Pozdrav!

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Svejky
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 73
Registrován: pát 01. kvě 2020 17:11:04
Kontaktovat uživatele:

Pozdrav!

Příspěvek od Svejky »

Zdravím všechny sběratele!
Hokejové karty jsem sbíral a vyměňoval jako každé druhé dítě vyrůstající v devadesátkách, z té doby se mi však nic moc ve slušném stavu nedochovalo. Ke sbírání jsem se vrátil na začátku tohoto roku, když jsem se z nostalgie prohrabával starými věcmi kde se nacházelo i album s několika sty pomuchlanými kartičkami.

Od té doby jsem si zakoupil pár Hobby Boxů O-Pee-Chee 19-20. Série podle mě obsahuje moc pěkné retro varianty, inzerty (baví mě 2019 Stanley Cup Final Moments; hned v prvním boxu jsem jednu vytáhl) a jednoduché ale dle mého pěkné řadovky (vlastně jsem si lacinější provedení, které odkazuje na staré karty velmi oblíbil). Rád bych posbíral všechny řadovky (v současné době mě chybí 14 karet z 600) a k nim i řadovky O-Pee-Chee Update 19-20, které jsou k nalezení v 2019-20 Upper Deck Series 2. Designem se mi líbí 2018-19 SP Authentic, něco jsem koupil ale sbírat bych chtěl až ročník 2019-20, pokud budou pěkné.

Sbírám i jednotlivce ale zde se zatím spíš rozkoukávám. Mám však jasno u Jaroslava Svejkovského, hráče který toho v NHL kvůli zraněním moc neodehrál ale je to můj jmenovec. : ) Sem tam se v mém nákupním košíku objeví i Dominik Hašek, Patrik Eliáš či Raymond Bourque (pozůstatek z dětských let). Ze současných hráčů jsem si ještě pořádně nevybral. Baví mě hra Ondřeje Paláta a Tomáše Hertla, zajímavý je i vývoj Filipa Hronka, Ondřeje Kašeho, Dominika Kubalíka a Martina Nečase. Ze zahraničních hráčů by to snad mohl být Quinn Hughes či Adam Fox, zatím ale nejsem rozhodnutý.

Krom tohoto fóra mám ještě účet na Absolutecardcollector.cz a tradingcarddb.com. Všechny ještě jednou zdravím a těším se na případné výměny.
Svejky

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Pozdrav!

Příspěvek od deiv14 »

Ahoj,

dovolím si tě přivítat zde na fóru a věřím, že zde najdeš takové to stabilní zázemí našeho krásného koníčku. Tvé představení se mi moc líbí a musím hlavně i kvitovat zalíbení v O-Pee-Chee. Já, když jsem se před pár lety ke kartám vracel, jsem tuto sérii úplně nevyhledával, ale postupem času jsem si k ní našel cestu. Je fakt, že pro mě je top její mladší sestřička, O-Pee-Chee Platinum, ale i klasické OPC momentálně patří k mým vůbec nejoblíbenějším počinům. Samozřejmě i držím palce při výběru hráče/hráčů ke sbírání. Moc dobře vím, že není úplně jednoduché si vybrat, člověk by tak nějak nejradši sbíral všechno *rfl*

Přeju ti zde tedy mnoho příjemně strávených chvil a pokud se ti u nás zalíbí, určitě na sebe ještě "narazíme".

Deiv.
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Svejky
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 73
Registrován: pát 01. kvě 2020 17:11:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav!

Příspěvek od Svejky »

deiv14 píše:Ahoj,

dovolím si tě přivítat zde na fóru a věřím, že zde najdeš takové to stabilní zázemí našeho krásného koníčku. Tvé představení se mi moc líbí a musím hlavně i kvitovat zalíbení v O-Pee-Chee. Já, když jsem se před pár lety ke kartám vracel, jsem tuto sérii úplně nevyhledával, ale postupem času jsem si k ní našel cestu. Je fakt, že pro mě je top její mladší sestřička, O-Pee-Chee Platinum, ale i klasické OPC momentálně patří k mým vůbec nejoblíbenějším počinům. Samozřejmě i držím palce při výběru hráče/hráčů ke sbírání. Moc dobře vím, že není úplně jednoduché si vybrat, člověk by tak nějak nejradši sbíral všechno *rfl*

Přeju ti zde tedy mnoho příjemně strávených chvil a pokud se ti u nás zalíbí, určitě na sebe ještě "narazíme".

Deiv.
Některé kousky z O-Pee-Chee Platinum se mi také zamlouvají… no jsem stále na začátku, uvidím jakým směrem se vydám. Díky za přivítání. ; )

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host