2018-19 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Vasil »

Heppig píše:...je nejnižší limit třeba /50...
Ale to by zase Češi prskali, že v boxu není nic "navíc", že nemůžeš najít nějakou pecku co tě položí na záda :D A že by chtěli větší duhu atd atd. Judo a brblání, dva naše národní sporty :D
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od xmkrejci »

Me teda prijde divne, ze by se PROMO karty vydali az po uvedeni produktu na trh. Neobjevila se jen nekde na trhu a je mylne povazovana za dotisk?
Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

xmkrejci píše:Me teda prijde divne, ze by se PROMO karty vydali az po uvedeni produktu na trh. Neobjevila se jen nekde na trhu a je mylne povazovana za dotisk?
Ne, OFS to takhle dělaj běžně ... Nějak asi neřeší význam toho slova

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od worlikk »

DaveBrownsound píše:Hlavně je to nesmysl, ty nízkolimitované karty rozhodně nemají cenu, za jakou se prodávají a pokud bych tu sbírku jednou rozpouštěl, ne jen že se mi to nevrátí, ale budu totálně minus.
Přesně tak...nedávno jsem někde nabídl loňský blue paralelky Sparty, zřejmě nejžádanějšího týmu. Trochu to redukuju a v tu chvíli, jak psal Pavel výše, paralelky jsou první na ráně. Nechápu, kde jsem jich tolik vyšašil, ale stejně to skoro nikdo nechce. Udal jsem všeho všudy 4 kousky za bratru úhrnem nějakých 350 kaček...takže kolik? Půlka "obvyklé pořizovací ceny"? To chceš
Chtělo by to trošku zvolnit, trh je strašně přesycenej

A můj osobní pohled na Promo nebo různý EXPO? Už třeba ani po HCS nejdu, poptám, kdyby byl k dispozici třeba Kratěna a zbytek nechávám. Jednak na to nemám, byť by se chtělo říct, že to je pár korun (ale kolikrát ročně a v jakým množství?) a jednak na to není místo. Zrovna přes svátky jsem nějak listoval albama a jedno album obsáhne Spartu 94-2011, Druhý 2012-2016 a poslední bylo narvaný jen posledníma dvěma ročníkama a to zdaleka nebyly komplety jako např 94-11 (memo karty mimo)
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Evutan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. srp 2018 13:29:25
Bydliště: Ostrava/Brno

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Evutan »

worlikk píše:
DaveBrownsound píše:Hlavně je to nesmysl, ty nízkolimitované karty rozhodně nemají cenu, za jakou se prodávají a pokud bych tu sbírku jednou rozpouštěl, ne jen že se mi to nevrátí, ale budu totálně minus.
Přesně tak...nedávno jsem někde nabídl loňský blue paralelky Sparty, zřejmě nejžádanějšího týmu. Trochu to redukuju a v tu chvíli, jak psal Pavel výše, paralelky jsou první na ráně. Nechápu, kde jsem jich tolik vyšašil, ale stejně to skoro nikdo nechce. Udal jsem všeho všudy 4 kousky za bratru úhrnem nějakých 350 kaček...takže kolik? Půlka "obvyklé pořizovací ceny"? To chceš
Chtělo by to trošku zvolnit, trh je strašně přesycenej

A můj osobní pohled na Promo nebo různý EXPO? Už třeba ani po HCS nejdu, poptám, kdyby byl k dispozici třeba Kratěna a zbytek nechávám. Jednak na to nemám, byť by se chtělo říct, že to je pár korun (ale kolikrát ročně a v jakým množství?) a jednak na to není místo. Zrovna přes svátky jsem nějak listoval albama a jedno album obsáhne Spartu 94-2011, Druhý 2012-2016 a poslední bylo narvaný jen posledníma dvěma ročníkama a to zdaleka nebyly komplety jako např 94-11 (memo karty mimo)
Mám to úplně stejně. Jako sběratel Vítkovic má první album 94-11 včetně premium, druhé album 12 - 16 a třetí album i když není ještě naplněné, tak je OFS 16/17, 17/18, Besty a OFS 18/19. Tam kde se dalo narvat 17 let předchozích karet dnes strčím sotva 4 ročníky aktuálních karet. A to mám základní sety, bez paralelek, nebo čistě jenom paralel set (OFS 14-15 Rainbow, OFS 18-19 Silver).

Co se sérií týče, tak mě nejvíce drží pořád OFS 14 Masked Stories, ty karty jsou prostě něco neskutečného a úplně jiného. Obzvlášť ty insertní karty (autograph, magic moments, authentic moments, unforgiven) naprosto unikátní. Hned za tím následují Besty, taky naprosto unikátní série a pak se prostě nemůžu vynadívat na staré APS 96-97 a 97/98 obzvlášť kvůli jejich jednoduchosti v rámci série. Ale na dnešním trhu by neuspěli, protože jsme se stali náročnějšími, takže to beru. Taky dneska člověk chce mít nějaké memo, podpis apod. Ale musím přiznat, že i série 17-18 z pohledů insertů (Masked Men a Emotion) vypadají prostě luxusně a obzvláště karty Emotion (gold a signature; purple a blue se mi moc nelíbí a moc význam až na limitaci nevidím) jsou fakt něco. Tvrdost, povrchová úprava, zachycení momentek, jednoduchost designu, fakt se mi to trefilo do vkusu.

Nakonec musím ale Obecně kvalitu karet OFS pochválit, protože když se to vezme v základu, řadovky, design, podpisovky, memo, inserty, tak dělají fakt dobrou práci a jsem naopak rád, že tady máme výrobce, který design karet posouvá na světovou úroveň. Těším se na OFS 18-19 II. sérii.

Jecmen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte 04. říj 2016 20:29:21
Bydliště: Plzeň

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Jecmen »

Vasil píše:
Heppig píše:...je nejnižší limit třeba /50...
Ale to by zase Češi prskali, že v boxu není nic "navíc", že nemůžeš najít nějakou pecku co tě položí na záda :D A že by chtěli větší duhu atd atd. Judo a brblání, dva naše národní sporty :D
Ale duhu nemusí mít každý hráč, stačí 2 - 5 z týmu a budou všichni spokojeni. Nehledě na to, že 1/1 karet je v poslední době vydáno více než dost - pp 16/17 všechny 4 verze, jedničková paralelka od Bestů a i z letošní serie) to je 6 jedničkových karet bez přidané hodnoty. Chápu jedničkovou memo kartu, ale tohle není ničím zajímavý. Nemluvě o dvou verzích podpisovek, které jsou úplně o ničem. Kdyby alespoň ta nízkolimitová byla hard, tak by to smysl dávalo.
Nabídky karet Plzně poteší :)

pepino
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned 19. úno 2017 22:24:25

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od pepino »

Veteran fans hcs píše:
Dawe4 píše:Plzeň také slaví příští rok. Aby jste věděli. :D ;)
V Plzni to pan Frýba fotí :D

Pane Hrbek,

je nafoceno? Můžeme se těšit na výroční karty Plzně?

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Ano je nafocené, výroba cca 3 týdny

pepino
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned 19. úno 2017 22:24:25

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od pepino »

Veteran fans hcs píše:Ano je nafocené, výroba cca 3 týdny
Pane Hrbku, jak to vypadá s tím plzeňským výročním setem? Kdy by se mohl objevit v prodeji? Díky...

Uživatelský avatar
karty-slavia
Opora
Opora
Příspěvky: 244
Registrován: sob 05. led 2013 12:20:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od karty-slavia »

Tak Dominik Frodl dneska na Instagramu ukázal nový booklet s podpisy obou gólmanů Plzně a vypadá parádně.
HC Slavia Praha ....991/x
Vladimir Růžička st. v NHL 39 z 52
Vladimír Sobotka v NHL 14 z 51
Jan Hejda v NHL 15 ze 46

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od DaveBrownsound »

Tam nic nevidím, to už zmizelo?
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Bianconero »

Měl to v Instastories, takže to bylo jen na 24 hodin.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od klajda »

Škoda, že jste o to přišli, Booklet opravdu super a určitě nejhezčí, co u nás vyšel! (Ikdyž si vzpomínám jen na Numbers a Masked Guardians)
Obrázek

Uživatelský avatar
mischelin
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 50
Registrován: ned 09. říj 2016 12:23:57

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od mischelin »

Lidi jak to je s druhou serii. Bude, nebude?? Stale nikde zadna informace nebo naznak.
Sbírám:
Bílí Tygři Liberec, Čeští brankáři NHL (Hlavně Petr Mrazek) Radim Šimek (Sharks)
Moje nabidka karet: http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 43&t=12677
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

mischelin píše:Lidi jak to je s druhou serii. Bude, nebude?? Stale nikde zadna informace nebo naznak.
Jsem slyšel že letos nebude ;)

Evutan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. srp 2018 13:29:25
Bydliště: Ostrava/Brno

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Evutan »

Veteran fans hcs píše:
mischelin píše:Lidi jak to je s druhou serii. Bude, nebude?? Stale nikde zadna informace nebo naznak.
Jsem slyšel že letos nebude ;)

Vzhledem k tomu, jaký je na OFS poslední dobou hating, tak bych se ani nedivil, ale to byste nám pane Hrbek přece neudělal :-) Navíc, kam jinam zařadit ten booklet zmíněný výše ;)

Jecmen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte 04. říj 2016 20:29:21
Bydliště: Plzeň

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Jecmen »

Evutan píše:
Veteran fans hcs píše:
mischelin píše:Lidi jak to je s druhou serii. Bude, nebude?? Stale nikde zadna informace nebo naznak.
Jsem slyšel že letos nebude ;)

Vzhledem k tomu, jaký je na OFS poslední dobou hating, tak bych se ani nedivil, ale to byste nám pane Hrbek přece neudělal :-) Navíc, kam jinam zařadit ten booklet zmíněný výše ;)

Do setíku k 90 letům hokeje v Plzni :) *myslim*
Nabídky karet Plzně poteší :)

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Davejar »

Ahoj všem, dnes jsem si rozbalil výroční boxy Pardubic, konkrétně LTC a Tesly. Karty jsou nádherný a chci za ně poděkovat výrobci, protože předvedenej hokej mi radost nedělá, takže díky *h-s* *placnuti*

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od vojta »


Evutan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. srp 2018 13:29:25
Bydliště: Ostrava/Brno

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Evutan »


Zaregistroval jsem, ale ještě tam nebyly inserty ani memo karty tak jsem se tomu dál nevěnoval. Trošku mě překvapil u HC Vítkovice Martin Prusek, asi tam bude jako trenér brankářů, ale i tak mě to překvapilo. Těším se na další náhledy :-)

Odpovědět

Zpět na „2018 / 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti