Rozbalovačka na nemocenské :-)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2019.
Odpovědět
johny2233
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 08. úno 2018 0:30:43

Rozbalovačka na nemocenské :-)

Příspěvek od johny2233 »

Ahoj všem,¨
jelikož jsem už nějakou dobu nemocný, tak mi to dnes nedalo a udělal jsem si radost otevřením boxu ITG Be a Player Signature 2001, který už jsem sušil doma skoro rok a nyní přišel jeho čas :-) Fotky budu dávat postupně, jak jsem otevíral balíčky.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Balíček 1
Radek Dvořák, Dmitri Khristich, Aaron Gavey, Patrick Roy, Redemption offer Hasan a podpisovka Marc Savard
Obrázek

Balíček 2
Jere Karalahti, Bill Guerin, Vincent Damphousse, Jason Arnott, podpisovka Steve Thomas a Game stick&jersey Tony Amonte
Obrázek

Balíček 3
Guy Hebert, Simon Gagne, Martin Biron, Brian Boucher, RO-Joe Sakic, podpisovka Clarke Wilm
Obrázek

Balíček 4
Tyson Nash, Martin Straka, Vincent Lecavalier, Parkhurst 50-Bryan Smolinski, Mario Lemieux-Retrospective, podpisovka Jason Ward
Obrázek

Balíček 5
Chris Simon, Paul Coffey, John Leclair, Parkhust 50-Bill Guerin, RO-Brendan Shanahan, podpisovka Patrick Lalime
Obrázek

Balíček 6
Alexander Mogilny, Manny Fernandez, Pierre Turgeon, Parkhurst 50-Espen Knutsen, RO-Peter Forsberg, podpisovka Jeff O'Neill
Obrázek

Balíček 7
José Theodore, Scott Stevens, Patrik Stefan, Sergei Vyshedkevich 0421/1000, RO-Mats Sundin, podpisovka Reto von Arx
Obrázek

Balíček 8
Roman Hamrlik, Sergei Zholtok, Brian Rafalski, Brian Holzinger, RO-Jarda Jágr, Podpisovka Glen Metropolit
Obrázek

Balíček 9
Brad Isbister, Darren McCarty, Ron Francis, Stu Barnes, RO-Zigmund Palffy, podpisovka Manny Fernandez
Obrázek

Balíček 10
Dominik Hašek, Milan Hejduk, Steve Rucchin, RO-Patrick Roy, Jiří Šlegr Ruby 167/200, podpisovka Dmitri Khristich
Obrázek

Balíček 11
Patrick Marleau, David Harlock, Trevor Linden, RO-Theoren Fleury, Martin Škoula Ruby-188/200, podpisovka Mathieu Biron
Obrázek

Balíček 12
Brenden Morrow, Jan Hlaváč, Fred Brathwaite, Mattias Timander, Mario Lemieux Retrospective, podpisovka Felix Potvin
Obrázek

Za mě super rozbalovaní ty karty jsou nádherný a samá super jména. Přiznám se, že mě nejdřív rozhodily ty redemption karty a po přečtení jsem zjistil, že se dávaly do každého balíčku, kde nebyla memo nebo Mario Retrospective karta a když člověk nasbíral 400 bodů (body jsou na každé RO kartě v rohu), tak to odeslal a získal nějakou speciální memo kartu v limitu 20. 400 bodů už dohromady asi nedám a do konce ledna 2002 už vůbec ne, tak mě to uklidnilo :-D

Hodnocení boxu nechám na Vás za mě super karty. Mějte se

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Rozbalovačka na nemocenské :-)

Příspěvek od mapko »

paradny box, aky sa dnes uz nevidi
v kazdom balicku podpis je parada
Mariove inserty a este aj limitovane karty
jeresey stick, tiez jedny z najkrajsich podla mna
len taky box uz tazko zozenies

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: Rozbalovačka na nemocenské :-)

Příspěvek od Zdenek1968 »

Těch jsem se něco narozbaloval :-) , nejlepší bylo chytit "hot box" , pak tam v každém balíčku byla nějaká superstar :P

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Rozbalovačka na nemocenské :-)

Příspěvek od elektrikar »

Tedy vydržet rok a neotevřít to :o ,bych nevydržel
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Rozbalovačka na nemocenské :-)

Příspěvek od Jirzik-ACS »

tohle jsou děsne pěkný karty... a rok to doma válet??? neskutečná sebekontrola. já bych si řekl, každej den jeden balíček.... a jsem si jistej, že bych to za dva maximálně tři dny roztrhal všechno:)

do třetice dík za brejk, parádní práci jsi si s tim dal *thks* *gp* *ano*
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: Rozbalovačka na nemocenské :-)

Příspěvek od Stefi »

Rok nechat ležet takový box je úctyhodné ;-) Ale pěkná otevíračka, ze které bych vyzvedl podpisovku Felixe Potvina
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů