2019-20 Black Diamond

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2019.
Odpovědět
peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

2019-20 Black Diamond

Příspěvek od peldap »

Zdravím všechny,
taková jedna rychlovka před vánocemi, tento produkt mě velmi lákal a podle mého názoru jsem mohl rozhodně dopadnout
daleko hůře. V podstatě co bych si mohl přát více, než mít v boxu č.1. i č.2. draftu. Karty jsou velmi hezké, rozhodně mohu
doporučit !!! Hodnocení jako vždy nechám na Vás.
Na úplný závěr, všem krásné a pohodové svátky, hodně zdraví do Nového roku a mnoho přírůstků do Vašich sbírek !!!
20191222_000949_resized(1).jpg
1) Claude Giroux řadovka / 249
2) Alexandre Texier Relics / 349
3) Dave Andreychuk Team Logo Jumbos 4/5
20191222_001050_resized.jpg
4) Kaapo Kakko Rookie Gems / 399
5) Aaron Ekblad Authentic Signature / 99

a
.
.
.
.
.
trocha napětí
.
.
.
.
.
co myslíte
.
.
.
.
.
měl jsem ho tam
.
.
.
.
.
20191222_001119_resized.jpg
6) Jack Hughes Exquisite Rookie / 99

Díky všem za pozornost !!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2019-20 Black Diamond

Příspěvek od Bianconero »

Krásná práce! Letošní Black Diamondy se mi ohromně líbí a zvlášť pak Rookie Gems. Gratuluju k Hughesovi, byť to není ta z těch nejlíbivějších RC karet, které se dají v BD vytáhnout. Každopádně Ekblad? Krásná karta, spolu s Kakkem po vizuální stránce dvě nejlepší karty z breaku.

Pohodové svátky i Tobě a budu se těšit na další super boxy v roce 2020! :wave:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2019-20 Black Diamond

Příspěvek od peldap »

Bianconero píše:Krásná práce! Letošní Black Diamondy se mi ohromně líbí a zvlášť pak Rookie Gems. Gratuluju k Hughesovi, byť to není ta z těch nejlíbivějších RC karet, které se dají v BD vytáhnout. Každopádně Ekblad? Krásná karta, spolu s Kakkem po vizuální stránce dvě nejlepší karty z breaku.

Pohodové svátky i Tobě a budu se těšit na další super boxy v roce 2020! :wave:
Moc děkuji, snad zase brzy u nějakého zajímavého brejku !!!!

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2019-20 Black Diamond

Příspěvek od lastik »

S boxem bych byl asi spokojeny, ale u me je to tezky, me se moc novodoby diamondy nelibi, krome diamond relics :)

Hodne stesti do novyho roku a do dalsich breaku!!

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2019-20 Black Diamond

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Tak za mne , lip to asi ani naplneny bejt nemohlo !!!!!!!!! *what*

Prvni dva hraci letosniho draftu !!!!????!!! :o + navic popdis Ekblada , kteryho mam hodne rad ! ...A bianco ty rikas ze ty RC sou tam hezci ..asi sem jich moc nevidel ale ten HUGHES se mi libi jako svine !!!!!!
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2019-20 Black Diamond

Příspěvek od Bianconero »

freddy-NJD26 píše:
Freďáku, dělal jsem checklist na ACC, takže to mám celkem zmapovaný, zvlášť když každý den sjíždím eBay kvůli Zadinovi. Více méně se mi líbí všechny RCčka z podtitulu Exquisite. Jen tahle karta a pak ještě spolu s 03-04 Retro Extra Equisite, která nepěkně připomíná karty od Leafu, se mi úplně nezamlouvají. Jinak Exquisite jsou pro mě nádherný karty. Obdoby Rookie Gems a Rookie Gems Relics jsou luxusní. A když si vezmu pak ty 1996-97 Tribute Diamond Relics, tak bomba! Dokonce jsem našel zalíbení i v manufakturách. Jasně, není to hranej kousek dresu, ale o to u té karty ani nejde. Ta možnost složit si logo je super. Možná časem to okřídlné logo Detroitu zvládnu. :D Každopádně se mi líbí právě i znak New Jersey na manufakturách. Takže asi tak k těm RC z Diamondů. Každopádně každému se může líbit něco jiného. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2019-20 Black Diamond

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Tak sem musel googlovat ...ale ty : 1996-97 Tribute Diamond Relics...ty uz sem vlastne zahlid. A jooo ty sou fakt m*davy "!!!! a na zivo to musi bejt fakt slast je mit v ruce.

Jinak uz sem se te chtel ptat v poste jak s tim Zadinou...ale kdyz te mam na drate tady. Tak doufam ze do nej budes slapat !!! Ze trosku pusti chlup. Zatim mi nepride ze sou jeho RC nejak drahyy a kdyz zachytis tu jeho prvni sezonku ,tak mas vlastne to nejhorsi za sebou a do budoucna uz bys to oh mit takovy "volnejsi"

Mohla by to bejt takova sbirka jak ta moje , rek bych takova zlata stredni cesta...a buh vi treba bude ZADINA i lepsi nez elda.
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2019-20 Black Diamond

Příspěvek od Bianconero »

freddy-NJD26 píše: Jinak uz sem se te chtel ptat v poste jak s tim Zadinou...ale kdyz te mam na drate tady. Tak doufam ze do nej budes slapat !!! Ze trosku pusti chlup. Zatim mi nepride ze sou jeho RC nejak drahyy a kdyz zachytis tu jeho prvni sezonku ,tak mas vlastne to nejhorsi za sebou a do budoucna uz bys to oh mit takovy "volnejsi"

Mohla by to bejt takova sbirka jak ta moje , rek bych takova zlata stredni cesta...a buh vi treba bude ZADINA i lepsi nez elda.
Přesně v něco takového doufám. Pobral jsem už dost těch lepších karet a koupil jsem si se Zadinkou nejdražší kartu vůbec. Takže se snažím fakt vychytat co jde. Samozřejmě u některých karet čekám a pár mi jich uteklo, protože mě frajeři přehodili. Ale i tak myslím dobrý základ mám. Pošlu ti tady do SZ screeny karet, co mám odložené na COMC a budu po novém roce posílat domů, ať to tady peldovi nespamuju. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2019-20 Black Diamond

Příspěvek od peldap »

freddy-NJD26 píše:Tak za mne , lip to asi ani naplneny bejt nemohlo !!!!!!!!! *what*

Prvni dva hraci letosniho draftu !!!!????!!! :o + navic popdis Ekblada , kteryho mam hodne rad ! ...A bianco ty rikas ze ty RC sou tam hezci ..asi sem jich moc nevidel ale ten HUGHES se mi libi jako svine !!!!!!
Tak určitě to líp plněný být mohlo, o tom žádná. Ale přesně jak píšeš, Ekblad krásná karta, Kakko taky pěkný a podle mého asi nejlepší karta HUGHES, moc jsem jich zatím prodávat neviděl, díky za komentář !!!

Uživatelský avatar
Martin_CZ
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 130
Registrován: pát 24. kvě 2019 15:24:40
Bydliště: Ostrava / Praha

Re: 2019-20 Black Diamond

Příspěvek od Martin_CZ »

Mega trefa mít jedničku a dvojku draftu v jednom boxu *lgh*

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 Black Diamond

Příspěvek od DaveBrownsound »

Martin_CZ píše:Mega trefa mít jedničku a dvojku draftu v jednom boxu *lgh*
Ale nesmi to byt draft 2012 :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti