2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od superman66 »

No zajímavá četba je to tady. Mě tenhle produkt zaujal checklistem, a to, že je to směska designů z různých produktů bych tomu i odpustil. Když se to objevilo cca za 4000 kč za 4 karty... říkal jsem si ok, zkusím high end.. aspon tam nebude noname nováček :D
No ale po shlédnutí x videí na youtube ten názor měním, jména super, o tom žádná... ale bohužel většina boxů v totožném složení typu řadovka (co koupím za pár korun), podpisovka (ty vypadají super, ale málokterá bude mít hodnotu aspon půlky té tisícovky co připadá na jednu kartu v boxu) a time capsule (tedy karta, co prakticky zničím v naději, že vevnitř konečně bude nějaká pecka.. ale většinou jen mini base karta). Nevim, možná vám takto otevřená karta bude ve sbírce dál dělat radost, ale pro mě je to karta zničená.. co má zezadu akorát dvířka dokořán (a samozřejmě se nehodí už nejspíše ani k výměně či prodeji). Poslední karta je většinou zajímavá.. ale viděl jsem možná tak 2 boxy, kde jsem si řekl že to bych vyloženě bral *nevim*
Naposledy upravil(a) superman66 dne sob 03. srp 2019 23:45:37, celkem upraveno 1 x.
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Jo jo a na ebay už jsou dva podepsaní Waynové aby se lidi namlsali a náklad rychle vyprodal
jedna věc je ale jistá, že s těmi podpisy muselo být spousta práce, na druhé straně s tím určitě pomůže NHLPSA
osobně jsem se rozhodl že si posbírám podpisy kníráčů, Babych, Maruk, Ferraro atd.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Maurice Richard »

Veteran fans hcs píše:Jo jo a na ebay už jsou dva podepsaní Waynové aby se lidi namlsali a náklad rychle vyprodal
jedna věc je ale jistá, že s těmi podpisy muselo být spousta práce, na druhé straně s tím určitě pomůže NHLPSA
osobně jsem se rozhodl že si posbírám podpisy kníráčů, Babych, Maruk, Ferraro atd.
A Lanny McDonald....největší knírač ! *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od frodo »

mnoho týchto hráčov mi znovu pripomenulo PROSET karty..teším sa na Hrudeyho podpis ..bad boy Laraque z Edmontonu -ono dívam sa tých krvavých je tam viac ..
Najzaujímavejšie sa mi ukazuje Franchise History Autographs Set tam je to zaujímavé ono aj tie letermany ale škody tej manufaktury .Ostatné sety sa točia okolo tých známych tvárí čo UD točí dookola ...len tak som si prešiel Gretzkeho ...podpisy...ak som sa nepomýlil má tam podľa checklistu 199 podpisov,ktoré som vedel narátať podla limitov a + karty s podpisom ako Franchise history pomer vkladania 1:44 tie tam má 4x zakaždým iný tým-edm,st.luis,ny,la-to znamená ,že každý v tomto pomere vkladania
Canvas Masterpiece Autographs...v pomere vkladania 1:473.zasa 4x za hore uvedené týmy...priznám sa ,čakal by som omnoho menej..
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od dj4u »

+ Vzhledově opravdu krásné karty, musím i já osobně pochválit.
+ Spoustu super legend, prima Checklist
+ Dokonce i pěkné Hard Signed kousky.


- Manufaktury? To si strčte prosím do prd**e.
- Cena
- Aby UD eliminovalo LEAF tak se snaží napodopit Checklist jako LEAF, vidím v tom záměr, přetáhnout sběratele k sobě.
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Bianconero »

Je těch sběratelů Leafu skutečně takové množství, aby něco podobného UD za to stálo? Já nevím. Karty Leafu neberu vážně, jsou to pro mě "homemade" karty, ať už do nich je vložená sebelepší memorabilie. Proto se ptám, jak si jejich produkty stojí za mořem, nemám o tom vůbec páru. Díky za opověď. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
grande
Veterán
Veterán
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. dub 2013 21:26:33
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od grande »

Bianconero píše:Je těch sběratelů Leafu skutečně takové množství, aby něco podobného UD za to stálo? Já nevím. Karty Leafu neberu vážně, jsou to pro mě "homemade" karty, ať už do nich je vložená sebelepší memorabilie. Proto se ptám, jak si jejich produkty stojí za mořem, nemám o tom vůbec páru. Díky za opověď. ;)

Co jsem tak zběžně četl a bavil se s pár lidma tak za vodou je to tak 60/40 pro UD.... takže je jich poměrně hodně. V Evropě to bude tak 95/5 max ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od DaveBrownsound »

To se mi nechce věřit, když koukám, za jak relativně málo ty nízkolimitované leafky chodí.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od deiv14 »

Nesleduju finanční stránku věci, ale připadá mi, že to co napsal grande je celkem reálný odhad. Občas mrknu na Hobby Insider fórum a tam většina lidí vnímá Leaf jako plnohodnotné karty *nevim* jakoby vůbec neřešili design karet a brali v potaz pouze ty memorabilie, pro mě je to zvláštní přístup, ale vypadá to, že za mořem to tak prostě je...
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od pavelbart »

Když jsme byli v Torontu na burze, tak to vypadalo spíš tak jak píše Grande - 95/5 pro UD. Nevím no... ale nikdo tam pořádně Leaf snad ani neměl. Nemůžu si vybavit žádnou. Boxy jsem tam neviděl snad vůbec. A třeba u stánku President Choice, což jsou docela hezký karty, nebyl fakt vůbec nikdo, kdykoliv jsem tam šel. Oni byli za jedním prodejcem, kde jsme byli pořád. A na té burze bylo prý snad 30000 lidí za ty 3 dny.
Netvrdím, že to je 100% měřítko, ale asi to něco ukáže. Ty starý memorabilie je určitě drží pořád nad vodou. O tom žádná. Ale ty věci dnešních hráčů nemůžou snad nikoho rozumnýho zajímat bez log, fotek... myslím, že je i dost drží, že dělají hráče jako Vokoun, Čechmánek, Turek...
Jinak náš case GB Chronology, abychom se drželi k tématu, dopadl velmi slušně:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tomas99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 724
Registrován: pát 30. pro 2011 11:51:20

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Tomas99 »

Mě ty podpisovky přijdou super, a ze jsou tam i někteří hráči co moc podpisovek nemají taky hodnotím kladně. Akorat se budu muset kouknout, kde je u nas nějaká opuštěná benzinka nebo pošta :) :)
sbírám: Doughty, Getzlaf, Lundqvist, Dopita, Jagr ...
sháním karty J.Dopity ze série OFS Classic 2019 80 let Vsetínského hokeje

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od dj4u »

Taky bych to viděl v poměru 5:95 pro UD a myslím že to je dost takhle pravděpodobný. Sbírám legendy a podobně, ale bez fotek či s retuší, tak na tom jim dlabu, to fakt ne. UD se zaměřuje hlavně na RC, což je momentálně v kurzu, všichni jedou RC, dokonce i Češi, kteří přitom asi 5 let zpět ani nevěděli co to RC je, vidí že to za louží stojí plno peněz, tak chtějí být IN jak amíci a najednou tu každý shání young guny... :-D
přitom jak píši, pár let zpět někdo nabídl RC nějaké hvězdy a všichni jen čuměli a teď najednou jak ovečky by to všichni kupovali, no... musel jsem si hold rýpnout na tu nesmyslnou RC mánii jak lidi vyhodí tisíce za někoho kdo v NHL nedal ještě ani jeden gól a dají za jeho kartu víc peněz než za nějakou legendu co hrála v NHL třeba 15 let....

jinak k té burze na tom expu s PRESIDENT CHOICE, ono to hlavně asi bude i tím že všichni jedou právě ty novodobé RC a hlavně karty od Presidenta stojí většinou v průměru 100usd za kus, což je taky dost pálka a hold nejsou oblíbení, jelikož v kurzu (bohužel) je právě to UD. Lidi radši budou mít manufaktury, nálepky a podobně než pěkný GAME USED kousek historie. Zdravím Lastika :D
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Davejar »

Přátelé věnuje se tu někdo této sérii ? Dostala se ke mě podpisovka Jeffa Shantze na Franchise History Autographs, ( FH-CH-JS ) ale v checklistu ji za boha nemůžu najít...checklist mám zkopírovaný od Pavla z webu. On pak vyšel nějaký dotisk nebo něco? Díky za pomoc

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od deiv14 »

Zkus mrknout na checklist na ePacku, tam údajně vyšly nějaké karty nad rámec fyzických boxů.
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Davejar »

deiv14 píše:Zkus mrknout na checklist na ePacku, tam údajně vyšly nějaké karty nad rámec fyzických boxů.
Bylo to tam, díkec *h-s*

Odpovědět

Zpět na „2018 / 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti