Evutan - Představení sběratele HC Vítkovice

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob 11. srp 2018 13:29:25
Bydliště: Ostrava/Brno
PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2018 17:58:57
Ahoj ahoj,
už sleduji forum nějakou dobu jako registrovaný uživatel, ale řekl jsem si, že se taky postupně zapojím a trošku se představím. Hokejový fanda, Ostravák žijící posledních 10 v Brně, ale srdce pořád Ostravské a s tím i spojená sbírka HC Vítkovice.

Hokejové katy sbírám už od roku 95, ale pouze jako kluk, který měl rád všechny karty, které se třpytí. Nicméně si doposud vzpomenu na svůj první balíček, který jsem otevřel. Byl to Parkhurst 92-93 a hned tam na mě vykouknul Mario Lemieux. Dosud si rád připomínám občasnými baličky vůni nových karet, takový nezapomenutelný zážitek. Nicméně Mária jsem hned druhý den vyměnil na sídlišti za THE GREAT ONE ze série SCORE 91... Zlatý časy..

Karty HC Vítkovice jsem začal výrazně sbírat před 12 lety a řekl bych, že se celkem daří. Dnes má sbírka přes 1100 karet (na paralelky mě moc neuhraje a abych měl 4x stejnou kartu jenom v jiném barevné provedení, to nutně nepotřebuju. Ale OFS 14-15 mě k tomu stále lákají. Fakt krásné karty.) včetně pár kousků s limitací x/05, x/09, x/10, ale pořád chybí pár karet i ze starších ročníků. Nicméně můžu s radostí říct, že mám konečně všechny karty HC Vítkovice od výrobce APS a DS a to mě opravdu těší.

Tak ať ta série OFS 18-19 stojí za to a konečně Vítkovice vyhrají po 38 letech ten Titul ;)

Evutan

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků