než loňských 150 ... akorát mi přijde vtipné, že i quad / five jersey jsou bez limitace... právě tohle dělalo SP Game Used kvalitní sérií. Z toho pohledu jsem v rozpacích. Vemte si třeba 07-08 sérii a částky, za kterou chodily patche nebo jersey /25, /10, 7,8 a podobně...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od pavelbart »

Ta změna samozřejmě pramení hlavně v ceně.
Pokud otevíráte něco za 4500, čekáte něco super. A nic. Tady se dostali na "přiměřenou" cenu a je to líp plněný. Celkově je to prostě jiný. Zatímco v posledních určitě 3, 4 letech to byl vždy průser, teď je to rozhodně lepší. A hlavně, kdyby pokračovali ve stejný politice, SPGU by snad nekupoval za chvilku nikdo. To byl extrémně nevýhodný produkt.

Dokonce jsem je ani nechtěl objednat a v předprodeji (dělá se půl roku dopředu) jsem rovnou hlásil - SPGU nechci díky:-). A te´d se mi to vymstilo, protože jich máme málo... a dodavatel už nemá...asi byl na tom podobně:-)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8441
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od Hans »

Tohle je produkt, který asi nejvíc ze všech nechápu. I když tady je možno vidět nějaké zlepšení v plnění nebo je to dost možná nadprůměrný box, tak by mě ani tenhle obsah nedonutil si to koupit. Vím, že ne každému se líbí produkty ITG, ale radši bych si místo toho koupil 2 boxy Between The Pipes.

Vždyť co v tomhle boxu je? Jeden podepsaný nováček a jeden obyč nováček. Hodnotu bych viděl tak na 10 usd za oba. 4 jersey karty z toho 2 limitované. Jako nesleduju ceny těhle karet na ebay, ale žádnej odvar to taky nebude. Možná teď, když je produkt nový, ale jinak si nemyslím, že to budou nějak hodnotné karty.

Prostě fajn. Bejt to za 70 - 80 usd, tak neřeknu ani popel, ale tohle je absolutní nesmysl. Sorry Pavlíku za špatnou reklamu. :D Prostě tohle jsou produkty s tou vidinou. Vidinou, že se nějakou náhodou poštěstí vytáhnout kartu, která cenu boxu zaplatí, ale ta pravděpodobnost je strašně malá asi jako na setkání s hodným naftařem Džej Árem. :D

Co se týče designu, tak karty jsou pěkné. Jako velké mínus ale vidím ty podpisovky hráčů. Nikdy jsem neměl rád, když přes řadovou kartu je plácnutá podepsaná nálepka.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od pavelbart »

Tak prr, já z něj ovařenej nejsem, ale je to prostě změna k lepšímu, nic víc nic míň:-)) A ta změna je velká. Ale jak správně píše Sabres, už jsem zaregistroval zvýšení ceny. Jak se něco lidem líbí, šup s tím rychle nahoru:-)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od Veteran fans hcs »

pavelbart píše:Tak prr, já z něj ovařenej nejsem, ale je to prostě změna k lepšímu, nic víc nic míň:-)) A ta změna je velká. Ale jak správně píše Sabres, už jsem zaregistroval zvýšení ceny. Jak se něco lidem líbí, šup s tím rychle nahoru:-)
omlouvám se předem ale Tak hyjé,protože to celé působí moc lacině,to je ten problém,ona tomu napomáhá i ta grafika

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od Tony Lapacka »

Obecně vzato oni tam vylepšili některé jersey karty, jelikož letos lidi nemůžou nalákat na žádné velké RC karty. V tomhle boxu žádná supr pecka nebyla, ale občas se něco podaří. No a právě takové supr hity pak lidi nalákají i přes vyšší cenu. Myslím samozřejmě lidi v "zemi původu" těchto karet.
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od pavelbart »

Baertschi i brodeur lze brat jako pecku, ikdyz je design jaky je:). Loni, predloni, tam nebylo nikdy nic, tady 3 karty dobry. To je urcite pokrok... Jinal s letosnima seriema artifacts ci certified srovnani nejspis nesnese, ja jsem ale meril predesla leta teto serie. Tech boxu jsem bohuzel rozbaloval dost a az na 1 nebyl zadny jako tento...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od zette »

Veteran fans hcs píše:
pavelbart píše:Tak prr, já z něj ovařenej nejsem, ale je to prostě změna k lepšímu, nic víc nic míň:-)) A ta změna je velká. Ale jak správně píše Sabres, už jsem zaregistroval zvýšení ceny. Jak se něco lidem líbí, šup s tím rychle nahoru:-)
omlouvám se předem ale Tak hyjé,protože to celé působí moc lacině,to je ten problém,ona tomu napomáhá i ta grafika
Ja tento rocnik na zivo nevidel, proc ale maji vypadat tolik lacine? Me treba dost pripominaji nektere Trilogy. Cupky to nejsou, ale do levnejsich boxu maji designove podle me taky daleko.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od Veteran fans hcs »

zette píše:
Veteran fans hcs píše:
pavelbart píše:Tak prr, já z něj ovařenej nejsem, ale je to prostě změna k lepšímu, nic víc nic míň:-)) A ta změna je velká. Ale jak správně píše Sabres, už jsem zaregistroval zvýšení ceny. Jak se něco lidem líbí, šup s tím rychle nahoru:-)
omlouvám se předem ale Tak hyjé,protože to celé působí moc lacině,to je ten problém,ona tomu napomáhá i ta grafika
Ja tento rocnik na zivo nevidel, proc ale maji vypadat tolik lacine? Me treba dost pripominaji nektere Trilogy. Cupky to nejsou, ale do levnejsich boxu maji designove podle me taky daleko.
nemyslel jsem to zle,výroba byla hodně laciná,to chci upřesnit

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2012-13 UD SP game Used

Příspěvek od zette »

Ja to taky nemyslim zle, jen bych to chtel upresnit. Jak se ta vyroba lisi od starsich SPGU? Mne to prijde porad plus/minus stejne...

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host