Květnový Gold Pack

Odpovědět
panradovan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř 24. dub 2019 22:48:14

Květnový Gold Pack

Příspěvek od panradovan »

Podařilo se mi ulovit jeden květnový Gold Pack a tady je výsledek. Po skvělém výkonu na MS mám velkou radost z YG Filipa Hronka a také duo Hull, Chelios. Podepsaný Bondra taky dobrý!
IMG_3785.jpg
IMG_3785.jpg

Omlouvám se za první foto dvakrát, ale nevím jak se to stalo. V editoru mám pouze jeden odkaz. *nevim*
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Květnový Gold Pack

Příspěvek od SteveRogers92 »

Hull & Chelios parádní. A Bondra taky super, jen jsem netušil že hrál i za Sens, pamatuju si ho jen za Caps. Paráda, gratuluju. Ta Die-cut Storra taky parádní kousek. *gc*
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

panradovan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř 24. dub 2019 22:48:14

Re: Květnový Gold Pack

Příspěvek od panradovan »

Taky mě ten Bondra překvapil. Googlil jsem a v Sens strávil jen část sezóny, kdy ho tam šoupli Caps když byli ve finanční krizi. Rozhodně to není žádná tamní klubová legenda *rfl* Co mě ale zarazilo ještě víc, tak po otočení karty je země narození Ukrajina *what*

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Květnový Gold Pack

Příspěvek od SteveRogers92 »

Tak on Peter se narodil na Ukrajině kam se jeho otec přestěhoval ze Slovenska. A když byli Bondrovi 3 roky přestěhoval se zpátky na Slovensko. Ale Národní příslušnost měl ukrajinskou ( rodiče mu nevyřídili československou aby nemusel na vojnu) a tu slovenskou získal až krátce před olympijskou kvalifikací v Sheffieldu (léto 1993). Ale v repre hrál jenom za Slovensko. Takže pro tyhle důvody se (dle mého názoru!) na některých kartách uvádí Ukrajina místo Slovenska. Ale to odbočuji. :)
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů