Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od Lembi »

2011-12 PANINI PRIME : velice zajímavý produkt od Panini, celkově u mě z tohoto boxíku spíše převládá trochu zklamání, ale názor si udělejte všichni sami.

1) Owen Nolan řadovka / 249
Obrázek
2) Tyler Seguin Prime Signatures / 99
Obrázek
3) Brandon Bollig / Jonathan Toews Prime Duals jersey / 100
Obrázek
4) Scott Glennie Prime Rookies AU / 249
Obrázek
5) Marc-Edouard Vlasic Prime Colors Logo / 22
Obrázek
6) Sergei Bobrovsky Dominion řadovka / 125
Obrázek
7) Travis Turnbull Dominion AU Patch / 60
Obrázek
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
Martin_CZ
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 130
Registrován: pát 24. kvě 2019 15:24:40
Bydliště: Ostrava / Praha

Re: Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od Martin_CZ »

Moc nerozumim tvému zklamání, podle mě super karty... *cl*

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od lastik »

Martin_CZ píše:Moc nerozumim tvému zklamání, podle mě super karty... *cl*
No to ja mu celkem rozumim, od boxu za cca 6tisic, chces proste vic, ale je jasny, ze pokazde to nemuze byt luxus... u patche mohl byt lepsi kousek a vypadalo by to hned lepe, pak par no name RC, 2 radovky, jersey chicaga je uz fajn a nejlepsi samozrejme Seguiiiin, ten je opravdu super!!

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od peldap »

Martin_CZ píše:Moc nerozumim tvému zklamání, podle mě super karty... *cl*
Musím se přidat k Lastikovi, jsem asi nezkromný, ale v boxu za 5000Kč bych si představoval trochu něco víc. Víš, pro tebe to je možná trochu nepochopitelné, ale kdyby jsi ten box za ty prachy kupoval sám, taky by jsi neskákal radostí do stropu.
Jinak samozřejmě Seguin nebo Vlasic jsou moc hezké karty, dokonce i Dominion patch je krásná karta ale to jméno....

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od DJjandy »

Musím napsat, že tady jsou všechny karty parádní, aspoň teda co se týče vzhledu a provedení. Vlasic a Segedín jsou pěkné trefy a kdyby tam s Toewsem byl Kane, tak by to bylo taky hned o level výš, ale to je kdyby a i tak je to myslím fajn karta. A jak napsali i lastik s peldou, ta ostaní jména se prostě moc nepovedla, bohužel.

Ještě bych rád dodal, že jsem Petrovi moc vděčný, že se s námi čas od času podělí s takovouhle otvíračkou, protože tyhle boxy tady prakticky otvírat nevidíme! Za to rozhodně obří palec nahoru, i když mu to asi to mírné zklamání z obsahu nezmírní.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od mapko »

toto je pre mna lepsi box ako nove ICE
ale chapem, ze cena vykon asi nepotesil, aj ked za mna vacsina kariet super
najma podpis a ten mega patch

Uživatelský avatar
Marble
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon 03. čer 2019 15:39:51
Bydliště: Praha

Re: Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od Marble »

Ten Sharks obří patch, Hawks dualka a hlavně Seguin jsou za mě opravdu nádhera, ale jestli box stál 5.000,- Kč, tak rozhodně chápu zklamání :/
Snad se štěstí víc usměje příště u jiného produktu :)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Pelda je hrdina

Rahul01
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon 23. kvě 2016 14:21:03

Re: Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od Rahul01 »

Box je asi takový možná horší průměr. Ale jedno co se chci zeptat, megapatch Vlasica, levý dolní roh, je opravdu tak drbnutý jak to vypada na fotce? Protože jestli ano a je to z boxu tak je to fakt hnus.
Díky za break! *thks*

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Rahul01 píše:Box je asi takový možná horší průměr. Ale jedno co se chci zeptat, megapatch Vlasica, levý dolní roh, je opravdu tak drbnutý jak to vypada na fotce? Protože jestli ano a je to z boxu tak je to fakt hnus.
Díky za break! *thks*
Tahle z fotky bych rekl, ze je to logo na dresu nebo nejakej pruh. Mrdly to asi neni...

Jinak peldiku pridavam se k dikum za brejk, me osobne se obsah libi, karty jsou krasny, gretzky by tomu slusel a bylo by to lepsi. Cena bohuzel pro nas je takova jaka je... presto za me daleko lepsi obsah nez z tech ICE. Dik za brejk a priste vic stesti at muzes byt spokojenej
Mike Modano!!!

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od peldap »

Jirzik-ACS píše:
Rahul01 píše:Box je asi takový možná horší průměr. Ale jedno co se chci zeptat, megapatch Vlasica, levý dolní roh, je opravdu tak drbnutý jak to vypada na fotce? Protože jestli ano a je to z boxu tak je to fakt hnus.
Díky za break! *thks*
Tahle z fotky bych rekl, ze je to logo na dresu nebo nejakej pruh. Mrdly to asi neni...

Jinak peldiku pridavam se k dikum za brejk, me osobne se obsah libi, karty jsou krasny, gretzky by tomu slusel a bylo by to lepsi. Cena bohuzel pro nas je takova jaka je... presto za me daleko lepsi obsah nez z tech ICE. Dik za brejk a priste vic stesti at muzes byt spokojenej
Tak musím napsat, že karta trochu drblá je, ten levý spodní roh má odchlíplý kousek vrchní vrstvy té fólie, bohužel takto jsem kartu vyndal z boxu.
Jinak chlapi, jestli chcete srovnávat tyto dva boxy co jsem dal na fórum s tím, že u Ice jsou prakticky jen no name RC, ptám se, kdo z ročníku 2011-12 kdy v NHL bych napočítal mnoho megahvězd zná dnes hráče jako Bollig, Glennie, Turnbull?
Myslím, že co se týká jmen, vyjdou oba boxy celkem stejně, akorát tam je ten rozdíl v ceně, takže za mě, byť jsem myslel že to bude naopak tentokrát o trochu lepší Ice díky Tolvanenovi, jen můj názor.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od Omerta »

peldap píše:
Jirzik-ACS píše:
Rahul01 píše:Box je asi takový možná horší průměr. Ale jedno co se chci zeptat, megapatch Vlasica, levý dolní roh, je opravdu tak drbnutý jak to vypada na fotce? Protože jestli ano a je to z boxu tak je to fakt hnus.
Díky za break! *thks*
Tahle z fotky bych rekl, ze je to logo na dresu nebo nejakej pruh. Mrdly to asi neni...

Jinak peldiku pridavam se k dikum za brejk, me osobne se obsah libi, karty jsou krasny, gretzky by tomu slusel a bylo by to lepsi. Cena bohuzel pro nas je takova jaka je... presto za me daleko lepsi obsah nez z tech ICE. Dik za brejk a priste vic stesti at muzes byt spokojenej
Tak musím napsat, že karta trochu drblá je, ten levý spodní roh má odchlíplý kousek vrchní vrstvy té fólie, bohužel takto jsem kartu vyndal z boxu.
Jinak chlapi, jestli chcete srovnávat tyto dva boxy co jsem dal na fórum s tím, že u Ice jsou prakticky jen no name RC, ptám se, kdo z ročníku 2011-12 kdy v NHL bych napočítal mnoho megahvězd zná dnes hráče jako Bollig, Glennie, Turnbull?
Myslím, že co se týká jmen, vyjdou oba boxy celkem stejně, akorát tam je ten rozdíl v ceně, takže za mě, byť jsem myslel že to bude naopak tentokrát o trochu lepší Ice díky Tolvanenovi, jen můj názor.

Nezlob se na mně, ale jenom Seguin je lepší než celej obsah Icek...
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2011-12 PANINI PRIME

Příspěvek od peldap »

Omerta píše:
peldap píše:
Jirzik-ACS píše:
Rahul01 píše:Box je asi takový možná horší průměr. Ale jedno co se chci zeptat, megapatch Vlasica, levý dolní roh, je opravdu tak drbnutý jak to vypada na fotce? Protože jestli ano a je to z boxu tak je to fakt hnus.
Díky za break! *thks*
Tahle z fotky bych rekl, ze je to logo na dresu nebo nejakej pruh. Mrdly to asi neni...

Jinak peldiku pridavam se k dikum za brejk, me osobne se obsah libi, karty jsou krasny, gretzky by tomu slusel a bylo by to lepsi. Cena bohuzel pro nas je takova jaka je... presto za me daleko lepsi obsah nez z tech ICE. Dik za brejk a priste vic stesti at muzes byt spokojenej
Tak musím napsat, že karta trochu drblá je, ten levý spodní roh má odchlíplý kousek vrchní vrstvy té fólie, bohužel takto jsem kartu vyndal z boxu.
Jinak chlapi, jestli chcete srovnávat tyto dva boxy co jsem dal na fórum s tím, že u Ice jsou prakticky jen no name RC, ptám se, kdo z ročníku 2011-12 kdy v NHL bych napočítal mnoho megahvězd zná dnes hráče jako Bollig, Glennie, Turnbull?
Myslím, že co se týká jmen, vyjdou oba boxy celkem stejně, akorát tam je ten rozdíl v ceně, takže za mě, byť jsem myslel že to bude naopak tentokrát o trochu lepší Ice díky Tolvanenovi, jen můj názor.

Nezlob se na mně, ale jenom Seguin je lepší než celej obsah Icek...
Já se nezlobím, nic proti Seguinovi. Naopak, to je vlastně jediná pořádná karta z Prime, i vzhledem k tomu že ten Vlasic je poškozenej, takže v pohodě !!!

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host