Představení - penguins69

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: úte 11. pro 2018 21:13:07
Bydliště: Nová Paka
PříspěvekNapsal: stř 12. pro 2018 6:54:49
Zdravím všechny členy fóra hokej-karty,
jmenuji se Pavel, rok narození 1969, hokejové karty sbírám od roku 1992, začínal jsem asi jako všichni s kartami Pro-Set.
Sbírám karty čechů a slováků v NHL, hráče Penguins, extraligové karty OFS hlavně Pardubice, ve sbírce mám i karty čechů z nižších soutěží AHL, juniorských soutěží i karty z evropských lig (Finsko, Švédsko, Rusko) ...

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků