2001/02 SP Game Used - HIT

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 361
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Rajec, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od mixo »

na zaciatok najprv par slov, pretoze mi to neda sa k tomuto boxu nevyjadrit :D
pre mna je toto zlaty gral medzi boxami.. ziadne Cup-ky, ziadne Dominion ani nic podobne, ale toto je podla mna ten najlepsi box, ktory sa da otvorit.. :) myslel som ze sa uz nikde neda zohnat, videl som ho raz pred mozno 5 rokmi, ale vtedy som si ho nemohol dovolit. A teraz som sa k nemu dostal viac menej nahodou, chcel som kupit box Victoriek aby som vytiahol black kartu Bondru a len tak medzi recou som sa spytal Pavla bartka ci sa neda zohant aj tento box. Povedal ze ho ma jeden dodavatel zo Svedska, co ma prekvapilo, tak som zapol Google a cuduj sa svete, na Dacarde ho mali tiez a dokonca v zlave :D ani minutu som nevahal a box som kupil, prisiel za 7(!) dni.. a to sa este zdrzal 2 dni na colnici, kde mi ti dilinovia vycislili 40e clo.

ale dost omacok, podme k boxu. Velmi som si prial vytiahnut Dual auto patch Bondru.. take stastie som sice nemal, ale box velmi potesil a otvaracku, aj ked kratku som si uzil :)


6 balickov / 3 karty

Obrázek

balicek 1

Obrázek

balicek 2

Obrázek

balicek 3

Obrázek

balicek 4

Obrázek

balicek 5

Obrázek

balicek 6

Obrázek


v 4. balicku nebol kartonik, ale
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
SP Patch card Autograph /50
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Obrázek

v skutocnosti uplne krasna karta. kto tieto karty pozna, tak vie, ze taketo sa na ebay objavuju velmi zriedka.

ak bude moznost, tak do boxu pojdem urcite niekedy znova :)

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od icheius »

Moc pěkné řadovky a obyč jersey.....Takový napůl CZ/SK boxík....Akorát nevím co dělali při plnění,když máš v jednom paklíku 2 x base CuJoa....Ale ten auto patch belfoura je fajnový hitík...zlatá barva vypadá mňamkózně.Doufám,že seženeš další boxík .
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od SugarRay »

Moc pěkný karty , clo ti vyměřely 40 Euro ?!? No co tady se děje to by si člověk musel hlavu vykroutit . Ten Auto patch je fakt parádní .
Obrázek

Jamall
Veterán
Veterán
Příspěvky: 919
Registrován: ned 05. srp 2012 18:31:55
Bydliště: Sezimovo Ústí 2,okr.Tábor

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od Jamall »

tak to clo to je moc jinak pěkný řadovky a ten patch bombovej

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od mapko »

kolko taka raritka potom stoji ked len clo bolo 40?
dik za info

Uživatelský avatar
AVAYA
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 426
Registrován: pát 25. kvě 2012 7:22:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od AVAYA »

ten Belfour je fakt parádní :thumbup:
Sbírám karty Patricka Roye, Manon Rheaume

moje sbírka : http://avaya78.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 361
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Rajec, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od mixo »

box ma stal 205e..
mapko píše:kolko taka raritka potom stoji ked len clo bolo 40?
dik za info

Uživatelský avatar
Kubo
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 51
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:25:56

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od Kubo »

Mixo, toho eddieho si daj tiez do podpisu, ako zaciatok dokonaleho setu :-)

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 361
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Rajec, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od mixo »

dobry napad kubo.. :) len sa obavam, ze v tom podpise by mi zostali len tie dve :D

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od TwentyTwo »

Moc dík za break, takový karty se jen tak nevidí :thumbup: A ten Belfour je nádhernej.
To je brankář, kterého jsem moc nemusel, ale na kartách vypadal suprově :)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od pavelbart »

Nádhera, kéž by byly dnešní SPGU podobný:-).
Jinak v tom švédsku je o dost dražší než na DC... i přes to šílený clo to vyšlo asi o něco líp.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 361
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Rajec, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od mixo »

presne to napadlo aj mna. preco aj dnesne SPGU nevydavaju v podobnom style.
tie dnesne tymto nesiahaju ani po päty..

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od Molda »

Já asi půjdu trošku proti proudu, protože si myslím, že za tu spoustu chvály na tento box muže asi především nostalgie. Kdyby takovýto obsah byl v nějakém dnešním boxu v nějaké dnešní sérii, tak by to schytalo velkou dávku kritiky. Pěkné řadovky, a ten turco je super, ale zbytek boxu velká bída. Inserty v podstatě žádné, vše vypadá jak řadovky, a v každém balíčku pořád jedna a ta samá obyčejná zakladní jersey. A to vše za dohromady se vším všudy 6000. Jestli za tou chválou není nostalgie tak nevím, protože mnohem lépe plněné boxy ze současných sériií mnohdy sklidí kritiku, a tady jen slova chvály.

Uživatelský avatar
cc048
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 463
Registrován: stř 09. lis 2011 14:30:19
Bydliště: Olomouc

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od cc048 »

nemám vůbec přehled o cenách těchto starších boxů ale tak nějak podle obsahu jsem si říkal že to bude stát cca 1500,- :) no jestli to opravdu stojí jak říká Molda, tak mi to teda taky jako žádná hitparáda nepřipadá. Btw Moldo s tím Turcem si to vychytal :D
MOST WANTED: Chance liga 18-19 - Matouš Venkrbec 1of1 (Prostějov)
MVP 2017-18 Richard Panik #63 puzzle back(Jágr)
Jaromír Jágr
Limited 12/13 winners AUTO

celý wantlist: http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 98#p249298

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 361
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Rajec, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od mixo »

Molda, jasne ze to je aj o nostalgii. Ale podla mna prave takto ma vyzerat box SP Game Used, par radoviek,memorabilia v kazdom balicku a nejaky hit.. Takyto box sa nekupuje kvoli insertov (ktore tam ani ziadne nie su, na to su ine boxy) ale prave kvoli memorabilia kartam. Tato seria bola jednou z najkrajsich vobec a vacsina dnesnych novych kartiet sa im podla mojho nazoru nemoze rovnat.
a navyse som ho nekupoval na kseft, ale preto ze je tu sanca vytiahnut peckovu kartu Bondru. Je jasne ze som na tom fest prerobil, ale ide o to, ze som si to uzil a ked bude moznost, dam dalsich 6000 zase do tohto isteho boxu aj ked mozno dopadne ovela horsie :D ale je to vec nazoru, tebe sa pacia titanium a nie toto a mne zase naopak ;)

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od Molda »

Jasně, já to beru, ale já jsem nemluvil o vzhledu tohoto tvého boxu, když mluvíš o mě a titanium. Vzhled vnímá každý jinak a každému se může líbit něco jiného samozřejmě. Já mluvil o tom obahu, kdy nějaka variabilita prakticky nulová. Kdyby tam třeba byla nějaká podpisovka, více druhů jersey, ale v každém balíčku jen ta nejzákjladnější obyčejná jersey no a s tím patchem si ještě možná měl štěstí. Ale daleko více mě překvapily ty reakce, protože už jsem tady vážně viděl celkem dost obsahově lepších boxů ze současných sérií, za mnohem nižší cenu, a stejně se našlo dost lidí, kteří napsali, že to byl bídný box, slabota atd. A tady se každý rozplývá nadšením. Upřímně mě to překvapilo. Jasně, že pro tebe je to třeba super, je to tvoje oblíbená serie a oblíbnený box, peníze na to máš, takže jasně to chápu, ale obecně mě ty reakce překvapily.

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 361
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Rajec, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od mixo »

tak variabilita memorabilia kariert je dost velka, su tu jersey, patch karty, auto patch, dual patch, dual auto patch, tools of the game atd, ale zase je tu len 6 balickov a nemoze v kazdom byt nejaky hit :) v tej dobe nebolo tolko memorabilia kariet ako teraz, vtedy ked si vytiahol nejaky auto patch, tak bol ovela vzacnejsi ako v dnesnej dobe, ked je trh doslova presyteny takymito kartami. mozno preto take reakcie :)
suhlasim, ze cena by mohla byt nizsia, ale zase ak vytiahnes napr dual auto patch kartu /10, tak ti to zaplati v pohode box a este cosi ostane aj na dalsi :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od pavelbart »

Moldo, já jsem tím chtěl říci, že dnes taková karta v tom boxu prostě není. Rozbalil jsem skoro celý case a nic. Ale myslel jsem to taky tak, že na tu dobu, tahle karta byla skvělá, výjimečná. Dnes tam vytáhneš 3 Jsy za 50,- Kč a 1 podpis za 60,- - bohužel, tak vypadá dost často break SPGU. Jinak nevím, kolik přesně byla cena, ale určitě to bylo šílenství.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od DzEjDy »

Mně to taky nepřijde jako nějak extra zajímavý produkt. Base, jersey a ani ten patch mě moc nezaujaly. Ale ve svojí době to určitě mohlo být pozoruhodné a hodnotné. Zároveň chápu že když to má někdo jako srdcovku, že neváhá zaplatit velký peníze aby si to mohl otevřít. Tomu rozumím, každý určitě něco takovýho máme, takže jsem rád že se to tady objevilo. Zajímalo by mě, jestli už tenkrát byly redemption karty?
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001/02 SP Game Used - HIT

Příspěvek od SugarRay »

Já bych řek že byly redemption ale bylo jich o dost míň , ve svý době to muselo bejt super mít v každym balíčku jsy kartu a ještě k tomu jeden huge hit v boxu , i ta cena byla přijatelnější než dneska . Dneska bych za to ty prachy nedal , ale zároveň řikam že bych nedal ani 4 tisíce za ty dnešní SP Gu to už vůbec .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů