PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od Tie »

Mimochodem rýsuje se pro vás dárek za to, že přijdete... mělo by se jednat o foto slapského geroje :) Detaily až bude vše připraveno :)

Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od Kubi12 »



A protože Tie dělá mrtvýho brouka, tak ještě jedna pro něj :D

Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od Bianconero »

To je hrozný, já už vím, kdy to bude :D Tom mi to říkal :D ale asi se tu ta myšlenka ztratila. Psal, že to dá 24. listopad, že se to jeví nejlíp. A nakonec by to tak mělo být. Tak snad to tu co nejdřív potvrdí :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od Staal »

Joj. Tak to nejspise nedorazim:(

Uživatelský avatar
Mar123
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 138
Registrován: sob 06. říj 2012 15:23:15
Bydliště: Praha - Vinoř

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od Mar123 »

Tak 24.11. by možná šlo. Nicméně první víkend se chystám k Zábranským, páč sem tam víc jak rok nebyl. Otazka je jak se manželka, 2 víkendy karty............to mi asi neprojde *rfl* *rfl* .
Obrázek

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od PROCHEY »

Pokud Ti manželka dovolí pouze jeden víkend, určitě si propustku šetři na PTH. :thumbup:

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od Staal »

Mar123 píše:Tak 24.11. by možná šlo. Nicméně první víkend se chystám k Zábranským, páč sem tam víc jak rok nebyl. Otazka je jak se manželka, 2 víkendy karty............to mi asi neprojde *rfl* *rfl* .
Taky bych poradil radsi PTH,myslim ze u Zabranskych moc lidi z fora nebude,kazdej bude setrit na PTH :D

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od superman66 »

Staal píše:Taky bych poradil radsi PTH,myslim ze u Zabranskych moc lidi z fora nebude,kazdej bude setrit na PTH :D
Já se chystám na obě, i když PTH vůbec nevim jak zvládnu, mám dopoledne ještě něco jiného kde musím být. Jinak ale Staale myslim že u zábranských to už pro hodně lidí z fora není o tom si ušetřit, stejně tam jen stojíme a kecáme.. kupujeme asi hlavně u Pavla boxy protože většina z nás už nikde jinde nic do sbírky nesežene :D
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od Felipe »

Taky bych radši šel na PTH... Je to o něčem jiném než u Zábranských. A Superman má pravdu. Kolik z nás co sbírá už nějaký ten rok sežene karty tady v ČR. Je to docela problém.
Obrázek

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od Staal »

superman66 píše:
Staal píše:Taky bych poradil radsi PTH,myslim ze u Zabranskych moc lidi z fora nebude,kazdej bude setrit na PTH :D
Já se chystám na obě, i když PTH vůbec nevim jak zvládnu, mám dopoledne ještě něco jiného kde musím být. Jinak ale Staale myslim že u zábranských to už pro hodně lidí z fora není o tom si ušetřit, stejně tam jen stojíme a kecáme.. kupujeme asi hlavně u Pavla boxy protože většina z nás už nikde jinde nic do sbírky nesežene :D
To mas recht...mimo Pavla a M.Č,sem tam sehnal jen 1 kartu.Ale mame tam uz vip lounge *prty* Snad bude potvrzen termin PTH abych si mohl uz zarizovat vymenu smeny.

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od PROCHEY »

Staal píše:....Ale mame tam uz vip lounge *prty* ....
To je taky to jediný, co nám může burza U Zábranských nabídnout. *rfl*

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od 33mc »

PROCHEY píše:
Staal píše:....Ale mame tam uz vip lounge *prty* ....
To je taky to jediný, co nám může burza U Zábranských nabídnout. *rfl*
A copak bys chtěl dál PROCHEY ??? Pánskej striptýz ???

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od zizomil »

pokud jde jen o to to tak se rad obětuju :-))) abych zvysil kvalitu nasi burzy :-))) jen abych pak nebyl zavalen žadostí o pridavek :-))) a aby se to pak nejak nezvrhlo...!!!

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od PROCHEY »

33mc píše: A copak bys chtěl dál PROCHEY ??? Pánskej striptýz ???
Když už je teda řeč o mně, preferoval bych raději dámskej, ale proti gustu žádnej dišputát. Co se týče karet, nemůže mi tahle burza prostě nic nabídnout a kdyby náhodou jo, stejně bych to v tý tmě neviděl... :-/ Na burzu jezdím spíš pokecat a k tomu jsou, podle mě, lepší podmínky na PTH. Ještě jedna věc, pražskejm to možná nepřijde, ale od 8 do 12 je dost krátká doba i na to, aby se dalo pořádně pokecat...

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od superman66 »

Já kluci myslim že je tady zbytečný srovnávat jednotlivé burzy. Ruku na srdce Prochey, nové karty ti nepřinese ani PTH, takže je to hodně o tom pokecu a vztazích - tak tam je jednoznačně lepší PTH s možností fotbálku, obědu atp. Ale asi není úplně fér když tady o burze u Zábranských mluvíme jen v negativech. Jedno z velkých pozitiv které mě napadá je že pražská burza má tradici a chodí tam sběratelé kteří sbírali karty když jsme ještě byli děti.. díky některým máme ve sbírkách kousky o kterých bychom si mohli nechat jenom zdát. Ale asi to neumíme moc docenit protože tyhle lidi zas tak dobře neznáme..

To jen tak na okraj, nevim proč ale chtěl jsem to napsat. Mám osobně radši PTH burzu ale pražskou mám rád taky :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od PROCHEY »

superman66 píše:Já kluci myslim že je tady zbytečný srovnávat jednotlivé burzy. Ruku na srdce Prochey, nové karty ti nepřinese ani PTH, takže je to hodně o tom pokecu a vztazích - tak tam je jednoznačně lepší PTH s možností fotbálku, obědu atp. Ale asi není úplně fér když tady o burze u Zábranských mluvíme jen v negativech. Jedno z velkých pozitiv které mě napadá je že pražská burza má tradici a chodí tam sběratelé kteří sbírali karty když jsme ještě byli děti.. díky některým máme ve sbírkách kousky o kterých bychom si mohli nechat jenom zdát. Ale asi to neumíme moc docenit protože tyhle lidi zas tak dobře neznáme..

To jen tak na okraj, nevim proč ale chtěl jsem to napsat. Mám osobně radši PTH burzu ale pražskou mám rád taky :)
Né, to vůbec né. Já, kdybych nechtěl, tak tam nejezdím. Jen to pro mě prostě není o kartách, na PTH toho nakoupím určitě víc a je to i díky tomu, že tam na to mám víc času. Ale někdo se tady rozhodoval, na kterou burzu pojede, tak jsem mu poradil. :-)

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od zizomil »

. Co se týče karet, nemůže mi tahle burza prostě nic nabídnout a kdyby náhodou jo, stejně bych to v tý tmě neviděl... :-/

to mas pravdu trochu vic svetla by urcite nezaškodilo !!

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od SugarRay »

Žížaláku já myslel že taková ikona jako ty to je něco jako Mojžíš všechny karty se před nim rozestoupí aby odkryly to co chce , řekneš budiž světlo a je to .
Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od zizomil »

Cukrouši , sice si pletes jmena (prezdivky) ale to ti odpouštím... ano stava se to(s tim svetlem) ale jen v řídkejch pripadech...na to svetlo by tam nestacil ani Chuck ... a to uz je co říci

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza V. : The Fabulous Comeback

Příspěvek od SugarRay »

Já to mam zafixovaný od pana Hrbka toho Žížalomila *rfl*
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host