2018-19 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Ragnarook »

A Ostřížek na insertech utřel *lgh* . Aspoň tento rok ušetřím *cheer* .
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Teda ty booklety golmanský tandemy to je něco nádhernýho , škoda že tam nejsou žádný memo karty , což je jestli se nepletu uplně poprvé od tý série 14 - 15 že ve druhý sérii nejsou vůbec memorabílie , ty Besty samozřejmě jako update nepočítam .
Ale ty nejrůznější podpisovky co tam jsou tak jsou parádní , škoda že těch Vítkovických je tak málo , to jsou voli .
Pak se mi líbí legendy to je jasný a International stars .
Obrázek

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Heppig »

Super design, fakt jsem po delší době nadšenej. A hlavně velké díky za international stars. Ne tak za ty karty jako takový, ale ze "strangers on ice" mám osypky ještě teď. Posbírám si určitě legendy a zkusím štěstí boxem, třeba klapně booklet, který je fakt parádní.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
Hooky
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 142
Registrován: stř 09. dub 2014 8:17:57
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Hooky »

Booklety paráda!!! :-)

Voices of the Game -> hooodně zajímavý :-)

Příště tam může být třeba kus kravaty Roberta Záruby politá kávou při tom, jak zařval gooooooooooooooool při komentování 1. kola ELH, nebo rtěnka Dariny Vymětalíkový, když dělala rozhovor s Jardou :-) :-D

Evutan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. srp 2018 13:29:25
Bydliště: Ostrava/Brno

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Evutan »

Vidím, že RHK už má na prodej první karty z nové série včetně bookletů. I když musím přiznat, že ty booklety jsou na můj vkus předražené, zatím... Tak aspoň máme náhled an další karty ze série :-)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

SugarRay píše:Teda ty booklety golmanský tandemy to je něco nádhernýho , škoda že tam nejsou žádný memo karty , což je jestli se nepletu uplně poprvé od tý série 14 - 15 že ve druhý sérii nejsou vůbec memorabílie , ty Besty samozřejmě jako update nepočítam .
Ale ty nejrůznější podpisovky co tam jsou tak jsou parádní , škoda že těch Vítkovických je tak málo , to jsou voli .
Pak se mi líbí legendy to je jasný a International stars .
Mně se booklety strašně líbí, jen mi přijdou až moc podobné UD...

Obrázek
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Tak nevím, já tam žádnou velkou podobnost konkrétně s tím to bookletem nevidím
Máme tam daleko více jemné grafiky a díky panu Frýbovi i nádherné detaily na golmanské masky a obličeje.

LukasCec
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř 10. led 2018 19:01:37

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od LukasCec »

Evutan: Za kolik je měli ty booklety? Teď už tam nic nevidím. *mrk*

Předem díky za odpověď.
Sbírám karty: Lukáše Kloka, Šimona Stránského, podpisová série YWTB, legendy ČS hokeje a reprezentaci ČR, Síň slávy českého hokeje.

Poptávka: https://www.absolutecardcollector.cz/po ... beratel/-1

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od elektrikar »

LukasCec píše:Evutan: Za kolik je měli ty booklety? Teď už tam nic nevidím. *mrk*

Předem díky za odpověď.
990 tuším, zítra tam budou, asi zveřejnily prodej karet den před vydáním tak to stáhly
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Evutan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. srp 2018 13:29:25
Bydliště: Ostrava/Brno

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Evutan »

LukasCec píše:Evutan: Za kolik je měli ty booklety? Teď už tam nic nevidím. *mrk*

Předem díky za odpověď.

jak bylo řečeno, 990 za kus, což mi prostě přijde jako neskutečná suma, vím, že je to novinka, ale pořád je limitace 25 kusů nebo kolik a tisicovku za jeden booklet mi přijde na český trh celkem maso.

Mimo jiné jsem si a teď všiml, že někteří hráči mají authentic signature jak v sérii I. tak i v sérii II.
za Vítkovice to je Petr Šidlík
za Třinec David Musil
a za Liberec Michal Bulíř

Nevím jestli jsou tam stejné fotky v obou sériích nebo něco jiného, ale teď jsem na to koukal když jsem prohlížel sbirku z OFS 18-19 I. série.. Jako fanouška vítkovic mě to mrzí, ale co už, vypadá, že budu mít dva podpisy Petra Šidlíka s různým číslem ze zadu :-D

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od deiv14 »

pavelbart píše:Mně se booklety strašně líbí, jen mi přijdou až moc podobné UD...
Veteran fans hcs píše:Tak nevím, já tam žádnou velkou podobnost konkrétně s tím to bookletem nevidím
Máme tam daleko více jemné grafiky a díky panu Frýbovi i nádherné detaily na golmanské masky a obličeje.
Mně ta podobnost zase přijde naprosto evidentní a rozhodně si nemyslím, že by to bylo špatně, ostatně není potřeba vždy za každou cenu vymýšlet něco originálního. Když pak oba booklety srovnám, tak na mě mnohem, ale mnohem hezčím dojmem působí ten "náš", takže za mě (co se bookletů týče) dobrá práce :clap:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

LukasCec
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř 10. led 2018 19:01:37

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od LukasCec »

deiv14 píše:
pavelbart píše:Mně se booklety strašně líbí, jen mi přijdou až moc podobné UD...
Veteran fans hcs píše:Tak nevím, já tam žádnou velkou podobnost konkrétně s tím to bookletem nevidím
Máme tam daleko více jemné grafiky a díky panu Frýbovi i nádherné detaily na golmanské masky a obličeje.
Mně ta podobnost zase přijde naprosto evidentní a rozhodně si nemyslím, že by to bylo špatně, ostatně není potřeba vždy za každou cenu vymýšlet něco originálního. Když pak oba booklety srovnám, tak na mě mnohem, ale mnohem hezčím dojmem působí ten "náš", takže za mě (co se bookletů týče) dobrá práce :clap:

Přesně tak, taky mám z toho stejný pocit. U našich je vidět taková přirozenost, smysl pro detail, ale graficky působí příjemně, živěji. (ne tak "kresleně", jako u UD).

Určitě dobrá práce OFS teamu. *placnuti*
Sbírám karty: Lukáše Kloka, Šimona Stránského, podpisová série YWTB, legendy ČS hokeje a reprezentaci ČR, Síň slávy českého hokeje.

Poptávka: https://www.absolutecardcollector.cz/po ... beratel/-1

pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od pf2000 »

Booklety brankářů se mi také líbí. Co se mi ale vůbec nelíbí, že Kašík je na brněnském, přestože mnohem více zápasů odchytal ve Zlíně. Na zlínském je zase Jakub Sedláček, který sezonu dohrál na Spartě. K výměně došlo v lednu, boxy vyšly v dubnu. Nevím, jak to má výrobce nastavené, jestli to nemohl stihnout, ale tohle je dost nešťastné a zmíněné karty to v mých očích devalvuje. *nevim*
Také je škoda, že v boxech nejsou žádné memorabilie. YWB nepočítám.
A komentátoři jsou úlet. Vytáhnout rádoby odborníka Koreise, tak to by mě kleplo. *hammer*
Ale bych jen nekritizoval. Inserty zahraničních hráčů a legend vypadají moc hezky. Stejně tak podpisovky z výročních zápasů.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Omerta »

pf2000 píše:Booklety brankářů se mi také líbí. Co se mi ale vůbec nelíbí, že Kašík je na brněnském, přestože mnohem více zápasů odchytal ve Zlíně. Na zlínském je zase Jakub Sedláček, který sezonu dohrál na Spartě. K výměně došlo v lednu, boxy vyšly v dubnu. Nevím, jak to má výrobce nastavené, jestli to nemohl stihnout, ale tohle je dost nešťastné a zmíněné karty to v mých očích devalvuje. *nevim*
Také je škoda, že v boxech nejsou žádné memorabilie. YWB nepočítám.
A komentátoři jsou úlet. Vytáhnout rádoby odborníka Koreise, tak to by mě kleplo. *hammer*
Ale bych jen nekritizoval. Inserty zahraničních hráčů a legend vypadají moc hezky. Stejně tak podpisovky z výročních zápasů.

Je potřeba si uvědomit, že se karty vyrábějí určitou dobu a tak nelze odhadnout, nebo spíš nelze dělat úpravy podle toho, kdo kam v průběhu sezóny odejde/přestoupí.
UD to třeba vyřešil tak, že udělají update řadovek, který pak strkaj do jiných produktů. Ale tady si holt budeš muset počkat do další sezony ;)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

Ta podobnost je daleko větší, pokud má člověk oba booklety v ruce. Já osobně tomu "vykrádání" nefandím, ale z druhé strany naprosto chápu, že vymyslet něco originálního je dnes strašně složité, při tom množství karet co každý měsíc vycházejí.
Ta inspirace je více než jasná, ale fakt je, že ten "náš" vypadá díky tomu, že je zaměřen jen na golmany, a má i lepší detaily, dokonce lépe. A ostatní inserty taky velmi povedené.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

pavelbart píše:Ta podobnost je daleko větší, pokud má člověk oba booklety v ruce. Já osobně tomu "vykrádání" nefandím, ale z druhé strany naprosto chápu, že vymyslet něco originálního je dnes strašně složité, při tom množství karet co každý měsíc vycházejí.
Ta inspirace je více než jasná, ale fakt je, že ten "náš" vypadá díky tomu, že je zaměřen jen na golmany, a má i lepší detaily, dokonce lépe. A ostatní inserty taky velmi povedené.
Sběratelské karty se vydávají už více něž 65 let a najít nový extra originální design je opravdu hodně těžké.
Je blbost to nazvat "vykrádáním", mnohem rozumnější by bylo slovo inspirace.
Našel bych klidně 20 příkladů kdy UD vykradlo samo sebe.
Omlouvám se za tento příspěvek, ale naší originální práci si budu hájit.
Zajímalo by mě co by na tuto kauzu řekl třeba pán Dubský, který je grafikem.
Jinak mám spoustu další práce na přípravě brněnské burzy a pomocí Lukáši Kopovi, takže s diskusí končím.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

Pane Hrbku, zbytečně útočíte:-). Není důvod, mně se série líbí, jen jsem poukázal na fakt. Který by si jistě všiml i někdo jiný. Osobně bych třeba použil jiné pozadí, aby to nebylo tak hodně podobné. Ale i tak je to skvělá karta. Ostatní jsou také velmi povedené, ještě jsem vše v ruce neměl, ale vypadá to dobře. A sám jsem psal, že chápu, že ta originalita je těžká. I když nyní vypadá, že jste konečně našel grafika, který má pro karty velmi dobrý cit, což Vám upřímně přeji.
Jen myslím, (A to nemyslím vůči mně), že byste se měl hájit mnohem méně agresivně. Vaší práci si hodně lidí váží a tím, že je nebudete hned odhánět útokem, se můžete posunout ještě dál.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Můj příspěvek nebyl agresivní, byl pouze upřímný.
Po dlouhé době karta, která snese nejvyšší měřítko kvality a zrovna na ní se najde " muška"
ale nechám diskuze, dám si dva dny orazím, tzv agresivita může pramenit z únavy

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

To znám moc dobře pane Hrbku, někdy zbytečně reaguji na něco pod pressem, nad čímž bych normálně zakroutil hlavou...
Karta je skvělá pane Hrbku, o tom žádná. Až přijedete, ukážu Vám co jsem měl na mysli.
To, že nejsou memo - mně osobně třeba Stick nechybí. To radši podpis a rovnou DUAL. Za mě osobně - udělat booklet jako nej HIT - super nápad. V pondělí budeme otevírat cca 3, 4 casy, pak rád přidám další hodnocení.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Omerta »

Já ti nevím Pavle, já tam teda žádný vykrádání nevidím.

Ano hráči jsou u obou na prolehlých stranách, jinak nic... *nevim*
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „2018 / 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů