2x GOLD pack hokej-karty (vánoční edice)

Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

2x GOLD pack hokej-karty (vánoční edice)

Příspěvek od DzEjDy »

1. balíček

Obrázek

Obrázek



2. balíček

Obrázek

Obrázek



Tentokrát se žádný velký terno nekonalo, tak snad třeba někdy příště. Dvakrát Nečas, ok. Na můj vkus, i co jsem koukal na další balíčky, tak kromě těch top hitů, je tam spousta těchto RC alá Girgensons a Tippet...



*thks*
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x GOLD pack hokej-karty (vánoční edice)

Příspěvek od pavelbart »

Spočítal jsem podobné RC karty - je jich v celé sérii 50-ti balíčků 12 ks a vždy je k nim ještě minimálně jedna lepší karta. Což platí i tady, třeba Canvas Retired Yzermana (1:192) v kombinaci s Tipettem (prodává se velmi slušně).

A to mezi těmi 12-ti je třeba booklet Puljujarviho nebo krásný booklet AUTO PATCH CUP Goldobina. A mezi těmi dalšími kartami třeba i 1/1 Printing Plate The CUP Panarina nebo Martina Jonese, dále třeba YG Kuznetsova, Gaudreaua... a /5 SkyBox Premium Insert Voráček z Fleer Showcase.
Balíčky jsem balil jeden den večer a každý zvlášť fotil. Druhý den ráno jsme s kolegou prováděli kontrolu kvality před balením a při té jsme ještě některé balíčky pozměnili, odhadem 10 a některé fakt dost. Některé karty byly třeba lehce poškozené, proto musely ven. Jinde jsme přidávali nějakou slušnou kartu, někdy i vyměnili 1 za 2 jiné slušné, pže bylo karet moc (resp. nebylo to možné zabalit). Takže fotky, které máme k dispozici, úplně 100% nejsou. Tyto dva zrovna zůstaly jestli dobře vidím, beze změny.

Obrázek

Obrázek
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
benechek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: pon 18. črc 2016 19:53:16
Bydliště: Zlin

Re: 2x GOLD pack hokej-karty (vánoční edice)

Příspěvek od benechek »

Naprosto luxusni patche...a za me je trefa jako blazen SteveY na Canvasce, ktery mi chybi :). Jinak muj osobni nazor je, ze pakly od Pavla, a je jedno jakou maji barvu, jsou to nejlepsi, co se u nas da sehnat.
Detroit Red Wings - 2563 (15/05/2021)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shanim base karty Detroitu na doplneni setu, od sezony 90-91
16-17 a 17-18 Artifacts DET paralel
19-20 Stature, Ultimate Collection Detroit

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2x GOLD pack hokej-karty (vánoční edice)

Příspěvek od lastik »

Ja si taky myslim, ze tady jsou ty balicky v pohode, Tippett je zrovna jeden z lepsi RC a s krasnym patchem plus dalsi karty v balicku urcite neurazi a to same v druhym balicku Girgensons neni zadnej no name a patch paradni!!

Ja zkusil taky tri a s obsahem jsem byl spokojen, jen u RPA Mrazka z Cupek me zamrzel jednobarevny patch, ale u Detroitu je to tezky no *lgh*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x GOLD pack hokej-karty (vánoční edice)

Příspěvek od pavelbart »

Mně teda osobně dost mrzela ta 1/1 Jágra s jednobarevným patchem, to prostě nechápu... pořád je to 1/1 Jardy, o tom žádná, ale prostě aspoň jednu stranu mohli nechat s něčím pěkným.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x GOLD pack hokej-karty (vánoční edice)

Příspěvek od DzEjDy »

Je pravda že jsem ani zdaleka neviděl obsah všech balíčků, kdy teď na Vánoce jich bylo tuším víc než obvykle. Ale asi jsem měl smůlu na to co jsem viděl, kdy to bylo většinou postavený na těchto RC kartách...

V žádným případě neútočím na kvalitu a smysl těchto balíčků. Je to dobrá příležitost jak za málo peněz dostat hodně muziky. Samozřejmě je taky jasný, že pokud ty top hity převyšují cenu samotného balíčku, tak že tam musí být i balíčky, které toto kompenzují... Asi jsem měl fakt smůlu a zrovna natrefil na tyto dvě karty, kterých je v současnoti v každým boxu "deset z pěti možných". A třeba právě ten Yzerman na Canvasce je podle mě mnohem lepší karta, než samotný hit v podobě Tippetta.


Btw. nějaký změny tam Pavle jsou. Prohodili jste tam tu kartu Nečase a jedna jeho RC tam je navíc oproti těm tvým fotkám...
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x GOLD pack hokej-karty (vánoční edice)

Příspěvek od pavelbart »

Dzejdy, víš, že od tebe kritiku beru vždy. Jen jsem chtěl reagovat na to, že by to mělo být postaveno na RC kartách. Což tak není - na druhou stranu, my spoustu těch karet vyndáváme z boxů a vyhnout se jim taky nemůžeme. Právě proto, že z nových sérií je to právě 5 z 10ti. ne-li více... Když rozbalíš malý case UD Black např., si rád, když máš na hlavních hitech 1, 2 hráče. A zbytek z těch 5-ti jsou vždy RC.
Změn jsem si nevšiml:-).
Balíčků bylo 50 ks. A samozřejmě hity RC byly i jiné karty, ale to už byly jména jako třeba Mrázek, Chlapík... prostě CZ hráči.
Ale bylo tam fakt dost super karet, které jsme nikde neinzerovali.
Jinak k těm změnám - my to u Goldů děláme vždy - druhá kontrola kvality a třeba kolega řekne - to se mi zdá slabý, tak to předěláme než to jde do balíčku. Jinak v podstatě lze říci, že si trochu měl smůlu. I když tam byly i slabší jména na těch RC PATCH CUP, ale k tomu zase třeba právě Kuznetsov YG. Nebo i ten Gaudreau.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů