JendaClarke

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
JendaClarke
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob 04. úno 2017 20:22:46

JendaClarke

Příspěvek od JendaClarke »

Ahoj fandové hokeje a kartiček .Jmenuju se Honza Dvořák,ročník 85.Ke kartám jsem se dostal někdy v polovině devadesátých let.Ve svém prvním balíčku jsem měl insertní černobílou kartu Larryho Robinsona,kterou mám dodnes a nějak mi to zůstalo u těch legendárních hráčů..Mezi nejoblíbenější patří Bobby Clarke,Terry Sawchuk,Jacques Plante,Gordie Howe,Marcel Dione,Phil Esposito,Maurice Richard.. V únoru jsem byl poprvé na burze *mrk*

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: JendaClarke

Příspěvek od Maurice Richard »

Super záběr! Tak ať se daří ... *placnuti* ... MR *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: JendaClarke

Příspěvek od lastik »

Taky te vitam!! Bobek je paradni volba *cheer* *placnuti* *gp*

Uživatelský avatar
JendaClarke
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob 04. úno 2017 20:22:46

Re: JendaClarke

Příspěvek od JendaClarke »

Díky moc :)) *gp*

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti