2x SP AUTHENTIC 18/19

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

2x SP AUTHENTIC 18/19

Příspěvek od Jenda42 »

Tak jako každý rok jsem si otevřel svoje oblíbené SP AU! A rovnou dva boxy, protože žádná hvězda alá McDavid nebo Matthews je neprodražila. Je škoda, že jsem dohromady nedal base set, stále mě chybí 14 karet a děli se mě zlomyslnosti typu v obou boxech byli 3 žraloci ( Kane, Burns a Karlsson ) a Hertl vždy chyběl. No škoda tak si ho dokoupím nebo vyměním, ale už má u nás v ČR trochu větší hodnotu, jak říkám škoda ;) Red paralelky neurazí ani nenadchnou, "apdejty" k UD SERIES většinou spíše naštvou, Rookie YEAR Milestones se mě líbí velmi! a padala mě i dobrá jména. Vzpomínka na draft tyhle karty já moc rád! a Insterty Spectrum FX jsou docela pěkný naopak SOTT se mě letos moc nelíbí. Ale ruku na srdce i já tenhle produkt otvírám kvůli FUTURE WATCH AUTO, které sbírám. A opět pěkný. Tak pojďme kouknout jak jsem dopadl. ¨

Box 1
Obrázek

Obrázek

boxík byl pecka - garance jsou jen 2 podpisy a dostat navíc san josáka v 50 verzi FW AUTO je pro mě pecka. Je to sice /999 ale prvních 50 má u podpisu i datum. Ano je to jen taková libůstka, ale cenní se. + Milestones Gretzky a Orr no slast.

2 Box

Obrázek

Obrázek

tak tady se málem povedl hlavní hit, mám sice FW AUTO Pettersona, ale toho nesprávného *lgh* ale mě potěšil. Pokud jste si karty pořádně prohlédli, ano je tam jen jediná podpisovka a garance jsou 2. Vždycky když otevřu box, mám pěkné karty, ale téměř nikdy jsem nebyl odměněn něčím navíc, něco co není v každém druhém boxu. něco co není jen tak garantovaného. Ano poprvé si mohu užit legendárních teček dolů, abych neprozradil :lol: posuďte sami já jsem šťastný jako blecha

.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Obrázek
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x SP AUTHENTIC 18/19

Příspěvek od SugarRay »

Ten Staal je parádní , v týhle době chytit au patch v SPA to už je opravdu klika , plus ještě 3 podpisy v tom prvnim boxu to je slušný.
Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2x SP AUTHENTIC 18/19

Příspěvek od deiv14 »

Vidíš Jendo a já zrovna letošní SOTTky hodnotím designově jako jedny z vůbec nejpovednějších *ano* navíc Darnell by mně osobně udělal velkou radost, ale je mi jasné, že v tomto případě jsem rozhodně v menšině *rfl* každopádně oba boxy myslím povedené, Staal je krásná karta v super limitu a FWA Insripted (nebo jak se jim říká) Žraloka je pro fanouška Žraloků prostě skvělá trefa *cheer* gratuluji
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2x SP AUTHENTIC 18/19

Příspěvek od Bianconero »

Panečku, to je raketka! Nádhernej Eric a dovolím si být tak troufalý a řeknu, že se mi Eric víc líbí právě v dresu Wild než v jeho letitých Hurricanes barvách. Opravdu luxus a gratulace, Jendo. *drink*

Jinak teda koukám, že se ti nelíbí SOTTky, ale resp. se "divím", že se někomu nelíbí. Mně přijdou letos právě parádní a kdybych už neměl tolik sbírek, možná bych si i něco posbíral. :D

Jinak ten MAF je super, kdybys ho náhodou hodil na ACC, tak bych se možná i proklikal v jeho případě až do košíku. *lgh*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: 2x SP AUTHENTIC 18/19

Příspěvek od Jenda42 »

[quote="deiv14"]Vidíš Jendo a já zrovna letošní SOTTky hodnotím designově jako jedny z vůbec nejpovednějších *ano* navíc Darnell by mně osobně udělal velkou radost, ale je mi jasné, že v tomto případě jsem rozhodně v menšině *rfl*

díky, tak mě taky Darnell nevadí :D ale je fakt, že mě asi nejvíc nesedí, že jsou letos SOOTky naležato. Asi to bude ten největší důvod, protože design je fajn. ale v porovnání s jinými roky to není prostě úplně ono. A ano i já toho sbírám tolik, že rád nějaký subset musím občas obětovat. Nicméně mám u tebe vyhlídnuto něco na absolutu, takže si umím Darnella představit na trejd. snad o víkendu pošlu SZ ;)
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: 2x SP AUTHENTIC 18/19

Příspěvek od Jenda42 »

jinak díky za komenty, Staala jsem si opravdu užil *drink*
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2x SP AUTHENTIC 18/19

Příspěvek od lastik »

Super 2 boxy, v prvnim Inscribed po tebe super, me by se pak libil Lindblom a SOTT Nurse neni vubec zly jmeno a druhy box ma jasnyho viteze, takze parada a hlavni je, ze ty jsi spokojeny!! *thks*

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2x SP AUTHENTIC 18/19

Příspěvek od deiv14 »

Jenda42 píše:díky, tak mě taky Darnell nevadí :D ale je fakt, že mě asi nejvíc nesedí, že jsou letos SOOTky naležato. Asi to bude ten největší důvod, protože design je fajn. ale v porovnání s jinými roky to není prostě úplně ono. A ano i já toho sbírám tolik, že rád nějaký subset musím občas obětovat. Nicméně mám u tebe vyhlídnuto něco na absolutu, takže si umím Darnella představit na trejd. snad o víkendu pošlu SZ ;)
Mně se právě líbí víc, když jsou naležato. Hele, radši mi schovej Kuzyho, toho bych bral všema deseti :) Darnell se mi (zatím) nehodí do žádné sbírky, ale karta je to parádní, no uvidíme *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů