2018-19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Heppig »

DaveBrownsound píše:
Heppig píše:
Ragnarook píše: v devadesátých letech stály dvacku a ne stovku..
Čoveče, kde za dvacku? Nebo jinak - který? Prosetky byly 32kč, Score 91 taky tak nějak. Premierky 94-95 49 peněz, Ultra Fleerky 95-96 65kč. A to se bavíme o jinejch platech atd. Já bych naopak řekl, že tehdy ty kartičky byly dost drahý. Za kapesný jsem si mohl koupit tak jeden balíček týdně a to bylo sakra přemýšlení, který vzít.
Mám pocit, že Wien 96 jsem kupoval za 19 Kč a DS 97/98 za nějakých 25 :-) OFS 98/99 a poslední APS stály tehdy o trochu víc.
Wienky teda sehnat už nejdou, ale jednu sérii DS koupíš za 10kč :D Pavel má na shopu dost balíčků z 90. let a u dost z nich to je za stejnou cenu jako tehdy, byť platy šly výrazně nahoru. Samozřejmě jsou HIGH END série, ale to zkrátka nejde porovnat. Zase tehdy nebyly podpisovky, game used věci atd. Byly to jen base, inserty, občas paralell. Byť teda často hezčí než dnes. Ale série OFS hobby jsou pořád za hubičku a poměr relativně stejnej jako dřív. V ceně to fakt není.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
LinDan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 04. říj 2012 16:35:56
Bydliště: Šumperk

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od LinDan »

Jsem rád, že mise "Davidové" byla úspěšná a oba budou mít v letošním ročníku karet reprezentace svou podpisovku. :-) Kdo by již teď chtěl vidět podobu některých karet, nechť mrkne na Instagram či Facebook, výrobce je na sociálních sítích hodně sdílný... *drink*

Obrázek

Uživatelský avatar
LinDan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 04. říj 2012 16:35:56
Bydliště: Šumperk

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od LinDan »

Checklist je venku! *prty* Karty a boxy by měly být poprvé k dispozici na EXPU v Brně 4. května 2019.

https://www.hokejovekarticky.cz/kolekce/2018-2019/

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od worlikk »

Já asi budu hodně urejpanej...ale napsat "na přední straně karty je autentický podpis Wayna Gretzkyho" je taky docela slušný... *ne*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Kwell
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 617
Registrován: stř 02. dub 2014 9:03:16
Bydliště: Bratislava

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Kwell »

Karta Gretzky-Hlinka vyzerá nádherne.... Good Job *gc*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od SugarRay »

Ty single podpisovky National Pride jsou zase moc hezký , memorabílie zajímavej novej design ve stylu SP game used od UD , docela pěkný , Unique generation parádní jména , jenom škoda že ten podpis na těhle kartách je takovej ztracenej . Ale celkově fakt parádní zase .
Ikdyž teď koukám že Unique generation tam jsou jenom jako podpisovky , v tom případě je to docela blbě udělaný , já měl za to že je to insert v tý sériii a plus k tomu tam bude ještě varianta s podpisem , ale oni jsou to vyloženě podpisovky , tam se asi dalo vytvořit nějaký místo pro podpis v tom případě a né to takhle zazdít . A Krejčí s Pastrňákem ajk řikáte konečně tam jsou ale Pasta limit 1 / 1 a Krejčí / 5 to je jako by tam stejně nebyly , ostatní limity na těch podpisech už jsou rozumný a je realná šance že se člověk k nim dostane , ale tohle je zabiják , škoda že nebyly ochotný toho podepsat víc .
Ale řikam celkově se mi to moc líbí designem , checklistem i nápadama *ano*
Obrázek

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od elektrikar »

:-) já si ani nevšiml že karty "National Pride Signatures" má každá jiný limit, je to škoda podle mě by měli mít všechny stejný limit

ty obyč Hlinka Gretzky Cup 2018, číslováno xx/33 s tím prázdným místem je prostě hnus :-(

na a musel jsem projet facebook abych se dozvěděl že Gretzky se měl podepsat ale nepovedlo se a tak se podpis natiskl, což si ale rozporuje ze zadní stranou, to je velká škoda, mohlo se klidně pokusit podpis sehnat později a dát to až do dalšího ročníku

zatím nevím zda box budu kupovat, počkám na plnění

btw: Vojto kam zmizel tvůj komentář ?
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od elektrikar »

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) elektrikar dne pát 03. kvě 2019 16:02:47, celkem upraveno 1 x.
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
lukas kopp
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 101
Registrován: úte 02. srp 2016 12:57:57
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od lukas kopp »

Obrázek
Nové webovky jen pro repre kartičky:http://www.hokejovekarticky.cz
Facebook: https://www.facebook.com/MojeKarticky/
Instragram: mojekarticky

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od klajda »

Nevím, jestli nejsem zaujatý tím, že mojí sbírkou je primárně P.Francouz, ale proč nemá Pavel ani řadovku?

Dle celkových odehraných zápasů měl v minulé sezóně nejvíce odehraných zápasů ze všech gólmanů. Je pravda, že poslední zápas odchytal play-off na MS, kde jsme vypadli, ale vždyť je i subset z MS18. Když vezmu odehrané zápasy jen z MS, kde Pavel odchytal 5 zápasů, Rittich 3 zápasy a Hrachovina ani jeden, proč je Pavel jedinej bez karty?

Furch, Bartošák, Will a Dostál (další gólmani v sérii) odchytali alespoň EHT a MS U20 (Will teda jen 1 zápas), ale Hrachovina a Rittich, kteří po MS taky jako Pavel nechytali a odchytali i méně zápasů na MS, v tom subsetu jsou... (Hrachovina pokud vím ani za repre A nehrál a na tom MS 18, kde je v subsetu byl vždy jen jako 3ka....)
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od pavelbart »

Tak jsme rozbalili 7x box MK NEW ERA (2x retail, 5x Hobby).
Karty jsou opět o něco pevnější, řekl bych kvalitnější než loni.
Podpisy ve stylu Sign of the Times, jako loni - na tom nejde nic zkazit - paráda:-).
Memo - pěkné zpestření, viz diskuze jinde - jsem rád, že nejen hokejky:-). Vytáhli jsme 1/1 Stick Zachu a musím říci, že nás velmi potěšil. Pěkný, jednoduchý design. Taková karta nemůže urazit.
Game Dated Moments - pěkné momenty.
Řadovky - mně osobně se na scanu moc nelíbily, ale naživo vypadají lépe, i proto nikdy nehodnotím sérii dříve, než ji máme u sebe...
Některé řadovky mají zajímavé záběry, třeba Bartošák.
Unique Generations - parádní novinka, která bych řekl výrazně odlišuje loňskou sérii od této.

Co je škoda, že Pastrňák podepsal jen jednu kartu... (1/1). Super, že se povedlo dohonit podpis Jágra.
My jsme nesestavili base set - chyběl nám právě Bartošák a ještě někdo, za což dostal vydavatel ceres:-))). Některé řadovky jsme měli i 10x.
Já osobně bych jinak koncipoval retail box, což už jsem vydavateli říkal loni, ale i tak musím hodnotit sérii velmi dobře a řekl bych, že od loňska je zde opět velký posun. Takže slušná práce Lukáši! A mohu sérii rád doporučit. Nákup 2, 3 retail balíčků nemůže urazit. Boxy bych osobně volil určitě hobby...
Kompletní obsah všech boxů jsme dávali již v pátek na náš web.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „2018 / 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host