ITG Decades 1980s - 2 boxy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2011.
Odpovědět
Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

ITG Decades 1980s - 2 boxy

Příspěvek od superman66 »

Když jsem viděl brejky tohoto produktu, tak jsem si musel taky aspoň 2 boxy objednat. Pro mě je to co se týká hráčů nostalgie, i když o karty a NHL jsem se začal zajímat cca v roce 1991 (a Decades 1990s by mi asi seděli lépe), tak mnoho hráčů z těchto karet bylo v té době aktivních v NHL a ty jména povětšinou znám.

Nascanoval jsem oba boxy dohromady, pokusim se podobně jako DzEjDy aspon něco napsat o těch hráčích.

Hádám že hráče na Rookie a 100 years of hockey představovat nemusím:)
Obrázek

Stejně tak toto (škoda že Maria jsem si zrovna objednal, přišel mi přímo s boxy, mám ho tedy 2x):
Obrázek

Podpisovky
Obrázek

Tady už se asi krátce rozepíšu: potěšili mě hned dva hráči z 20-ti (tolik má set podpisů týmu USA) z týmu co předvedl Miracle on Ice :thumbup: Vlastně i další podpisovka (Jim Craig) je z tohoto týmu, nicméně podpis je za Boston, ne z toho setu...

Steve Janaszak: brankář který kryl záda Jimu Craigovi v Lake Placid. Po olympiádě podepsal jako volný agent smlouvu s North Stars, avšak odchytal jen 1 zápas (remíza 2-2 proti Buffalu). Měl totiž silnou konkurenci v podobě Dona Beaupra a Gillese Melocha. V NHL chytal ještě za Colorado Rockies.

Phil Verchota: v roce 1976 ho draftoval tým Minesota North Stars (na 79. místě), v NHL ovšem nikdy nenastoupil. Hrál za univerzitní celek v Minesotě a za reprezentaci USA, z klubů stojí za zmínku Jokerit Helsinki kde hrál jeden rok. S reprezentací si zahrál 3x na MS a 2x na olympiádě (včetně té slavné v Lake Placid).

Steve Kasper: Odehrál v NHL 13 sezon za Boston, LA, Philku a Tampu. Během kariéry odehrál 821 zápasů, získal 468 bodů (z toho 177gólů). Ve své druhé sezoně získal Selke Trophy pro nejlépe bránícího útočníka (dosud je jediným hráčem Bostonu kdo ji získal).

Jim Craig: V NHL chytal za Atlanta Flames, Boston a Minesotu. Celkem však odchytal jen 30 utkání. Proslavil se tedy především jako brankář co dovedl tým USA k vítězství v Lake Placid.

Brian Skrudland: (asi bych nemusel představovat, ale když už jsem v tom tak aspoň trochu statistiky..). V NHL odehrál 15 sezón v Montrealu, Calgary, Floridě, Rangers a Dallasu. Nastoupil k 881 zápasům (plus 164 playoff), nasbíral 343 bodů (plus 61 v playoff).

Reed Larson: v NHL odehrál 904 zápasů (685 bodů). Většinu kariéry strávil v Detroitu, pak si zahrál ještě v Bostonu, Edmontonu, Islanders, Minesotě a Buffalu.


Jersey karty (tady už opět představovat nemusím), potěšila mě hlavně Gold jersey Cheliose /10 a For your country /90
Obrázek
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1980s - 2 boxy

Příspěvek od jarosenko »

Neskutečná paráda :-) Mě se strašně líbí ten Craig. I když jak píšeš se v NHL neprosadil, tak na olympiádě byl super :thumbup:
Chelios a ta čtveřička jersey taky luxusní :)
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1980s - 2 boxy

Příspěvek od Omerta »

Tady u toho produktu prostě nejde chytit "špatnej" box.
Bostoňáci (kdyby jsi náhodou nevěděl co s nima tak pošta ;) ), Chelios, Fuhr...prostě další pecka!!
Grats :thumbup:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
GoFlyersGo
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1197
Registrován: úte 21. čer 2011 19:43:11
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1980s - 2 boxy

Příspěvek od GoFlyersGo »

ďalšia neskutočná quadka, tento produkt sa mi páči čoraz viac a ako odchovanému na 90 rokoch sa už neviem budúcej sezóny dočkať, dúfam, že v tomto bude ITG pokračovať.
P.S.: keby si nevedel čo s Vernonom, hlásim sa :D
Zbieram Philadelphia Flyers - 5373/???
Pavel Bure - 464/1897
Obrázek
R.I.P. Pavol #38

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: ITG Decades 1980s - 2 boxy

Příspěvek od superman66 »

Volné jsou všechny karty, kdo máte zájem, hoďte mi SZ (ideálně i s nabídkou). Výměna možná za karty Maria či Neuvirtha, jinak prodej.. *thks*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: ITG Decades 1980s - 2 boxy

Příspěvek od Zemli »

ty jersey mi přijdou jak náhled co čekat v ITG 1990s *lgh*

Joe501

Re: ITG Decades 1980s - 2 boxy

Příspěvek od Joe501 »

Mě se pochopitelně líbí cucák Modáno :D Je ten kousek dresu zelenej nebo černej? Přijde mi to jako hodně tmavá zelená co by seděla spíš k dresu Stars.

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1980s - 2 boxy

Příspěvek od tom_182 »

Beezer je SILVER version??

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: ITG Decades 1980s - 2 boxy

Příspěvek od superman66 »

Dres u Modana mi přijde spíše černý. Ano, beezer je silver version... :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: ITG Decades 1980s - 2 boxy

Příspěvek od Tie »

Petře, ty lovče :D Ty jsi takový malý český Svatoš. Co brejk, to dobré karty *drink*

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host