3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2012.
Tukans
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 404
Registrován: ned 09. říj 2011 15:23:26

3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Příspěvek od Tukans »

Tak jsem dnes obdržel od pošťáka parádní dárek. Přinesl mi 3 boxy od pana Hrbka.
Musím uznat paráda. Ač nejsem fanoušek slávie a boxy jsem koupil ze zvědavosti a z fandění k fotbalu a úctou k hráčům jako jsou Jaroílím, Šmicr, Kisel, Vaniak , Čontofalský a další, tak musím uznat krásné nízké memorabilie s podpisama těchto hráčů potěšily nejvíce. Musím uznat krásná práce karty jsou super parádní provedení. Každej balíček (8 kusů v Boxu) jsem rozbaloval s velkým nadšením a eufŕií co na mě ještě vypadne. Ať už bylo na fóru o tomto produktu napsáno cokoliv, s ohledem na Memorabilia karty a tak, každý ví o čem mluvím. Já jsem naprosto spokojenej.
Dokonce se přiznám karty jsem vracel spátky do balíčků a rozbaloval jsem to ještě třikrát všechny boxy a pořád stejně jsem z toho nadšenej. A parádní plechové dózy, ty mě překvapily, čekal jsem nějakou papírovou krabičku, no paráda.
Parádní práce pane Hrbku a velké díky, že se kartami zabýváte. Ať na kartách bude třeba Sparta nebo jinej tým, tak doufám,že to posune sběratelství v česku.
Myslím, že tenhle box by neurazil ani sparťana i když nad ním ohrnujou nos.

A myslím, že by jste mohl přebrat extraligu od OFS a sběratelství by se zvedlo hned. Držim palce v dlších projektech.

Skeny vystavím o víkendu.
tak se tu mějte.

Tak je tu první foto celku.
Obrázek

1.BOX
podpisovky
potěšil Šmíca a Kisel
Obrázek

hvězdy
Obrázek

Tradice super jména
Obrázek

Memorabilia
Obrázek

borec na konec
.
.
.
Obrázek
Obrázek

2.BOX
podpisovky
potěšil Čontofalský
Obrázek

hvězdy
Obrázek

Tradice
Obrázek

Memorabilia
parádní Čontofalský a sranda u kopačky jak je ještě špinavá
Obrázek
Vlček je verze RED
Obrázek
borec na konec
Vaniak Gold limit /3
.
.
.
Obrázek
Obrázek

3.BOX
podpisovky
potěšil Vlček
Obrázek

hvězdy
Obrázek

Tradice
Obrázek

Memorabilia
Obrázek

borec na konec
Šmíca Gold limit /3
.
.
.
Obrázek
Obrázek

parádní produkt a parádní karty a super napětí při otvíračce.
myslím, že další dva ročníky budou lepší, vychytaj se mouchy a bude to nážřez
už se těším
Naposledy upravil(a) Tukans dne pát 28. zář 2012 18:27:31, celkem upraveno 2 x.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi

Příspěvek od Veteran fans hcs »

díky moc!

Uživatelský avatar
marduk
Opora
Opora
Příspěvky: 286
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:43:11
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi

Příspěvek od marduk »

Ja jsem spartan a i me se karty libi .... ale protoze jsem spartan tak si pockam az budou na kartach pro me prijatelnejsi hraci :D .... a verim ze budou

marty80
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 624
Registrován: sob 14. kvě 2011 13:12:26
Bydliště: Benešov

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi

Příspěvek od marty80 »

Já jsem také sparťan, ale zdravým duchem, takže karty se mi moc líbí, má to drive, šťávu a hlavně je to úctihodný projekt ... velká poklona
jinak je krásné vidět plno hráčů Slavie, které kdysi kolem roku 1995 kopali za Benešov - jsem z Benešova (za Švarce, pro neznalé švarcův systém)

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi

Příspěvek od xmkrejci »

marduk píše:Ja jsem spartan a i me se karty libi .... ale protoze jsem spartan tak si pockam az budou na kartach pro me prijatelnejsi hraci :D .... a verim ze budou
:thumbup:
Obrázek

novaktomas
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 64
Registrován: pon 15. srp 2011 20:21:53

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi

Příspěvek od novaktomas »

Taky čekám na kluky z Letné...přece jenom mě ti kluci od trati z Edenu, tak moc neberou :D. Na druhou stranu, co může být lepší než vyhrát ligu se Slávií na druhém místě :D . Stokrát lepší než ta svoloč ze Zplzně :D

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi

Příspěvek od zizomil »

novaktomas píše:Taky čekám na kluky z Letné...přece jenom mě ti kluci od trati z Edenu, tak moc neberou :D. Na druhou stranu, co může být lepší než vyhrát ligu se Slávií na druhém místě :D . Stokrát lepší než ta svoloč ze Zplzně :D

Na druhou stranu, co může být lepší než vyhrát ligu se Slávií na druhém místě
lepsi nez tohle je uz jenom,kdyz Slavie vyhraje ligu a sparta z ni spadne *lgh* *lgh* *lgh* *lgh*

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8441
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi

Příspěvek od Hans »

Hele na Plzeň mi nešahajte. Jedinej manšaft po dlouhé době, který snese měřítko Evropského fotbalu na dobré úrovni.

Tukans
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 404
Registrován: ned 09. říj 2011 15:23:26

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi

Příspěvek od Tukans »

Hans píše:Hele na Plzeň mi nešahajte. Jedinej manšaft po dlouhé době, který snese měřítko Evropského fotbalu na dobré úrovni.
jo to je fakt Plzeňáci dělaj čest českému fotbalu

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Příspěvek od Luky »

To jo hlavně Limberský a Rezek.
Boxy parádní a i když nejsem slávista, líbí se mi tento produkt, až na pár maličkostí. Fakt paráda a gratulace
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Příspěvek od zizomil »

zajimali by me ty"maličkosti" :-)

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Příspěvek od Luky »

Vše se tu již řešilo a nechci to tu znova spamovat blbostma, třeba ty fota hráčů s čepicí a v džogáči, nebo barva fixy, i ty podpisovky mohly být se jménem, takhle třeba já poznám jen pár hráčů. Co se týká použitého materiálu, tak to chápu a respektuji. A Slavii bych taky moc nevinil, protože může mít smlouvy nebo dohody s nadacemi, kam putují daleko cenější "game-used" věci například do dražby.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Příspěvek od hokejcards »

Plzeň dělá čest ???? Že hrajou rok-dva fotbal na úrovni a všichni se můžou z Plzničky potento? taky dobrý :lol: :clap:
Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Příspěvek od zizomil »

ale alespon hrajou... to se o ostatnich neda rict (napsat) kde je sparta, Slavie a ostatni?? o narodaku se snad ani nema cenu vyjadrovat,ze?? :-) *lgh* *lgh*

Uživatelský avatar
marduk
Opora
Opora
Příspěvky: 286
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:43:11
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Příspěvek od marduk »

tak musime doufat ze se to zmeni ze se zacne darit i jinym tymum a at jich je co nejvic .... zatim to je ,ze kazdy chvilku taha pilku .... byly doby kdy hrala prim za cesky fotbal v evrope Sparta pak prisla era Slavie , Liberec se tam taky mihnul a ted tahne Plzen v tu ranu ma spoustu fandu Plzen (samozrejme jsou ted nejlepsi v republice - kde byli pred 10-ti lety ? ) ...
PS: taky by nebylo spatne se zeptat p. Hrbka jestli nechce udelat karty i Plzni - trochu vyuzit jejich euforie mozna by se dobre prodavali a pomohlo to trochu nadaci

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Příspěvek od hokejcards »

ale typ fandění typu - jee těm se teď daří těm budu fandit...to je něco strašnýho :) třeba takhle pár známých právě začlo fandit Plzni když se jí dařilo...možná tenhle názor bude i proto, že nejsem nějaký vyhraněný fanoušek týmu...fandím ve všem vždy jednotlivcům - takže ano, fandil jsem Spartě, ale nyní neznámému týmu z Jihlavy...proč asi ? ;)

jinak k tématu...krásná je podpisovka Šmicera, jinak už jsem psal jinde "nic moc"...a ty podpisovky různým fixem je prostě megaúlet...
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8441
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Příspěvek od Hans »

Jako nechápu, proč by někdo nemohl fandit zrovna teď Plzni. Já fandím Baníku Most, kterej hraje druhou ligu, ale neznamená, že bych nemohl fandit i někomu jinému. Plzeň hraje v současný době parádní fotbal, který snese i přísné měřítko v Evropě. Nejsem žádnej die-hart fanoušek, ale fandím jim, protože se na to dá v současné době koukat. Stejně bych to měl, ale u Slavie, Sparty nbo dalších týmů.

Stejně tak nechápu, proč se tady řeší Rezek, kterej už v Plzni nehraje nebo Limberský. Jako fajn, každej nezaujatej člověk ví, že to co předvedl Limberský v zápase se Spartou byla ta největší prasárna a místo 40 tis. pokuty by si zasloužil stopku tak na 5 zápasů. Ale že se ozývá zrovna Sparta? Je to právě ten tým, kterej v minulosti dělal s rozhodčíma tolik prasáren? Fakt je to k smíchu. Každej by si měl nejdříve zamést před svým prahem. :D

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Příspěvek od Luky »

Já fandim Spartě, dobrému fotbalu i Plzni a komukoliv, když hraje Evropu. Nikdo normální nemůze být die-hard fanoušek, když vidim co chodí na fotbal a co se tam děje.
A Rezek s Limberským ne pro ty pády, ale že si nevidí pak do huby. Nejen Sparta byla plná prasáren, už jen když si vzpomenu na Ratíškovice a Blšany tam bylo peněz. A nevěřim tomu, že by na začátku sezony šel Křetinský za Peltou, kdyby v tom Sparta hrála větší roli. Uvidíme.
Jinak hlavní zásluhu v Plzni má Vrba a pak Horvát. Vytáhnout Jiráčka a Pilaře tam kde jsou se jen tak nepovede, na to má Vrba dobrý čich:) a Horvát je pan kapitán, tak to má vypadat.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Příspěvek od zette »

K tomu fandeni, dnes uz treba tolik ne, protoze za poslednich deset let hraje Sparta celkem tuzku. Jen si ale vemte, kolik fotru po cele republice fandi Sparte? Prijedu na chalupu do Jeseniku, kde maji do 100km Olomouc, Opavu, 120 km Ostravu a kazdy, kdo tam jednim okem sleduje fotbal a je mu pres tricet, tak je Spartan! Proc? Protoze kdysi Sparta dominovala a bylo velmi pohodlne ji fandit. Oproti Nemecku ci Anglii je tady slabe vybudovany klubismus a na regiony se tady nehraje. Fandi se tomu, kdo je momentalne na vrcholu...

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 3 x sešívaní z Edenu velká poklona panu Hrbkovi HITY

Příspěvek od Veteran fans hcs »

PS: taky by nebylo spatne se zeptat p. Hrbka jestli nechce udelat karty i Plzni - trochu vyuzit jejich euforie mozna by se dobre prodavali a pomohlo to trochu nadaci[/quote]
máme to v plánu,ale nejdřív se musí dodělat jeden projekt a pak pokračovat v dalších,dělat 10 projektů najednou tak to bych se musel naklonovat ;)

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host