OFS Classic CHANCE LIGA 18/19 Collector´s

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2019.
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: pon 11. úno 2019 16:28:53
Chtěl jsem také zkusit horkou novinku z kuchyně OFS Classic pod vedením pana Hrbka. Hodně jsem se setkával s názorem, že o tyto karty nebude zájem. Já jsem názoru, že to bude právě naopak. Jak už někdo nakousl, první liga už je více reagionální, má svojí základnu fanoušků ať už z řad týmů nebo hráčů. Sám tam mám oblíbené hráče a nebo hráče, které znám osobně. Navíc karty lákají už z fotografií atraktivním designem.

Boxík je za velmi přijatelnou cenu a šance tam najít pěkné karty je více než vysoká. Očekávání jsem žádná neměl, ale jsem příjemně překvapen z kvality karet! Už ze startu říkám, že tenhle produkt co do kvality papíru, designu, fotek i stavbou setu je o několik levelů výše než klasické Extraligové karty!
Řadovky jsou matné, jen rohy jsou krásně lesklé. Paralelky mají krásný "Cracked Ice" a "Ice Water" efekt. Doplňují to opravdu pěkné a ostré fotorgrafie ve vysokém rozlišení.
Horizontálně situované Masked Men vypadají také lépe než Extraligové.
Podpisy jsou jednoduché a vypadají krásně. Podpis je hard sign přímo na kartě a ta modrá je na kartě skvěle zvolená.
Memorabilie jsou k pěkným výřezem a v checklistů je plno druhů memo známých i neznámých hráčů.

K boxu... fota řadovek přeskočím, vrhneme se rovnou na paralelky.

Daniel Špaček (Benátky) Tomáš Mlynář (Třebíč) Matěj Pekr (Jihlava - retro dresy)
Obrázek

Masked Men
Lukáš Hosnedl (Benátky)
Michal Šurý (Přerov)
Obrázek

Autograph
Martin Šagát (Slavia) Radomír Pala (Přerov)
Obrázek

Game Used Material
Ladislav Havlík (Prostějov)
Obrázek

Naživo úžasnej kousek dresu s kroužkem pro šněrování a švem. Karta je tlustá 6 mm.

1 of 1
Luboš Adam (Poruba)
Obrázek

Box svým plněním a kvalitou maximálně potěšil. Do další krabičky už nejspíš nepůjdu, všechny "koně" v této sérii mám už na cestě. Ale kdo váhá nebo přemýšlí, doporučuju za ten litřík to vyzkoušet. Věřím, že budete nadšení kvalitou a plněním.

Nepředpokládám, že tu máme na foru sběratele 1. ligy. Pokud ale někdo máte zájem, napište.
BÍLÍ TYGŘI LIBEREC / ROMAN WILL / JAKUB ŠKAREK
Obrázek
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: pon 11. úno 2019 19:01:07
Pěkný! Ta memo Havlíka je parádní, to se.povedlo!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek
Zkušený
Zkušený
PříspěvekNapsal: pon 11. úno 2019 19:48:29
Diky za break. Za me fakt super design...a ta memo...netreba komentare. Pecka *gc*
Detroit Red Wings - 1000+
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shanim base karty Detroitu na doplneni setu, od sezony 90-91
16-17 a 17-18 Artifacts DET paralel
Panini podpisy DET + UD Black podpisy
Veterán
Veterán
PříspěvekNapsal: pon 11. úno 2019 22:15:57
Roztrhal jsem teď v GB 20 boxů. Klidně mrkni. Kvalita produktu je fakt super, až si říkám, že si to ta naše první liga nezaslouží *lgh* .

https://www.youtube.com/watch?v=mHzowDwUtAo
Obrázek

„Není-li tu ta, kterou mám rád, tak mám rád tu, která tu je.“
– Kartička samozřejmě :)

JAGR/ISLANDERS/OSTŘÍŽEK

Zpět na Únor/February 2019