Vánoční mix

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vánoční mix

Příspěvek od Lukyn55 »

tak samozřejmě jsem si nemohl odpustit na Vánoce rozbalit něco pro radost, navíc na shopu jsem objevil neuvěřitelnou raketu do sbírky, tak jsem to hned naklikal :D

jinak raketa byl samozřejmě Dvořák, nějak nechápu jak se objevil o Pavla na shopu :D
BAP Millenium Signature Series Emerald /10
Obrázek

tímto se dostávám u Dvořky na číslo 312 ofiko karet a ze všech vydaných karet co má mi chybí posledních 14, ale kdo ví jestli vůbec některé z nich existují :D

ale abych se vrátil k balíčkům ..

nejdříve 99/00 MVP Stanley Cup Edition .. tohle je moje srdcovka z dětství a jedny s nejkrásnějších řadovek a inzertů vůbec, bohužel tento balíček moc nevyšel a chytil jsem checklist a prospecty
Obrázek

pokračujeme Pacificama 00/01 .. tady už super inzertík Yzermana North American Stars 1:37
Obrázek

Topps Total 02/03 .. Thorton 1:6 .. a jinak pěknej golmanskej balíček
Obrázek

BTP 11/12 .. před měsícem jsem se zařekl, že prostě BTP už nikdy, že nic nevytánu, stejně jsem vyměkl a objednal další
Obrázek

BTP 13/14
Obrázek

Champs 15/16 .. říkal jsem si, že vytáhnu lososa a samozřejmě tam nějaká mřenka byla .. jinak Hartman RC gold celkem slušná karta, jen jméno mohlo být lepší
Obrázek

Portfolio 15/16
Obrázek

a hlavní hity ...

konečně jsem z BTP aji něco vytáhnul a hned saint Patrick na tandems jersey s kouskem dresu Habs /50
Obrázek

díky za pozornost ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: Vánoční mix

Příspěvek od Vasil »

Už jsem se chtěl smát, že ty BtP zase čistej průstřel, ale tentokrát to vyšlo :) Jinak čumím, žes sehnal kartu do sbírky v ČR, fakt docela zázrak. Myslel jsem, že už to ani nezkoušíš hledat.
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční mix

Příspěvek od Lukyn55 »

Vasil píše:Už jsem se chtěl smát, že ty BtP zase čistej průstřel, ale tentokrát to vyšlo :) Jinak čumím, žes sehnal kartu do sbírky v ČR, fakt docela zázrak. Myslel jsem, že už to ani nezkoušíš hledat.
no zázrak se stal konečně s těmi BTP :D .. a podobně zázrak ten Dvořka, haluz je že pár dnů předtím jsem na comc koupil taky ještě jednu do sbírky, co jsem předtím viděl jen jedinkrát :D .. ale už to jde hrozně pomalu no ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů