Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2016.
Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od Lembi »

2015-16 UD BLACK - 6 KARET V BOXU, CENA 8000KČ, HODNOCENÍ TOHO, JESTLI JSEM PENÍZE "DOBŘE" INVESTOVAL NEBO SPLÁCHL DO ZÁCHODU NECHÁM NA VÁS, ZA PŘÍPADNÉ KOMENTÁŘE PŘEDEM DĚKUJI.



1) ŘADOVKA ANDREW LADD /349
Obrázek
2) RC AU EMILE POIRIER /299 ( TOHOTO CHLAPÍKA MÁM PLNÝ ZUBY, UŽ ZAČÍNÁM VĚŘIT TOMU, ŽE KDYBYCH SI KOUPIL ICEBOOK TAK HO VYTÁHNU I TAM )
Obrázek
3) RC AU GOLD JOEL EDMUNDSON /25
Obrázek
4) RC COVERAGE RADEK FAKSA
Obrázek
5) RC AU COVERAGE JARRED McCANN /60
Obrázek
6) AU RELICS TYLER SEGUIN / 15 ( ASI NEJLEPŠÍ KARTA BREJKU )
Obrázek




2015-16 UD PREMIER - 7 KARET V BOXU, CENA 8800KČ, TADY V PODSTATĚ PLATÍ TO SAMÉ CO U PŘEDEŠLÉHO BREJKU, ALE DLE MÉHO NÁZORU JSOU TYTO KARTY DALEKO HEZČÍ A KVALITNĚJŠÍ, ALE TO JE MŮJ NÁZOR.

BOX JSEM ROZDĚLÁVAL VČERA V PRAZE NA BURZE, MUSÍM PŘIZNAT, ŽE TAKTO DRAHÝ BOX JSEM ROZDĚLÁVAL POPRVÉ V ŽIVOTĚ, BALÍČEK S KARTAMA JE V NÁDHERNÉ PLECHOVÉ KRABIČCE, NĚCO PODOBNÉHO JAKO U UD THE CUP. RUCE SE MI KLEPALI, MYSLÍM ŽE VŠICHNI VÍTE O ČEM MLUVÍM, PŘECI JENOM CENA TOHOTO BOXU JE PŮLKA MÉHO PLATU. JDEME TEDY RADĚJI NA TO :



1) ŘADOVKA PAVEL DATSYUK / 399
Obrázek
2) SHEA THEODORE / 399
Obrázek
3) MIKKO RANTANEN ROOKIE JERSEY
Obrázek
4) CONNOR BRICKLEY RC AU / 399
Obrázek
5) LOUIS DOMINGUE RC AU / 399
Obrázek
6) MATT MURRAY RC AU / 399 ) ASI NEJHODNOTNĚJŠÍ KARTA BREJKU )
Obrázek
7) MIKE McCARRON PREMIER ROOKIE PATCH / 65
Obrázek








Obrázek
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od necak »

Kamaráde, soucítím s Tebou... *rfl*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od martymcfly1 »

Takže 16800kč stála tahle sranda??
Pokud jsi vytáhl něco do sbírky,tak aspoň něco.Nenapsal jsi,zda-li jsi Ty sám spokojen.Já bych si teda trhal vlasy......
Zkusit jsi to chtěl a já myslím,že si dáš pauzu od těchto ´´předražených boxů´´.....

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od Tomino69 »

Au, tohle asi zabolelo ..... Každopádně klobouk dolů za odvahu, já bych na tohle "koule" neměl :clap:

To je přesně důvod proč si raději koupím samotnou kartu, ale zase nezažiju ten adrenalin :D

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od Bianconero »

Se vší úctou, nechápu, jak někdo do takových produktů za danou cenu vůbec může jít. Za ty peníze si člověk dopřeje několikrát lepšího adrenalinu při "jiných sportech" a chuť zahnat absťák z rozbalování jde taky mnohonásobně levněji. A co se týče odvahy? Tady skutečně někdo může říct, že jde o odvahu? Ani v nejmenším. Tohle je čiré šílenství, s odvahou to má pramálo společného.

Za mě, peníze spláchnuté do záchodu.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Irbe
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2684
Registrován: pát 27. kvě 2011 20:34:48
Bydliště: Praha 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od Irbe »

V čechách prodáš akorát tak toho Faksu zbytek bych šoupnul co nejrychlejš na ebay za Murrayho ještě můžeš dostat celkem slušně zaplaceno ;)
tradelist: http://irbe.rajce.idnes.cz/
Penguins 8097/?????
Tom Barrasso 563/???

Uživatelský avatar
emxy
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: pát 13. kvě 2016 20:08:45

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od emxy »

Tak dle meho nazoru slusna trefa je ten Murray, jinak zadna hitparada teda... :crazy:

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od softbalistka »

Nemůžu soudit Black, ale viděla jsem několik breaků Premierek a tenhle je podle mě hoooodně podprůměrný. Docela smůla
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od Tomino69 »

Bianconero píše: A co se týče odvahy? Tady skutečně někdo může říct, že jde o odvahu? Ani v nejmenším. Tohle je čiré šílenství, s odvahou to má pramálo společného.

Za mě, peníze spláchnuté do záchodu.
Podle mě to ze sběratelkého hlediska odvaha je, že to dopadlo takto je věc druhá. Mohl vytáhnout nějakou pecku a výsledek mohl být jinde, i když ta šance je celkem nízká.

Jak jsem psal, osobně si taky raději koupím jednotlivé karty, ale tohle dokážu pochopit. Kdyby se na to každý koukal stejně, nikdo by nerozbaloval CUPky a podobné série.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

díky za projevenou lítost !!!!!!!!!
necak píše:Kamaráde, soucítím s Tebou... *rfl*

Uživatelský avatar
JJ68
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1629
Registrován: ned 11. pro 2011 13:18:26
Bydliště: Plzeňský kraj / ČESKO

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od JJ68 »

Irbe píše:V čechách prodáš akorát tak toho Faksu zbytek bych šoupnul co nejrychlejš na ebay za Murrayho ještě můžeš dostat celkem slušně zaplaceno ;)

2015/16 Upper Deck Premier Rookie Autograph Matt Murray /399 Auto se prodává za +- 40 usd ...................., nedávno jsem ho vyhrál pro jednoho známého za 41.01 CAD i s poštou , takže skoro nic , ještě si něco ztrhnou a nemáš nic , to si tu kartu raději ponechat někde v albumu na památku za tuhle Upper Deckou žumpu , jediné plus za tvojí odvahu do toho jít ..............
Naposledy upravil(a) JJ68 dne úte 04. říj 2016 17:10:52, celkem upraveno 2 x.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

přesně tak, tato sranda stála takovej randál. Vzhledem k tomu, že sbírám Jardu, tak do sbírky vůbec nic, spokojen být nemohu ale že bych si trhal vlasy.....
martymcfly1 píše:Takže 16800kč stála tahle sranda??
Pokud jsi vytáhl něco do sbírky,tak aspoň něco.Nenapsal jsi,zda-li jsi Ty sám spokojen.Já bych si teda trhal vlasy......
Zkusit jsi to chtěl a já myslím,že si dáš pauzu od těchto ´´předražených boxů´´.....

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

tak byl jsem včera takovej mrzutej, to musím přiznat. Odvaha nevím, zkrátka jsem chtěl zažít ten pocit koupit si takto drahý produkt, peníze jsem na to měl, že to dopadlo takto.... to je vabank.
Tomino69 píše:Au, tohle asi zabolelo ..... Každopádně klobouk dolů za odvahu, já bych na tohle "koule" neměl :clap:

To je přesně důvod proč si raději koupím samotnou kartu, ale zase nezažiju ten adrenalin :D

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

nejseš sám, kdo to nechápe, já znám zase spoustu lidí, kteří ty pocity z toho něco takového rozbalit chápou, je to otázka názoru.
samozřejmě jak už někdo napsal, mohl jsem tam chytit podepsanýho McDavida nebo Gretzkyho a všichni by psali, jaký jsem pašák, jak jsem dobrej. Bohužel dnes to je o jedné kartě, mě to nevyšlo, určitě kvůli tomu nezanevřu na hokejové karty, ale zase na druhou stranu si určitě dám nějaký čas pokoj od takto drahého boxu.
Bianconero píše:Se vší úctou, nechápu, jak někdo do takových produktů za danou cenu vůbec může jít. Za ty peníze si člověk dopřeje několikrát lepšího adrenalinu při "jiných sportech" a chuť zahnat absťák z rozbalování jde taky mnohonásobně levněji. A co se týče odvahy? Tady skutečně někdo může říct, že jde o odvahu? Ani v nejmenším. Tohle je čiré šílenství, s odvahou to má pramálo společného.

Za mě, peníze spláchnuté do záchodu.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od pavelbart »

Ten Murray se prodává cca 50, 60USD - 20, 30 asi hodně výjimečně, ale to samozřejmě na věci nic extra nemění.
Pořád si lidi musí uvědomit, že nebýt těch co breakují, nikdo by neměl co sbírat - tedy kupovat, to je důležité si uvědomit, proto je to odvaha. A ne šílenství. Za mě osobně, je každýho věc, co dělá se svými poctivě vydělanými penězi, a soudit jej nebo mu podsouvat svoje rozumy, to nevím nevím - to je na tebe Bianco, tvé příspěvky jsou pro mě osobně zarážející - kde bereš tu odvahu pořád někoho soudit a vše komentovat, jak "bůh"... Ale k věci.

Samozřejmě tady to bylo hodně slabý..., ale kdyby vyndal Peldap Gretzkyho podpis, všichni mluvíme jinak. A o tom tyhle boxy jsou, nicméně tady je mi Peldapa taky hodně líto...
BTW - za mě teda Premier vs Black - rozhodně Black. Mluvím z vlastní zkušenosti a z těch pár videí co jsem viděl. I tady dopadly možná maličko líp.
A obecně - ten McD rok je prostě šílený, samý high end... a všechny série uměle vytažený. Mně by ani nevadilo, že tam člověk nebude mít Gretzkyho, McDavida apod., ale proč na všem vidíme RC karty. Kdyby tam byli hráči jako třeba Damphousse, Esposito, nebo aspoň Blake Rob, Pavelski... apod, bude to jiné. Já teda naštěstí musím říci, že mám většinou štěstí a nějaký normální jméno tam mám, ale tohle a třeba ty UD Ultimate co jsme měli v GB, to je prostě přehlídka RC karet. Zaplaťpánbůh tady za Seguina, to je slušná karta! A za mě teda nej.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od softbalistka »

No u mě spíš vedou Premierky. Ale možná to bude i tím,že jsem viděla více breaků a měla u nich větší "štěstí"
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od shark »

jo tak kdyz ty prachy mas a nemrzi te o ne prijit tak proc ne, sice by jsi z koksu mel delsi zazitek :-D ale furt lepsi karty nez drogy
je to smutne co jsou schopny za ty penize nabalit....... zkusil bych to reklamovat :D
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od necak »

Chlapi, pardon, ale i kdyby vytáhl toho podepsanýho Gretzkyho z každýho boxu, vrátí se mu tak dvě třetiny toho, co do toho vrazil... Já absolutně nechápu smysl těchhle "high-end" boxů, vždyť přece logicky to musí tak z 95 procent skončit provarem, pokud člověk nevytáhne 1/1, nebo se pletu? Co jinýho mi může vyvážit cenu skoro 9 litrů za 7 karet nebo kolik... To fakt musí člověk vytáhnout vyloženě něco do sbírky, ale ani tak to nechápu, to si to radši koupím rovnou, holt přijdu o tu přidanou hodnotu v podobě překvapení, ale ta mi stačí u boxu za trojku. To je jako bych zaplatil lístek v ceně NHL a šel se podívat na naší Extraligu... *bang*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

tak samozřejmě že když to rozbalíš, tak potom ty prachy v tomto mém případě mrzej, kdybych měl rentgenový oči, asi bych do toho nešel, co se týká reklamace, to není špatný nápad, zkusím to p. Bartkovi navrhnout....
shark píše:jo tak kdyz ty prachy mas a nemrzi te o ne prijit tak proc ne, sice by jsi z koksu mel delsi zazitek :-D ale furt lepsi karty nez drogy
je to smutne co jsou schopny za ty penize nabalit....... zkusil bych to reklamovat :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od pavelbart »

Jestli 95% to nevím, ale bude jich dost:-).
Já bych to přirovnal ke sportce. Lidi ví, že nevyhrajou a stejně to zkouší každý týden... (já ne, ale znám jich dost:-) ).
Ono je to trochu i o tom rozbalovat pravidelně, štěstí se občas usměje. Třeba já každý rok vytáhnu něco, co mi zaplatí spoustu provar boxů. Naštěstí. Třeba Svatoš má taky super karty hlavně proto, že breakuje hodně. O tom to taky je.
Ale u Gretzi máš recht. Musela by to být spíš nějaká /40 a níže... McD je jasnej, ten dokáže i hodně vydělat. A paradoxně i někteří další nováčci taky. Ale těch drahých boxů je tento rok prostě moc, to mi vadí třeba taky, přestože karty jsou to úžasný, já myslím, že UD nikdy lepší karty jako nyní nedělalo.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů