OFS Classic 2018/2019 I. série (Collectors box)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

OFS Classic 2018/2019 I. série (Collectors box)

Příspěvek od DzEjDy »

Biancovi pro potěšení :D ...


Obrázek

Obrázek
Radan Lenc 9/9
Michal Poletín 5/12

Obrázek
Jan Košťálek 1/15
Tomáš Žižka 9/10
Roman Čechmánek 3/10
Tomáš Vincour 17/29
Juraj Mikuš 17/29
Aleš Kotalík 13/21
Radim Bičánek 5/6


Řadovky (paralelky, inserty) letos na úplně jiným papíře, přijde mně takový "mastnější", karty jsou dost silný/hrubý, ale v pohodě. Silver paralelky pěkný, ideální odlišení od řadovky, limit ok. U rainbow byl ten efekt použitý už u toho updatu loňských insertů co vyšel nedávno v Bestech. Nevím, úplně mně to nesedí do linie těch paralelek, mohla být třeba provedená stejným způsobem jako Silver verze, ale do zlaté jako Gold. O jedničkových kartách už padlo slov dost, za mě zbytečná karta se stejným efektem jako u insertů, takže vlastně ničím unikátní... Inserty jsou fajn, celkem i ladí k celýmu designu letošního ročníku. Anniversary podpisovka krásná karta, akorát ta grafika bude teď skoro na všem, ale o tom už taky bylo řečeno hodně názorů. Stejně o těch retro orazítkovaných kartách. Jestli správně počítám, tak jich je v checklistu 549, každá v limitaci /10, dvě na box, takže by mělo být 2745 boxů! což mně přijde jako hodně velký číslo, ale úplně do toho nevidím, jestli je to reálný pro náš trh nebo ne. Podpisovky taky fajn, graficky platí to stejný co u insertů, akorát mně teda přijde opět zbytečný ty zlatý paralelní verze, odlišnost pouze ražbou, za mě trošku plýtvání podpisama, i když ve výsledku je asi jedno jestli vyjde čtyřicet stejných podpisovek, nebo 30 a 10 s jinou barvou ražby. Stick z updatu Bestů fajn bonus, ty karty jsou pěkný a hodně tahají celkově tuhle klasickou sérii nahoru, akorát opět ten checklist u memo, podpisovky paráda... A úplně poslední karta je RHK bonus, gold verze podpisovky, bohužel ta nálepka je úplně nakřivo a za mně by takový karty neměly jít do oběhu. Ano, pane Hrbek, objevují se takové karty i u produktů UD, ale ani tam si myslím, že z toho nikdo nadšný není...

Celkově 6,5 / 10. Ale hodně tomu přidává ten YWB update.


*thks*
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: OFS Classic 2018/2019 I. série (Collectors box)

Příspěvek od Bianconero »

Super, DzEjDy, děkuju :D :wave: Pěkný shrnutí, i když možná trochu "přísnější". Hlavně velký palec nahoru za skeny, které jsou parádní. :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS Classic 2018/2019 I. série (Collectors box)

Příspěvek od vojta »

DzEjDy píše:...Stejně o těch retro orazítkovaných kartách. Jestli správně počítám, tak jich je v checklistu 549, každá v limitaci /10, dvě na box, takže by mělo být 2745 boxů! což mně přijde jako hodně velký číslo, ale úplně do toho nevidím, jestli je to reálný pro náš trh nebo ne.
Nebude zbytek náhodou v HOBBY boxech co budou v trafikách?

Za mě teda alespoň něco v to naprosto nudným plnění hobby co jde do trafik.

pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Re: OFS Classic 2018/2019 I. série (Collectors box)

Příspěvek od pf2000 »

Počet Collector's boxů se dá lehce spočítat, následně pak i kolik karet Anniversary bude rozpuštěno v Hobby boxech.

Logické je vyjít z Ice Water paralelek základního setu, které mají limitaci 1/1. Ten čítá 250 karet, tolik je tedy i paralelek s limitací 1/1. Jelikož v každém CASE Collector's boxu jsou garantované dvě karty Ice Water, bude jimi potřeba naplnit 125 CASE Collector's boxů, což se rovná 1250 Collector's boxů. Každý CASE totiž obsahuje 10 Collector's boxů.

Výrobce garantuje 2 karty Anniversary v každém Collector's boxu. Dohromady tedy 1250x2=2 500 Anniversary karet v Collector's boxech.

Check list hráčů série Anniversary má 490 jmen v základu plus 59 insertů (znaky, legendy, Nagano apod.). Každá karta je 10krát, takže dohromady jich je (490+59)x10=5490.
V Hobby boxech by tak mělo být 5490-2500=2990 Anniversary karet.

*thks*

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 2018/2019 I. série (Collectors box)

Příspěvek od smiesek »

DzEjDy píše:Řadovky (paralelky, inserty) letos na úplně jiným papíře, přijde mně takový "mastnější", karty jsou dost silný/hrubý
já bych přirovnala k ročníku OFS plus 05/06. Vypadá to, že by se na tom podpisy tentokrát nemusely kazit. :thumbup:
O proti loňskému ročníku řadovek (těch klasických, nikoliv Retro, či jak to kdo nazývá, :crazy: - ty jsou o proti nim úplně na pohodu), kdy to raději nechat bez podpisu, než si pokazit i tu blbou řadovku. Ale třeba je to chyba použitého fixu, kterým mi to podepsali.
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 2018/2019 I. série (Collectors box)

Příspěvek od DzEjDy »

Jj, omlouvám se za ty počty, nějak mně vypadlo, že jsou i Hobby boxy. To číslo okolo 1250 Collectors boxů už zní celkem fajn.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů