ITG Captain C (video break)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

ITG Captain C (video break)

Příspěvek od DzEjDy »

Video jsem natáčel ještě včera večer, protože do rána bych ten miniboxík nechat bez povšimnutí nevydržel a chtěl jsem si zkusit live otvíračku. Takže je to pod světlem z lampičky což trochu ovlivnilo kvalitu.

Video:



(doporučuji přepnout na vyšší kvalitu)


*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*


Obrázky:

Obrázek
Docela zajímavý je že všude kde se objeví jméno Gordie Howe je také znak pro ochrannou známku, což znamená že jen tak si někam napsat toto jméno není žádná sranda :D .

Obrázek

Obrázek


Hodnocení breaku: Já jsem spokojený. Ja už jsem říkal ve videu, zklamáním by byla pouze Junior Captain jersey, tady se povedli dvě skvělý jména plus aktivní hráč na patch (karta by měla být /9). Jedna legenda na podpisovce a gold verze base Mr. Hockey. :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
Irbe
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2684
Registrován: pát 27. kvě 2011 20:34:48
Bydliště: Praha 3
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Captain C (video break)

Příspěvek od Irbe »

pro tebe jako NYR fan chytit Messiera jersey :thumbup: Bourque a Marleau taky nejsou k zahození a goldka Howa a ještě i base golmana super brejk ;)
tradelist: http://irbe.rajce.idnes.cz/
Penguins 8097/?????
Tom Barrasso 563/???

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: ITG Captain C (video break)

Příspěvek od Molda »

Kdyby ten box stál takových 1800 tak hodnotím 10/10 :D Ale chápu, že cena je vyšponovaná kvůli hodně těžké dostupnosti. Každopádně karty hodně solidní. Goldka Howa určitě dobrá trefa a člověka potěší. Butcher by mě asi malinko zklamal, abych se přiznal, tak ho ani moc neznám. Ale Bucyk to už je jiné kafe, nádherný podpis a hlavně jedna z největších legend celé historie Bruins (a že ten tým má pořádnou historii). Na base jersey top jména a ten patch je prvotřídní!
Dík za video *cheer*

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: ITG Captain C (video break)

Příspěvek od Tkachuk007 »

Video moc pěkně natočené, skvěle jsem si ho užil. Karty si měl solidní, ale za tu cenu boxu by to chtělo aspoň "SPéčkovej" podpis. No jo, ale říkám to vždycky, za ten adrenalin to stojí :P

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host