10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2011.
Joe501

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Joe501 »

Aha, tak to už měl někdo podobnej nápad :D Objednávka vzhledem k dovolený bude až tak za 3 tejdny, ale jelikož se už nemůžu dočkat a k dnešním narozkám jsem žádný karty nedostal, tak vybírám trochu s předstihem *prty*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od pavelbart »

Tak to přeji vše nejlepší, hodně zdraví a hodně sběratelských přírůstků. Boxy máme speciálně narozeninové, které obsahují jen patche místo řadovek, ale nesmí se toho zneužívat :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Tie »

Pavle ty ultimate mě mrzí, to je hroznej pech, takovou lacinou jersey, ať i pánové z UD nechaj, hold tam bude vždycky platit: větší cena-větší riziko. Jinak Luxury jsou docela fajn podle designu, ale obsahem průměr. Co se týče Zenithu, na mě jsou moc různorodé, jinak dobrý :thumbup:

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2698
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od valento3 »

Pavle, ty už raději nic neotvírej *lgh* Neříkal jsi náhodou kdysi, že už nebudeš? :)

Každopádně Ultimate jednoznačnej provar, Luxury nic moc a Zenith dobrý, ale to jen kvůli nadšení z návratu Dufexu ...

Uživatelský avatar
Rob
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 70
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:20:59
Bydliště: Brno

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Rob »

Doufal jsem, že před odjezdem na dovolenou tady uvidím ještě nějakej break, takže díky ti Pavle za tento triple break :thumbup: Dva týdny bez karet bude pro mě peklo *lgh*
Co se týče samotných karet souhlasím s většinou, že Zenith se povedly, ale na rozdíl od ostatních mě osobně se líbí i Luxury. Druhá věc je samozřejmě poměr cena/výkon což už taková sláva u Luxury není....

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od pavelbart »

valento3 píše:Pavle, ty už raději nic neotvírej *lgh* Neříkal jsi náhodou kdysi, že už nebudeš? :)

Každopádně Ultimate jednoznačnej provar, Luxury nic moc a Zenith dobrý, ale to jen kvůli nadšení z návratu Dufexu ...
Tak teď je to samozřejmě něco jiného. I když to bude znít divně, mně tolik špatný boxy nevadí (nebo spíš ne tolik jako dříve). Věděli jsme včera se ženou, že na tomto proděláme, ale chceme taky ukázat breaky boxů, který třeba lidi tolik nekupujou. A popravdě, radši takový box rozbalím já, než aby si ho koupil někdo, kdo na něj šetří třeba pár měsíců. My máme více možností i ty "horší" karty udat. Normální sběratel má ty možnosti menší. A třeba tyhle luxury bych nikomu nepřál...
Nebudu tady ale dělat, že by mi to bylo jedno, to zas ne. Nicméně, nedělám z toho takovou tragédii jako dříve. Nicméně ty dražší kousky opět na chvilku vynecháme :). Včera žena rozbalila Flair Sowcase (jí se líbí) a měla o hodně lepší break než tyhle 3 boxy...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2698
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od valento3 »

To byla samozřejmě nedsázka :thumbup: Chápu to, vše jak jsi vysvětlil, ale i když máš tu možnost dát to na shop nebo udat někde jinde, musí to zamrzet. Snad sis všechno štěstí nevybral tou Made To Order a ještě na něco pořádného narazíš *cheer*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od pavelbart »

valento3 píše:To byla samozřejmě nedsázka :thumbup: Chápu to, vše jak jsi vysvětlil, ale i když máš tu možnost dát to na shop nebo udat někde jinde, musí to zamrzet. Snad sis všechno štěstí nevybral tou Made To Order a ještě na něco pořádného narazíš *cheer*
Tak to taky doufám :) a samozřejmě to zamrzí. A dost.
Nicméně, já dělám přes týden třeba 1 až 2 breaky (spíš ty boxy do tisíce Kč) a tam vždy spokojenost. Ty dražší jsou prostě takový, někdy super, většinou asi nic moc. :) To chce vzít case, tam by něco být mělo. Ale case bych vzal snad jen Decades.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Kubi12 »

Tak jestli tě to potěší, tak ty Ultimate mohli být podle mne ještě horší :) Po Messsierově řadovce se na shopu jen zapráší. Dustin Tokarski neni sice Hall, ale je to alespoň golman, takže podle mne se taky někomu bude hodit. Tangradi na podpisovce je asi nejhorší karta z boxu, být tam ten Crosby jak někdo psal, tak je to o dost lepší :) No a a ta dual jersey není taky vůbec špatná, ale chápu že jako největší hit v takhle drahém boxu by mělo být něco jiného. Prostě klasické Ultimate, box se prostě většinou nevyplatí, chce to minimálně case ;)
Jinak u Luxury Suite tě obrali narozdíl od Ultimate o jednu karty, má jich tam být 12 a z toho dvě podpisovky. Ta jméno na podpisovce co tam máš je dost slabé, ty jména na základních verzí jersey celkem ujdou, nováčci až na Dekaniche taky nic moc. Ale ty tři zbylé (lepší) karty podle mne dobrý, Clutterbuck mohl mít ale více barviček. Celkově bych asi s tím boxíkem byl spokojený
*gp*
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5964
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od SugarRay »

Mě se líbí ten Zenith , Ultimate jednoznačně nejkrásnější karty ale to složení je bídný to je klasika , ty Luxury taky žádná sláva za ty prachy . Tři boxy a ani jedna zajímavější karta , co bys řek že je fakt hit . Jak řiká Pavel zlatý starý nebo levný boxy .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od pavelbart »

V Luxury byla jedna Redemption....Brandon Yip - kterýho tahám tento rok snad z každého boxu, je to takový můj "Lanny McDonald". ;)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2482
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Vasil »

pavelbart píše:V Luxury byla jedna Redemption....Brandon Yip - kterýho tahám tento rok snad z každého boxu, je to takový můj "Lanny McDonald". ;)
Chudák, ten chlapec musel podepsat tak miliardu karet a samolepek tenhle rok :crazy:
Sháním řadovky - 92/93Ultra#254Panteleev, 92/93UD#492Panteleev, 93/94Leaf#3Leach, 93/94Parkhurst#15Stumpel, 93/94Ultra#266Casey, 94/95SP#6Bourque, 96/97Fleer#7Ranford, 97/98Coll.Choice#18Stumpel, 97/98Omega#19Thornton, 98/99Dynagon#12Laaksonen

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Tie »

Jinak prime je podle mýho názoru šev... panini dělá tři verze: patch, jersey, prime... *rfl*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od pavelbart »

To máš asi pravdu, všiml jsem si ale, že se to prodává jak patch...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Lukyn55 »

pavelbart píše:To máš asi pravdu, všiml jsem si ale, že se to prodává jak patch...
njn a pak, že nejsme světoví :D .. Panini se inspirovalo u OFS se švama :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
HeJ32
Opora
Opora
Příspěvky: 260
Registrován: pon 30. kvě 2011 20:42:44
Bydliště: Brno

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od HeJ32 »

Zenithy jsou super počin od Panini.
Taková skladba boxu - tam si musí každý najít svého koně.
Tolik různorodých insertních sub-setů včetně gólmanských, auto, memo.
Mě se líbí i obsazení jednotlivých setů, např. do týmových setů Mozaics se dostalo spoustu hráčů, kterým moc karet nevychází (Hvězdy jsou hlavně v sub-setu Z-team). Např. Detroit tam má Tomáše Tatara, Boston Shawna Thortna atd.
I set Gift Grinders je zajímavě obsazený. Líbí se mi i nápad subsetu a jeho obsazení - Čekatelé na pohár.
Prostě tleskám Panini a čekám co na to UD.
Sháním:
Patrick Kane, Jonathan Toews
BTP 10-11 Deep in the crease
UD Fleer 06-07 Netminders
(Update:03/2013)

Uživatelský avatar
Lucasek
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 411
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Lucasek »

Dampa17 píše:
pavelbart píše:JSY jsou skutečně 2, podívám se který, ale tipuju, že tam není Brodeur.
... no taky mě napadl on podle uspořádání a musím říct, že kdybych ho sbíral, tak by mě taková karta dost štvala ... to se mi moc nelíbí
Z vlastní zkušenosti Ti můžu říct, že pokud sbíráš konkrétního hráče, tak budeš chtít všechny tři varianty :thumbup:
sbírám:
Scott Stevens 558
David Clarkson 71
http://www.devilshockeycards.wbs.cz
http://www.alexandervasyunov.wbs.cz

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od ma-me »

Lucasek píše:
Dampa17 píše:
pavelbart píše:JSY jsou skutečně 2, podívám se který, ale tipuju, že tam není Brodeur.
... no taky mě napadl on podle uspořádání a musím říct, že kdybych ho sbíral, tak by mě taková karta dost štvala ... to se mi moc nelíbí
Z vlastní zkušenosti Ti můžu říct, že pokud sbíráš konkrétního hráče, tak budeš chtít všechny tři varianty :thumbup:
Ty verze jsou celkem 4, ještě úplně bez jersey - takže pro peněženku ještě horší :D
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Zangriel
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 107
Registrován: úte 26. črc 2011 17:48:39

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Zangriel »

krasne karty,ty zenith si asi taky poridim *rfl*

Uživatelský avatar
MaskCollector95
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 651
Registrován: úte 19. črc 2011 15:10:16
Bydliště: Denmark (Dánsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od MaskCollector95 »

Great hits! The "Yours Truly" autograph is really attractive in design; I like that set a lot. Thanks for posting!
Sbírám Masky
Pinnacle, In The Game, evropský masky

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host