Představení - Rendy146

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 01. čer 2017 11:43:45
PříspěvekNapsal: ned 04. úno 2018 18:52:54
Zdravím všechny sběratele hokejových karet. Je mi 26 let a sbírání karet se věnuji od dětství. S různými většími či menšími přestávkami se vracívám ke sbírání hokejových karet. Sbírám velkou řádku setů řadových karet z ELH i NHL. Převážně ročníky 1994-2001. Tedy období, kdy jsem sbíral karty, ale nikdy žádnou serii nedosbíral. Považuji tedy za svou občanskou povinnost tyto sety z nostalgie dosbírat a uzavřít tak mou sběratelskou kariéru :)
Mimo sety karet ELH a NHL sbírám i české brankaře, kteří hráli / hrají v NHL - Kopřiva, Popperle, Schwarz, Mazanec, Neuvirth, Pavelec, Salak, Rittich, Langhamer.
Také si velmi rád jednou do měsíce udělám radost koupí nostalgického boxu z NHL. Naposledy to byly UD premiere 1994/1995 Serie 1 i 2 a Score 1995/1996. Nyní pošilhávám po kompletaci UD Victory 2002/2003 a sháním box této serie, zatím neúspěšně :)

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků