2018-19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Uživatelský avatar
lukas kopp
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 101
Registrován: úte 02. srp 2016 12:57:57
Kontaktovat uživatele:

2018-19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od lukas kopp »

2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Zdravím všechny sběratele a fanoušky ledního hokeje a hokejových karet.
Zde jsou první, základní informace k nové a již jubilejní 5. sérii z naší produkce!
Připravujeme průřez českých reprezentatnů z několika lig a soutěří od NHL, KHL, ELH až k nižším zámořským, či dalším evropským ligám.

- přípravy karet reprezentace pro sezónu 2018/19 jsou v plném proudu
- podtitul série bude "New Era". My věříme, že dochází v Českém hokeji k posunu, k řadě pozitivních změn, jak na úrovni svazové, sportovní, ale i v myšlení. Tyto změny nám s trochou štěstí v budoucnu přinesou úspěchy. Proto podtitul "New Era".
- součástí série budou letos jak reprezentanti U18, U20 a "Áčka", tak i několik legend ku příležitosti 110 let hokeje.
- v prodeji karty budou cca 1 měsíc před MS v Bratislavě, čili dříve než loni.
- opět budou 2 druhy výrobků:
1) Retail boxy, určeny převážně pro malé děti a fanoušky, ale nejen pro ně, balené po balíčkách
2) Hobby boxy, určeny svým složením insertů převážně pro vášnivé sběratele, baleny podobně jako the CUP
- první checklisty již brzy zveřejníme



Více zatím neprozradíme.
*sepisuju*
Nové webovky jen pro repre kartičky:http://www.hokejovekarticky.cz
Facebook: https://www.facebook.com/MojeKarticky/
Instragram: mojekarticky

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od radek850 »

Už teď se těším *cheer*
Buď svůj.

Uživatelský avatar
LinDan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 04. říj 2012 16:35:56
Bydliště: Šumperk

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od LinDan »

Též jsem zvědavý, s čím letos přijdete. Nevím, na kolik je to reálné, ale rád bych viděl podpisovku či memo Davida Krejčího právě v dresu repre... *cheer*

...

Obrázek

Je-li tenhle designový náhled aktuální, pak myslím, že se je nač těšit. :thumbup:

Uživatelský avatar
lukas kopp
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 101
Registrován: úte 02. srp 2016 12:57:57
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od lukas kopp »

Máte dobrý postřeh :-) a vidím, že jste byl u nás na stránkách, kde tento první náhled je. Pro ty, kdo je neznají, zde je odkaz http://www.hokejovekarticky.cz
Co se týká podpisu Krejčího... Jedu do Bostonu v březnu a plán je dostat se i za klukama do kabiny. Tak uvidíme. Třeba se poštěstí, šance je a budu se snažit. *cl* *h-s*
Naposledy upravil(a) lukas kopp dne stř 16. led 2019 10:22:59, celkem upraveno 1 x.
Nové webovky jen pro repre kartičky:http://www.hokejovekarticky.cz
Facebook: https://www.facebook.com/MojeKarticky/
Instragram: mojekarticky

Mil281
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř 25. dub 2018 17:11:04

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Mil281 »

Super *gc*

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Lukyn55 »

lukas kopp píše: 1) Retail boxy, určeny převážně pro malé děti a fanoušky, ale nejen pro ně, balené po balíčkách
ještě by to chtělo, aby se ty balíčky daly kde koupit .. když to vezmu tak teď jsou všechna prodejní místa jen na pár místech v čechách a na eshopu.. takovým stylem se to k těm dětem dostane těžko .. ale to je stejný jak OFS, obyčejnej fanoušek si české karty reálně nemá kde koupit, kromě internetu..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od radek850 »

ještě by to chtělo, aby se ty balíčky daly kde koupit .. když to vezmu tak teď jsou všechna prodejní místa jen na pár místech v čechách a na eshopu.. takovým stylem se to k těm dětem dostane těžko .. ale to je stejný jak OFS, obyčejnej fanoušek si české karty reálně nemá kde koupit, kromě internetu..
OFS jsem už několikrát viděl náhodně po trafikách,tedy samozřejmě nové ročníky :)
Ale musím souhlasit, že těch míst nebylo vůbec mnoho...
Vzpomínám na rané dětství (cca 10 let zpátky), kdy jsem chodil s tátou kolem trafiky a tam normálně, v prosklené vitríně, byly vystavené ofs, ale i nějaké nhl balíčky... A tohle nebylo jen na jednom místě, těch míst bylo hodně!
Troufnu si říct, že když se zapracuje na distribuci do trafik, a možná i do jiných míst, prodeje rozhodně stoupnou, čímž by stoupl i potenciální nárůst sběratelů...
... Ostatně i já bych nesbíral, kdybych balíčky neviděl v trafikách....
Buď svůj.

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od SteveRogers92 »

Já cca asi taky těch 10 let zpátky koupil NHL paklíky i v Pompu... to byli časy... :evil: :cry:
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Ragnarook »

No já si nemyslím, že by se nějak drasticky zvedly prodeje kartiček tím, že by se rozeslaly do tisíce trafik a hračkářství po ČR. Širokou veřejnost si myslím to nezajímá vůbec, a i kdyby, tak děckám tuhle zábavu rodiče bez vztahu ke kartám nekoupí. Přece jenom ty balíčky, které kupovali nám v devadesátých letech stály dvacku a ne stovku.
To si spíš myslím, že by se to ujalo ve sportovních obchodech s hokejovým vybavením a na hokejových halách.

Jenomže to máte těžko. Když jsem nedávno vlezl do nejmenovaného sportu, kde se prodávalo jenom hokejové vybavení s otázkou zda náhodou nemají hokejové karty, tak mi bylo sděleno, že se to už dávno neprodává. Kdyby prodavač viděl těch cca sto tisíc kousků co mám doma, tak by ho asi odvezli *lgh* .

Ten prodej kartiček na prodejnách je prostě v dnešní době risk, když je tu internet. Který tu mimochodem v době trafik zavalených různými kartami taky nebyl. Když jsi prodejce a vyvalíš tisíc korun za pár balíčků, které se ti válí rok na pultu, tak si to znovu neobjednáš.
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Bianconero »

Ragnarook píše:...Přece jenom ty balíčky, které kupovali nám v devadesátých letech stály dvacku a ne stovku...


Ten prodej kartiček na prodejnách je prostě v dnešní době risk, když je tu internet. Který tu mimochodem v době trafik zavalených různými kartami taky nebyl.
Obědy v restauracích už dneska taky nestojí 50 Kč, ale 100-120 Kč ;) Tím chci říct, že rostou platy, rostou ceny věcí, které si za ně můžeš koupit. Z kapesného 100 Kč jsme si toho v 90. letech koupili poměrně dost, dneska tomu samému odpovídá kapesné tak 400-500 Kč.

V tomhle je internet ohromné zlo. Dneska už si lidi objednávají i celé nákupy jídla, aby do toho obchodu "nemuseli". Tomuhle opravdu nefandím.

Každopádně opět tyhle problémy můžeme svést na staré dobré oblíbené "to je tou dobou". :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Ten prodej kartiček na prodejnách je prostě v dnešní době risk, když je tu internet. Který tu mimochodem v době trafik zavalených různými kartami taky nebyl. Když jsi prodejce a vyvalíš tisíc korun za pár balíčků, které se ti válí rok na pultu, tak si to znovu neobjednáš.[/quote]


Tady si dovolím nesouhlasit, v dnešní době jde všechno do komisního prodeje, nebo formou remintendy kdy Vám zaplatí za určité dohodnuté období (např.10 měsíců) a ještě se neprodané zboží vrací

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Heppig »

Ragnarook píše: v devadesátých letech stály dvacku a ne stovku..
Čoveče, kde za dvacku? Nebo jinak - který? Prosetky byly 32kč, Score 91 taky tak nějak. Premierky 94-95 49 peněz, Ultra Fleerky 95-96 65kč. A to se bavíme o jinejch platech atd. Já bych naopak řekl, že tehdy ty kartičky byly dost drahý. Za kapesný jsem si mohl koupit tak jeden balíček týdně a to bylo sakra přemýšlení, který vzít.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Ragnarook »

Tak v mém dětském období kdy frčely karty nejvíce tak to byly, PROSET, PARKHURST, SCORE a tydle ty balíčky byly za dvacku alespoň teda u nás ve Frýdku-Místku. Jakmile začaly vycházet Fleerky a Premierky a Donrusky, tak už ty balíčky šly kolem sedmdesáti korun a teda my jako malí hokejisti v době kdy nám bylo cca 8 - 10 let v těch letech kolem roku 1995 jsme na ty ceny koukali jako když já dneska koukám na ceny jednoho balíčku za 7 tisíc a víc. *lgh*
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Ragnarook »

Obědy v restauracích už dneska taky nestojí 50 Kč, ale 100-120 Kč
Jo platy sice rostou, stejně tak rostou ceny. Ale určitě nerostou přímou úměrou. Ceny se zvednou o 100% zatímco platy o 20%. Takže platy sice vzrostly, ale myšlení zůstalo v podstatě stejné. Když dáš za 5 balíčků stovku a držíš v ruce 60 karet, tak je to jiná, než když dáš 500,- a držíš v ruce 20 karet. Samozřejmě kvalita karet je jinde o tom žádná, ale to asi rodičům moc nevysvětlíš pokud nejsou sběratelé, a měli by to koupit pouze pro zábavu dítěte.
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Bianconero »

Záleží, co nakupuješ.

6 balíčků 2017-18 Czech Ice Hockey Team Hockey Retail Balíček = 6x75 Kč, což je 450 Kč a 36 karet
6 balíčků 2018-19 UD Series 1 Hockey Retail Balíček = 6x85 Kč, což je 510 Kč a 48 karet

OFS balíčky jsou za lidovky, i série 2017/2018 hobby pack stojí balíček 20 Kč a je v něm 8 karet, takže za 500 Kč máš 25 balíčků, což je 200 karet.

Nikdo mi dneska nenamluví, že ty běžné série, které jsou právě pro ty menší sběratele, jsou drahé. Zkrátka nejsou. Jasně, z NHL karet tu už nejsou Victorky, Collector's Choice apod., které bývaly levnější než UDčka.

Ty ceny jsou solidní. Kdyby někteří rodiče dali vale kouření a nechodili každý týden na pět škopků nebo si nekupovali basu na týden, tak by možná dětem mohli koupit sem tam nějaký balíček. Nejvíc řečí totiž mívají právě ti huliči a ochlastové. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Ragnarook »

Ty jo tak naštěstí nekuřím a děti zatím nemám *lgh* . Jo s tou cenou to je jasný. Spíš šlo o ten poměr z dob minulých a teď. Spíš to asi bude o tom "myšlení" kdy bych řekl, že si lidi (rodiče) řeknou, že "takovou blbost" děckám nekoupí. Asi proto, že nezažili to, že by jim v těch devadesátkách rodiče ten balíček koupili a tu radost z rozbalování nezažili. Nebo prostě proto, že hokej už nemá na celou společnost takový vliv jako měl dříve. Dříve chtěl každý táta, aby jeho kluk hrál hokej. Dneska tomu asi tak není. Ale to spíše hádám, nevycházím tady z žádných podložených čísel.
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od DaveBrownsound »

Heppig píše:
Ragnarook píše: v devadesátých letech stály dvacku a ne stovku..
Čoveče, kde za dvacku? Nebo jinak - který? Prosetky byly 32kč, Score 91 taky tak nějak. Premierky 94-95 49 peněz, Ultra Fleerky 95-96 65kč. A to se bavíme o jinejch platech atd. Já bych naopak řekl, že tehdy ty kartičky byly dost drahý. Za kapesný jsem si mohl koupit tak jeden balíček týdně a to bylo sakra přemýšlení, který vzít.
Mám pocit, že Wien 96 jsem kupoval za 19 Kč a DS 97/98 za nějakých 25 :-) OFS 98/99 a poslední APS stály tehdy o trochu víc.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Bianconero »

Takže ideální stav pro nakupování karet pro sebe. *lgh*

S tím myšlením máš pravdu. A co se týče hokeje, ono je to dneska rozhozený úplně jinak. Těch sportů je víc, resp. lidi si našli cestu i ke spoustě dalších sportů, a nemusí jít jen o sport, ale i o další zájmové aktivity, ten výběr je hodně široký. Hodně populární a levnější obdobou k hokeji je teď hodně florbal.

A jak píšeš "Dříve chtěl každý táta, aby jeho kluk hrál hokej. Dneska tomu asi tak není." tak je to zajímavý, protože dneska jsou tátové už často právě děti nejen z 80., ale už i z 90. let, resp. ti, kterým tehdy bylo těch 10 let a víc, kteří hodně k tomu hokeji tíhli a zažili tu zlatou éru a už z ní i měli nějaký rozum. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Lukyn55 »

Řeknu to takhle, když to není kde koupit, tak je jasný, že to těm dětem nekoupí ..

Já když vzpomenu, jak jsem jako malej šel kolem novinového stánku a za oknem měli ty lesklé balíčky topps, nebo různé barevné balíčky, tak mě to přilákalo..

Jinak co se týká cen, tak asi aji záleží kdy se ty balíčky kupovaly, jestli už jim tam ty balíčky neležely dlouho a nezbavovali se jich .. já si třeba pamatuju jak jsem kupoval balíčky collector choice 98/99 za 39,- .. tyhle mám úplně zafixovaný cenově .. ale balíčky topps 98/99 stály třeba přes stovku, ty byly fakt jen za odměnu
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2018/19 MK "New Era" - MojeKarticky, karty reprezentace

Příspěvek od Ragnarook »

Nekoupí no. U nás chodím nakupovat do obchoďáku a je tam trafika, kde jsem si všimnul, že mají samolepky různých pohádkových postaviček, či co to bylo. V rohu jsem zahlédl, jak se krčí samolepky NHL, tak jsem hned pár vzal. A až když prodavačka zvedla ten štosík nálepek, tak jsem si všiml, že tam vzadu za něma má opřený i balíček OFS 16-17. I když to nesbírám, tak jsem si jich pár vzal. Jako kdyby to tam měli vystavené, tak si taky myslím, že jim to lidi rozeberou. Ale o čem nevím si nekoupím, takže jsme zase kde jsme byli *nevim* .
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2018 / 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti