Marble

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Uživatelský avatar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon 03. čer 2019 15:39:51
Bydliště: Praha
PříspěvekNapsal: pon 03. čer 2019 16:00:58
Zdravím všechny sběratele,

rád bych se představil, jmenuju se Marcel, je mi 23 let a jsem z Prahy. Hokejové karty jsem sbíral jen jako dítě, kdy jsem samozřejmě vůbec netušil co je co, kdo je kdo, a jen se mi líbily obrázky. Karty mi dodnes nezůstaly vůbec žádné, a tuhle krásnou zálibu jsem objevil nedávno díky reklamě v časopisu ProHockey, kdy jsem e-shop hokej-karty.cz prolézal dlouhou dobu a kochal jsem se tím, jaké skvosty se dnes dají sehnat, a kolik toho všeho je.. Když jsem se asi tak popáté nachytal, jak si zase prohlížím nabídku a zkoumám, co a jak, rozhodl jsem se, že opravdu budu muset začít sbírku vlastní :)

Rád bych se zaměřil hlavně na karty týmu Boston Bruins, ať už aktuální hráče, nebo dnes již nehrající legendy ( ne kvůli letošnímu dosavadnímu úspěchu, Bruins jsou mi blízcí už od začátků Davida Pastrňáka :D ), ale třeba časem ještě přijdu na něco, co mě zaujme a zaměřím se i na to. Zatím jsem se jen lehce z hecu zůčastnil jednoho group breaku, a dokonce teprve plánuji nákup alba, obalů, fólií apod. , takže opravdu rád přijmu jakékoliv rady, na co se do začátku zaměřit, co nakoupit atd.

Děkuju za uvítání
Uživatelský avatar
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2336
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba
PříspěvekNapsal: pon 03. čer 2019 18:58:09
Ahoj Marceli, vítej mezi námi. Ať se ti sbírka úspěšně rozrůstá. :)
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků

cron