Sifon

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Uživatelský avatar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01. pro 2019 16:32:28
PříspěvekNapsal: ned 01. pro 2019 21:03:34
Ahoj všem ve spolek. Stejně jako většina z vás, tak i já se po dlouholeté pauze vracím ke sbírání karet. Tímhle krásným koníčkem jsem žil ve školních letech, a po nálezu starého alba jsem zjistil, že sběratelská vášeň mě po těch letech neopustila, ba spíše naopak. :) Zůstávám u karet 90. let a přelomu tisíciletí, nejnovější série mi zatím příliš nezaujaly, ale to se může v budoucnu změnit. Snažím se kompletovat nějaké sety karet z devadesátek, jinak sbírám karty Anaheimu a především Teemu Selanneho. Rád svojí sbírku postupem času rozšířím i díky tomuhle fóru.
Uživatelský avatar
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2336
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba
PříspěvekNapsal: ned 01. pro 2019 22:22:14
“Sifón, dva„ :D Vítej mezi námi, ať se sbírka rozrůstá a daří se kompletovat sety. :)
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků