2x OPC 08/09 + SPA 09/10

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2011.
valento3
Legenda
Legenda
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x OPC 08/09 + SPA 09/10

Příspěvek od valento3 »

corfix píše: Abych řekl po pravdě, já sám nesbírám žádné super karty, protože jsem se vrátil k sérii u které jsem začínal a tou je SCORE 1997/98, které byly v té době hit a měl je snad skoro každý :D. Ale řekl jsem si, že je dodělám, base set není problém, ale to ostatní už je horší především u team setů, kde jsem nedávno zjistil, že kromě platinum team existují premiere club, které jsem v životě neviděl :D. Ale prostě se mi líbí, ať už se jedná o Artist's Proof nebo jiné a co jsem tak koukal, tak když počítám s EPIXama, tak cca 1430 kusů :shock: :D ... Samozřejmě 4 800 kusů, to je ještě trošku jiný kafe :D
Nechci tě nějak odrazovat, ale pochybuju, že by se ti to podařilo sasbírat úplně celé včetně Epixů, Artist Proof, Platinum Team a Premiere Club. Ale nic není nemožné, každopádně by to vyšlo na nehoráznej balík. Pokud chceš dát dohromady to, co máš v podpise, tak to se ti nejspíš podaří, i když to taky nebude nic jednoduchého. Tady máš tu Premiere Club

Obrázek

corfix
Legenda
Legenda

Re: 2x OPC 08/09 + SPA 09/10

Příspěvek od corfix »

Nechci tě nějak odrazovat, ale pochybuju, že by se ti to podařilo sasbírat úplně celé včetně Epixů, Artist Proof, Platinum Team a Premiere Club. Ale nic není nemožné, každopádně by to vyšlo na nehoráznej balík. Pokud chceš dát dohromady to, co máš v podpise, tak to se ti nejspíš podaří, i když to taky nebude nic jednoduchého. Tady máš tu Premiere Club
Bohužel vím, proto se soustředím zatím jen na to, co mám v podpise a na ty team sety. EPIXy ani nehodlám nějak zbírat, ty jen, když na ně někde narazím. Ohledně té Premiere Club, už jsem jich pár viděl na netu, ale né v tak velké velikosti :eh:... Ale sehnat je bude asi fakt problém, protože jsem je v ČR na prodej ještě nikde neviděl, ani nevím, jestli se prodávaly v těch týmových balíčkách. Hold kdyžtak to časem vzdám... :thumbdown:
Most Wanted:

PETR VRÁNA

2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 This is My Number /49, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9, #19 Jersey /29, Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2011“