Nějaké to "retro" :)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Nějaké to "retro" :)

Příspěvek od Joffrey_15 »

Ahoj ve spolek
zase se mi po nějaké době povedlo zlanařit pár lidí a něco menšího si otevřít a myslím, že se to v celku i povedlo.

1. Box Pacific Adrenaline 2001/02 Hobby

Box který už jsem několikrát otvíral, ale Broďas na Blade Runners se mi stále vyhýbá *cry-a*
Jediné mínus tohoto konkrétního bylo slabší jméno na Premiere Date /62, kterou jsem ani nedal na fotku ... Jsy Jágra, Rc Datsyuka a Chris Drury Blue /62 se ale počítaj ...

Obrázek

2. Box Pacific Omega 1997/98 Retail

48 balíčků po 8 kartách což je neskutečná nálož na dnešní dobu, karty lehce slepené ale nic hrozného ... v každém balíčku Dark Gray Paralel a hlavně v první půlce padali samá super jména (Gretzky, Roy, Lindros, Kariya, Yzerman ....) .. pěkný inserty ... jediné mínus slabší jméno na Ice Blue ..

Obrázek

3. Box UD MVP 1998/99 Retail

První ročník MVP patří k těm nejoblíbenějším a jestli to měl být Retail, tak i tak je to dobrá otvíračka, spousta insertů a Silver Script Paralel ... jen škoda, že se nepovedla alespoň jedna Goldka /100 ... jinak taková zajímavost, že v jednom balíčku se povedli dokonce tři inserty za sebou, takovej balíček si koupit jako malej, tak skáču metr vysoko :)

Obrázek

4. Box Upper Deck Series 2 1998/99 (prý) Hobby

No tak tady přišlo asi jediné zklamání, tohle jestli měl být hobby box, tak nevím ... nejdražší box a nebylo v něm skoro nic :thumbdown:

Obrázek

5. Box Bowman YoungStar 2001/02 Hobby

Co mě u tohohle boxu překvapilo asi nejvíc, byl fakt, že tam nebyl ani jeden Insert :D .... ale v každém balíčku Paralelní karta Foil nebo Jersey karta ... na těch si myslím, že se všechny jména povedli plus 2x Gold Foil /250 Yashin a Martínek ...

Obrázek

6. Box Ultimate Victory 1999/00

Tenhle box naprosto předčil mé očekávání ... Spousta insertů ... Paralelka Gretzkyho se subsetu Legacy ... /100 John Leclair ... a celé to podtrhla v posledním balíčku Game Used Stick Maurice Richarda ...

Obrázek

7. Box ITG Update Series 2001/02

Směsice všeho možného od ITG ... ale spousta čechů na RC kartách ... sice se nepovedla Memo ... ale 5 podpisů to zcela vynahradilo ... navíc Bill Barber na Parkhurst a podpis Edieho netaháte každý den :thumbup:

Obrázek

Obrázek

A vše zakončil box Beehive, který byl taky hodně slušný ... Oversize podpis Erica Staala ... + další dva podpisy navíc a Jsy Toivonena ... plus samožrejmě RC Malkina se taky počítá

Obrázek

Toť pro dnešek vše ...

Kdyby se někdo nudil a chtěl kouknout i na videa tak může zde ...

https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 8ZH78oFRx4
Obrázek

scarf
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 143
Registrován: stř 27. lis 2013 19:18:05

Re: Nějaké to "retro" :)

Příspěvek od scarf »

Ahoj, díky za prezentaci, za mě určitě top 99-00 Victory Ultimate a ta Game Used Stick karta Maurice Richarda *gc*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějaké to "retro" :)

Příspěvek od SugarRay »

Jefry tohle byla hodně zajímavá otvíračka , Victorky moc pěkný , ale i ty další boxy super , nejlepší je tam ta kartička otvíráme pro radost *rfl*
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4337
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějaké to "retro" :)

Příspěvek od Maurice Richard »

Maurice Richard je samozřejmě Top..... *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Majerda
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 453
Registrován: stř 15. kvě 2013 13:18:15
Bydliště: Havířov

Re: Nějaké to "retro" :)

Příspěvek od Majerda »

Ty jo tak to je super rozbalovačka...skoro v každém boxu parádní karty Colorada to by se mi líbilo *rfl*
TRADELIST zde http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=10023
WANTLIST zde http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 656#p98656
Sbírám Colorado, Milana Hejduka a různé série
Most Wanted: Masked Stories base č. 50 a Authentic Moments Jiří Crha - 1975

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Nějaké to "retro" :)

Příspěvek od Jirzik-ACS »

tak to jsem si setsakra užil, jdu si pustit video:))) dík za brejk a gratulace!!
Mike Modano!!!

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host