The Cup 2011/12

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

The Cup 2011/12

Příspěvek od Tkachuk007 »

Zkrátím čekání na Hansův break Cupek a ukážu, co jsem měl v boxu The Cup. Box jsem dostal jako dárek k narozeninám od manželky, který koupila začátkem října v místním eshopu od p. Bartka. Tímto ještě jednou děkuji za neprozrazení tajemství na burze :P



2x Base

Obrázek





Obrázek





Base Rookie :(

Obrázek







Cup Foundation Quad Jerseys: Derek Roy 19/25 :thumbdown:

Obrázek





Redemption (moc se na tu kartu těším) :thumbup: Slava Voynov Gold Auto Patch Rookie
na Ebay šla tato Redemption za 125 USD, což je slušné za kartu, co ještě nevyšla :P

Obrázek






No a nakonec nejlepší karta z boxu, z které jsem rozpačitej a zvažuji její prodej, když jsem viděl za kolik šla na Ebay (v tomto trojbarevném provedení) 750 USD, podruhé však za 425 USD
Louis LEBLANC - Auto Rookie Patch 07/99

Obrázek





Díky za pozornost a Hansovi přeji lepší obsah, hlavně něco do sbírky :wave:

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2699
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od gonzzzales »

Tak klobouk dolů před manželkou, takový dárek bych si taky nechal líbit. Já osobně bych asi byl spokojený, rookie Rinaldo, Francis, Kurri taky slušný. Leblanc je krásná karta, asi bych ho neprodával, přece jen je to dárek.
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od Tkachuk007 »

No pere se to ve mně, srdce říká nechat, hlava zase prodat :P . Osobně se těším na toho Voynova. LeBlancovi nevěřím, že z něj něco bude.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od Molda »

No pokud bych měl porovnat Hansův Dominion a tuhle plechovku The cup, tak bych měl větší radost z těch Dominion co se týče obsahu. (A asi i vzhledu)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od pavelbart »

Molda píše:No pokud bych měl porovnat Hansův Dominion a tuhle plechovku The cup, tak bych měl větší radost z těch Dominion co se týče obsahu. (A asi i vzhledu)
Většina lidí v těch Dominion řešila finanční stránku prodejnosti karet a v tom rozhodně Cup válcuje Dominion. Kdyby ten LeBlanc šel na ebay hned, bylo vyděláno na další box a k tomu půlku Dominion:-).
Narovinu, to je přesně případ, nad kterým žasnu. 750USD za kluka, který nikdy nebude jako Lemieux. A Maria na srovnatelné kartě pořídíte za 200USD - kam ten svět spěje :D .
Ale samozřejmě by mě taková karta neurazila, kdybych ji vytáhl. Radost by mi ale udělal větší ten Mario...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od Dampa17 »

pavelbart píše: Narovinu, to je přesně případ, nad kterým žasnu. 750USD za kluka, který nikdy nebude jako Lemieux. A Maria na srovnatelné kartě pořídíte za 200USD - kam ten svět spěje :D .
Ale samozřejmě by mě taková karta neurazila, kdybych ji vytáhl. Radost by mi ale udělal větší ten Mario...
Naprostý souhlas ... tohle taky na té mánii kolem RC karet nechápu ... no comment ... a stejně tak by mě potěšila nějaká legenda (třeba na base jsou parádní jména), než nějakou dobu předražená rc, která za chvíli bude mít zlomkovou cenu - to samozřejmě v případě, že si chci karty nechat. Pokud by šlo o prodej, tak je to samozřejmě jiná, ale potom asi člověk nesmí na nic čekat ...
... ale jinak ten patch je určitě moc povedený ;)

Uživatelský avatar
martink
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 126
Registrován: ned 22. led 2012 17:03:20
Bydliště: Brno

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od martink »

pavelbart píše: Narovinu, to je přesně případ, nad kterým žasnu. 750USD za kluka, který nikdy nebude jako Lemieux. A Maria na srovnatelné kartě pořídíte za 200USD - kam ten svět spěje :D .
Ale samozřejmě by mě taková karta neurazila, kdybych ji vytáhl. Radost by mi ale udělal větší ten Mario...
Přesně tak, hezky řečeno...
Sháním tyto řadovky k dokončení setů:

2002-03 Upper Deck Foundations - 28, 40, 52, 64, 76, 88
2001-02 Upper Deck Legends
2001-02 Fleer Greats of the Game

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od zette »

martink píše:
pavelbart píše: Narovinu, to je přesně případ, nad kterým žasnu. 750USD za kluka, který nikdy nebude jako Lemieux. A Maria na srovnatelné kartě pořídíte za 200USD - kam ten svět spěje :D .
Ale samozřejmě by mě taková karta neurazila, kdybych ji vytáhl. Radost by mi ale udělal větší ten Mario...
Přesně tak, hezky řečeno...
Jako, jasne, ze je to nepomer. Na druhou stranu, kolik Lemieuxovi uz jen v Cupkach (a jinych seriich ci firem) vyslo mega karet, stovky urcite (nemyslim druhy, ale celkove). LeBlancovi vyjde mozna za rok Limited logos a pokud nebude skutecnou star (ani tem vzdy nevychazi karty, viz Alfredsson), tak je to vse. A zrovna tato karta je jeho RC vlajkovou lodi, myslim, ze ani paralelky v nizsim limitu nemaji takovou cenu. Muze ji mit tedy jen 99 lidi na svete. A pokud nekdo na nej vsadi a on se chytne, hodnota zarucena.

Uživatelský avatar
Jeremy Roenick
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 80
Registrován: úte 13. lis 2012 12:24:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od Jeremy Roenick »

Kdyby manzelka mela jeste nekolik boxu tak nemusi cekat na narozeniny ale v prosinci mam svatek *prty*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od pavelbart »

zette píše:
martink píše:
pavelbart píše: Narovinu, to je přesně případ, nad kterým žasnu. 750USD za kluka, který nikdy nebude jako Lemieux. A Maria na srovnatelné kartě pořídíte za 200USD - kam ten svět spěje :D .
Ale samozřejmě by mě taková karta neurazila, kdybych ji vytáhl. Radost by mi ale udělal větší ten Mario...
Přesně tak, hezky řečeno...
Jako, jasne, ze je to nepomer. Na druhou stranu, kolik Lemieuxovi uz jen v Cupkach (a jinych seriich ci firem) vyslo mega karet, stovky urcite (nemyslim druhy, ale celkove). LeBlancovi vyjde mozna za rok Limited logos a pokud nebude skutecnou star (ani tem vzdy nevychazi karty, viz Alfredsson), tak je to vse. A zrovna tato karta je jeho RC vlajkovou lodi, myslim, ze ani paralelky v nizsim limitu nemaji takovou cenu. Muze ji mit tedy jen 99 lidi na svete. A pokud nekdo na nej vsadi a on se chytne, hodnota zarucena.
Tome, 99 lidí ho sbírat v životě nebude. 99 lidí ve skutečnosti nesbírá třeba ani Haška nebo Jágra - beru sběratele, který jsou schopni dát za kartu 750USD... Jsou to všechno obrovský spekulace. A pro mě naprosto ničem nepochopitelný, dost vypovídající hodnota o "demenci" severoamerického národa, aniž bych se někoho chtěl konkrétně dotknout. Protože logiku, to žádnou nemá. Vypovídá o tom třeba i to, že první šla za 750 a druhá za 400, třetí půjde třeba za 200 a čtvrtá za 100 - to se u Maria nestane. Bude chodit vesměs za 200USD, ale plus minus stejně.
Beru třeba to, co jsme vytáhl já (ten booklet) - to je krásná karta a být na ní někdo jiný, klidně si ji nechám. Je to prostě raritka. A krásná práce. Zato bych dal větší peníz.

Ano, pro nás je dobře, že tyto karty mají takovou hodnotu, popravdě, hodnota boxu se vrací hlavně kvůli nováčkům. Já chtěl ale upozornit na ten extrém.
Jinak myslím, že nižší limity tady nebudou. Krom 1/1 ne? Přeci normální je /249 a Gold /99.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od zette »

Pavel- nevim, jak letos, ty Goldky ale byly v limitu cisla dresu vzdycky, ne?

Jinak zajimava uvaha, kolik vlastne je na svete silencu, kteri v cene karet neznaji hranice:-). Ohledne RC jsem rad, jak je to nastavene (mluvil bych jinak, kdybych chtel sbirat jednotlivce), protoze si myslim, ze by to sberatelstvi byla celkem nuda...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od pavelbart »

zette píše:Pavel- nevim, jak letos, ty Goldky ale byly v limitu cisla dresu vzdycky, ne?

Jinak zajimava uvaha, kolik vlastne je na svete silencu, kteri v cene karet neznaji hranice:-). Ohledne RC jsem rad, jak je to nastavene (mluvil bych jinak, kdybych chtel sbirat jednotlivce), protoze si myslim, ze by to sberatelstvi byla celkem nuda...
No bylo, ale teď nevím proč jsou /99 - že by právě proto, že RC karty jsou největším lákadlem? Je to ostatně vidět ve všech sériích, že jako top karty se berou RC karty. Mně osobně se to moc nelíbí. Jako když přijde hvězda typu Crosby (o kterým se to vědělo od 15ti), nebo Hopkins, tak to je super, ale tyhle uměle vytvořený RC star, kde je každý nový Messier, Yzerman, Coffey... tomu prostě nefandím. Je to samozřejmě jako se vším, 100 lidí, 100 názorů.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od Lukyn55 »

no pokud se nepletu, tak letos je víc verzí /199 nebo /99 a ještě jsou ručně číslované a ty jsou do čísla dresu ;) .. jestli jsou ještě nějaké menší limity už netuším ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: The Cup 2011/12

Příspěvek od Tkachuk007 »

Ty RC karty v limitu 99 jsou "normální" JSY AU RC, které vychází v limitu 249.
Akorát vybrali pár "lepších nováčků" (asi 5-6) jako je Nuget-Hopkins, Landeskog, Couturier, LEBLANC :P ... a těm dali ten limit 99 místo 249.
Pak jsou ještě gold verze, limitované podle čísla dresu.

V loňských jsem měl štěstí také na jednu JSY AU RC v limitu 99 a to gólmana Bobrovskyho, který je aktualně za BV 150 USD. Např. takový Taylor Hall je za BV 2000 USD :shock:

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti