1997-98 Donruss Studio Hockey Hobby Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

1997-98 Donruss Studio Hockey Hobby Box

Příspěvek od Bianconero »

Minulý pátek jsme si s Matějem (TwentyTwo) udělali výlet do Litvínova navštívili místního guru fóra a samotného shopu Hokej-Karty Pavla (pavelbart), tímto Pavla zdravím. :wave:

Proběhla dlouhá debata na řadu témat, oběd, účast při live breaku casu nových UD Series 1 a nesměla chybět i nějaká kořist na domácí rozbalení. Pavlovi akorát dorazily zase nějaké retro boxy z 90's a já moc dlouho neváhal a sáhl po portrétových "studiovkách" z ročníku 1997-98.

"Studiovky" vycházely, když jsem byl malý kluk a vím, že strejda je sbíral a kompletoval. Už párkát se Pavlovi objevily na shopu, ale nikdy jsem se nerozhoupal ke koupi. Když už jsem byl ale v Litvínově a měl je opravdu na dosah ruky, tak jsem po nich sáhl.

Jde o celkem prostý set o 110 kartách, který má dvě regulérní paralelní série Press Proof Silver (limitace do 1000) a Press Proof Gold (limitace do 250). Dále se dají najít inserty Hard Hats (limitace do 3000) a Silhouettes (limitace do 1500). Klasické base karty a Silhouettes mají ještě velké paralelní verze (8x10, formát A4). Velké Silhouettes jsou limitované do 3000.

Box obsahuje 18 balíčků, resp. obálek, ve kterých se v každé nachází jedna velká karta (8x10, formát A4) a spolu s ní průhledný balíček klasické velikosti s 5 kartami. Ojediněle jde při mimořádném štěstí najít velkou podepsanou kartu s podpisy jednoho ze tří hráčů - Ryan Smyth (limitace 1000), Jarome Iginla (limitace 1000) a Martin Brodeur (limitace 700). Bohužel, na podepsanou kartu jsem štěstí neměl, ale i tak se, myslím, rozbalování moc povedlo.

Teď už tedy postupně představení na fotografiích.

Box

Obrázek

Obálka (Pack)

Obrázek

Pack No. 1

ObrázekObrázek

Pack No. 2

ObrázekObrázek

Pack No. 3

ObrázekObrázek

Pack No. 4

ObrázekObrázek

Pack No. 5

ObrázekObrázek

Pack No. 6

ObrázekObrázek

Pack No. 7

ObrázekObrázek

Pack No. 8

ObrázekObrázek

Pack No. 9

ObrázekObrázek

Pack No. 10

ObrázekObrázek

Pack No. 11

ObrázekObrázek

Pack No. 12

ObrázekObrázek

Pack No. 13

ObrázekObrázek

Pack No. 14

ObrázekObrázek

Pack No. 15

ObrázekObrázek

Pack No. 16

ObrázekObrázek

Pack No. 17

ObrázekObrázek

Pack No. 18

ObrázekObrázek

Souhrn

Obrázek

Závěrem...

Rozbalování jsem si ohromně užil. Bylo to takové netradiční a hlavně nostalgické. Rád bych si časem posbíral celý base set a možná dám někdy dohromady i velké portréty řadovek. Nechám si zatím celý obsah (mimo velké karty Ryana Smythe, která dnes zamířila do Šumperka k Matějovi) i s inserty a možná se rozhoupu i k jejich kompletaci, kdo ví.

Díky za shlédnutí. Budu rád za zpětnou vazbu, jak se Vám zrovna tahle série líbí, co na ni říkáte a zda byste třeba uvítali, kdyby se podobný koncept zopakoval, ať už na poli zahraničním, nebo třeba i tuzemském, co říkáte, pane Hrbek? 8-) :D

Mějte se a zase "na počtenou", případně na viděnou. :wave:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: 1997-98 Donruss Studio Hockey Hobby Box

Příspěvek od Zdenek1968 »

Paráda, připomněl jsi mi staré dobré časy. Dost těch karet mám, takže pokud bys chtěl kompletovat, možná bych mohl pomoci.
Několik těch velkých se mi povedlo nechat podepsat. Namátkou : Jágr, Hašek, Hull, Brodeur, Richter, Messier, Leetch, Selanne ... :-)

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: 1997-98 Donruss Studio Hockey Hobby Box

Příspěvek od hokejcards »

ty velké karty se mi hrozně líbí :thumbup: *gp*
Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 1997-98 Donruss Studio Hockey Hobby Box

Příspěvek od Omerta »

Nádherný karty :thumbup:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů