2018-19 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Já osobně jsem to svym způsobem taky vzdal , ne že bych předtim uplně vysbírával veškerý karty Litvínova , ale když vidim vždycky cheklist před vydánim nový série tak si tam nějaký karty vyhlídnu co bych chtěl a přes forum už toho moc nejde většinu těch karet vůbec nevidim že by to někdo rozbalil v boxu nebo měl tady v poště , to končí asi u nějakých undergrandových sběratelů nebo jak to nezvat a pak jsou dva hlavní shop přes který by to mohlo jít u nás a když to ani tam neni tak ty karty jsou nedohledatelný .
Takže když chce někdo ty nízkolimitovaný karty tak musí asi mít prostě osobní kontakty na co nejvíc lidí co tady vůbec nefungujou na foru , člověk by si myslel že tohle by mohl být takovej hlavní proud kudy ty karty budou chodit , ale evidentně to tak neni , no a protože tady nefunguje nějakej Becket kterej by nějak ty ceny nastavoval aspoň zhruba , tak to nastavujou ty shopy , kde se toho rozbalí nejvíc a něco je fakt přestřelený asi , těžko říct , kdyby to šlo přes nějakou aukci tak možná to skončí přibližně na podobný ceně , těžko říct to už u těch 1 of 1 karet nezjistíme :angel:
Ta nová série je fakt nabušená díky těm přídavkum a updejtum jak psal DaveBrown , podpisovky se mi líbí , jsy karty rád oželim , ty starý OFS 98 - 99 , já to beru protože tyhle karty skoro žádný nemam tak sem rád že to vyjde znova speciálně ocejchovaný , ty lidi co už ty původní karty maj tak je jasný že pro ně nic co by jim vyrazilo pojistky , to je pochopitelný , ale jak řikam spousta lidí zase ty karty nemá vůbec to jste zapoměly vzít do úvahy .
Obrázek

Evutan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. srp 2018 13:29:25
Bydliště: Ostrava/Brno

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Evutan »

Nakonec nám karty vychází už zítra a nakonec i když jsou některé paralelky silné limitované, tak nemůžu přestat koukat na ty ice water karty protože prostě vypadají luxusně. Škoda, že řadovky jsou jenom x/1 :(

Na nové karty se těším a uz mám také nějaké predobjednane, tak uvidíme.

Nicméně jako sběratel se těším i na druhou sérii a i jako sběratel HC Vitkovice bych rád viděl i výroční set k 90. letému výročí vitkovickeho hokeje.

Tak třeba i vydavatel vyslysi fanoušky a sběratele klubu HC vitkovice, když mají výroční set k 115 letům i Sparta *gc*

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Tak třeba i vydavatel vyslysi fanoušky a sběratele klubu HC Vítkovice

Kdy budou prosím hrát Vítky ve výročních dresech? Hned poprosím pana fotografa aby je zmáčkl ;)

Evutan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. srp 2018 13:29:25
Bydliště: Ostrava/Brno

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Evutan »

Dobrá trefa pane Hrbku.

Ale jsem rád, že pokud budou, tak je šance, že karty budou taky. Když bych zjistit jestli a kdy budou hrát ve výročních dresech, tak dám echo.

pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od pf2000 »

Když jsme u těch výročních zápasů. Zlín ho odehraje 13. ledna proti Pardubicím při příležitosti 90 let hokeje ve Zlíně. Budou vyvěšené dresy dvou legend (nejspíše Leška s Čajánkem). Oba by mohli být v setu také... Určitě zapózují s dresem. Takovou kartičku s jejich podpisem bych hned bral. *thks*

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Dawe4 »

Plzeň také slaví příští rok. Aby jste věděli. :D ;)
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

pf2000 píše:Když jsme u těch výročních zápasů. Zlín ho odehraje 13. ledna proti Pardubicím při příležitosti 90 let hokeje ve Zlíně. Budou vyvěšené dresy dvou legend (nejspíše Leška s Čajánkem). Oba by mohli být v setu také... Určitě zapózují s dresem. Takovou kartičku s jejich podpisem bych hned bral. *thks*
Ve Zlíně to pán Zaňát fotí

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dawe4 píše:Plzeň také slaví příští rok. Aby jste věděli. :D ;)
V Plzni to pan Frýba fotí :D

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

A doktoskej zápas v Chomutově se taky fotí :)

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Dawe4 »

Veteran fans hcs píše:
Dawe4 píše:Plzeň také slaví příští rok. Aby jste věděli. :D ;)
V Plzni to pan Frýba fotí :D
Paráda. 1.2. s Kometou. :D ;)
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od worlikk »

Když budu mluvit za sebe, tak na nějakou "kompletaci" jsem rezignoval tak před třemi čtyřmi lety. Do tý doby mám skoro 100% Sparty, co od roku 94 vyšla (viz můj wantlist)...jenže pak co začaly vycházet různý promo, expo, team edition, poloofiko, hidden a další karty, tak to prostě nejde. Jak co do financí, tak např. i do prostoru. Vždyť jen Sparty mám tři na max narvaný alba, Desítky - no možná už i stovky - karet v holderech a toploaderech. To se nedá. A navíc v době ultralow limitů. To se radši zaměřím na sehnání Kratěny nebo Pöpperleho než na 10 jedničkovejch karet hráčů, který za rok budou ve druhý rakouský lize nebo něco podobnýho, po tom, co tady neudělali vůbec žádnou díru do světa. Proto se omezuju na "shánění" rozumnýho množství relativně snadno dosažitelných karet. Povede se nižší paralelka? Super. Nepovede? Nic se neděje.
Když dám příklad, tak rozpouštím loňský devítkový blue paralelky, protože je stejně v našem malým rybníčku, kde je tolik sparťanskejch lovců, nesebírám všechny. I tak nechápu, jak se mi jich různýma výměnama a nákupama povedlo sehnat tolik.
Dneska si radši pořídím ve výsledku za podobný prachy podpisy hvězd NHL současnosti nebo minulosti (teď namátkou na cestě např Amonte nebo Vanbiesbrouck)

Abych nebyl úplně offtopic. U řadovek by mi stačila jedna paralelka. A jestli se v dalších sériích zase objeví PP, tak to bude další masakr. Design hodnotit nechci, dokud karty neuvidím naživo.
Podpisy naležato zajímavý, vypadají dobře, o výběru (sparťanských) jmen jsem se už zmiňoval :thumbup:
Ice Water vypadají hodně hodně dobře. :clap:
Naopak třeba 115 let se mi osobně dvakrát nelíbí
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
mischelin
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 50
Registrován: ned 09. říj 2016 12:23:57

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od mischelin »

U nas v Liberci se 28.10. hralo v limitovanych dresech k vyroci republiky a za mne hodne peknych dresech. A karty kde nic tu nic *bang*. Msm pocit, ze Liberec ani nema zajem o tuto spolupraci navic, ale to uz je o politice klubu. *bang*
Sbírám:
Bílí Tygři Liberec, Čeští brankáři NHL (Hlavně Petr Mrazek) Radim Šimek (Sharks)
Moje nabidka karet: http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 43&t=12677
Obrázek

Jecmen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte 04. říj 2016 20:29:21
Bydliště: Plzeň

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Jecmen »

No já jsem začal sbírat asi před dvěma lety. Velmi "chytře" jsem si vybral celej tým (Plzeň) a začal jsem kupit všechno co za tich 20 let vyšlo. No dlouho mi trvalo přijít na to, že to prostě nejde. Takže jsem se teď rozhodl, že letošní serii a pravděpodobně i další roky vynechám a dám hlavu a patu sbírce co mám 94/95 - 17/18 a až to bude v nějakém rozumném stavu (nepotřebuji mít všechno) tak se pustím do hromadění dál, ale prostě budu mít ve sbírce několik let okno. A budu doufat, že ažpro mě budou zase aktuální nové serie budu již jiná" politika" a bude se to dát i sesbírat a ne že polovina karet bude s hraniční limitací - hlavně při této Plzeňské konkurenci...
Nabídky karet Plzně poteší :)

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Bianconero »

Je to takové zvláštní. Človek vidí OFS všude na Facebooku, a tady karty prezentoval jeden jediný člověk. Není to tak dávno, co den dva po vydání tady všichni zarytí "extraligisté" prezentovali ve velkém a nebylo pomalu dne, ab tu během 2-3 týdnů vkuse nebylo nějaké OFS. Dneska? Nic, nic, nic. Zajímavé. :)

Na druhou stranu, pokud berou všichni zdejší boxy především od Pavla, tak je to snad i pochopitelné, protože on naskladnil až v průběhu týdne, zatímco RHK nebo samotný vydavatel poskytli boxy/balíčky dřív. :)

PS: Nestěžuju si, vždycky jsem si pro sebe nadával, že samá extraliga a NHL nikde. :D Jen taková myšlenka při sobotním ránu.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od vojta »

Tleskám za super přístup ke sběratelům :clap: :clap: :thumbdown: http://ofscards.com/drupal/cs/content/n ... expo-karty

Pokud někdo vytáhl Frodla nebo Willa napište prosím.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Na druhou stranu, pokud berou všichni zdejší boxy především od Pavla, tak je to snad i pochopitelné, protože on naskladnil až v průběhu týdne, zatímco RHK nebo samotný vydavatel poskytli boxy/balíčky dřív. :)

Jen doufám že pan Bartko vyvrátí tuto konspirační teorii a potvrdí že zboží jsme mu dodali v nejbližším možném termínu od objednávky
Jeden den jsem obdržel objednávku a druhý den jí můj známý vezl na sever do Mostu

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Bianconero »

Jakou konspirační teorii? :D Pojďme si opět shrnout fakta.

hokej-karty.cz na svém facebookovém účtu ve čtvrtek 29.11.2018 ve 12:20 hodin
"Právě naskladněny boxy 2018-19 OFS Classic Series 1 - Hobby boxy a balíčky, Collector´s boxy a casy."

OFS uváděli na svém webu předprodej od 20.11.2018, kde se píše, že karty vychází 26.11.2018 a předpokládám, že objednávky byly od pondělí vyřizovány.

RHK shop také prodával už pondělí/úterý, když Tkachuk007 prezentoval jako první svůj break v úterý večer a je nepochybné, když má speciální karty RHK, že bral karty tam.

Suma sumárům, OFS a RHK prodávali od pondělí, Pavel na hokej-karty.cz od čtvrtka. Taková jsou fakta. Nikde jsem ani v nejmenším nenaznačil, že by Pavel dostal boxy s jakýmkoliv zpožděním, nemůžu vědět, kdy on jako největší prodejce karet v Česku udělá objednávku na největší český produkt sezóny. Můj příspěvek směřoval pouze k tomu, že lidé odtud z fóra patrně čekali s objednávkou až k Pavlovi, nebo třeba na dnešní burzu, kdo ví. Ale s ohledem na to, že boxy mohli mít lidé v ruce nejpozději už od úterý, je s podivem, že tu až do dnešního rána byla jedna jediná prezentace a to z úterý od Martina "Tkachuk007".

Zase se ohrazujete vůči něčemu, vůči čemu není důvod se ohrazovat a mé tvrzení, které se snažíte označit za konspirační teorii, je zkrátka skutečností, ničím jiným. A nezmění to ani to, jestli Pavel dělal objednávku v neděli, v pondělí, nebo v úterý, boxy měl naskladněné ve čtvrtek.

PS: Šlo hlavně o povzdechnutí nad tím, jak spousta lidí kupuje boxy za účelem hned karty otočit a prodat dál viz Facebook a tím pádem je nebudou nikde asi prezentovat, bohužel. Nad distribucí jsem se pozastavovat opravdu nechtěl, ta mi může být volná. Jen jsem chtěl uvést věci na pravou míru, když mé tvrzení chcete označovat za konspiraci.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

budeme tedy schrnovat
chtěl jsem se jen ohradit proti tvrzení že byl Pavel znevýhodněn
objednáno v úterý, dodáno ve čtvrtek ráno
všichni víme že byl Pavel v Kanadě, takže neměl čas řešit nějaký předprodej, navíc extaligové karty nejsou pro hokej-karty.cz prioritou
s Vámi skoro novináři ;) Bianco, se člověk nemůže vůbec přít, máte samozřejmě vynikající vyjadřovací schopnosti, škoda že se u Vás neučí naši přední politici(např.Babiš), byla by politika daleko zajímavější a zábavnější :)

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Bianconero »

Gró bylo jinde, než řešit kdo kdy co dostal. Spíš jsem chtěl popíchnout to kupčení s kartama, které se čím dál tím víc rozmáhá, zvlášť díky Facebooku. Ale vy jste dloubl do mě s konspirací, já vám to vrátil. :)

Politiku bych do toho netahal, ještě by si někdo myslel, že tu děláme nějakou "kámpaň" a bylo by to považované za "účelovku". *drink*

PS: Já jsem rádoby pisálek, nic víc. *typing*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

Všimla jsem si, že karty Masked Men nejsou číslovány (neplést s limitací!) a nebo se to týká pouze těch zlínských, co mají uvedený špatný klub? Opravená verze existuje a nebo nebude existovat? (ať vím co sbírat) :)
Obrázek

Líbí se mi efekt "Ice Water" u insertů MM, US a YP. Taky snad to nezakřiknu a opravdu to tak je, že nejsou použité stejné fotky jak na řadovkách tak insertech, jako tomu bylo loni. Takže zase nějaký náklad peněz navíc za foto, ale je to super.

U těch řadovek, resp. jejich paralelních verzí je škoda, že to na mě působí jako "hokej", jednou je to silver (foil), pak rainbow (puntíky), takové jabka a hrušky. Klidně se mohla udělat verze Gold místo puntíků, jak jsou třeba karty OFS premium.

Škoda, že u letošních podpisovek chybí ta barevná folie pod podpisem. Líp by se to rozeznalo, takhle se použila pro mě málo výrazná zlatá barva u nápisu a ještě odlišení ražby na zadní straně. Ale líbí se mi více podpisovky na takových těchto "tenkých" kartách, než těch "tuctových" jersey alá WTB.

Marně jsem doufala v inserty Statistic Die-Cut = bude nějaké pokračování na budoucna a nebo šlo o jednorázovou záležitost? Myslím, že by se na nich dalo stále řádit a nebo se pletu?

Karty Silver, Masked Men, Young Power, Unique Shooters nikde nemají na zadní straně uvedeno "něco of něco" - jen kdyby si někdo zakládal na uvádění limitací apod. Kdo nesleduje české karty, tak ta "nelimitace" může hodně být matoucí. To je něco jako uvést že se jedná o kartu insert Trenéři, ale když to nikde nebudete uvedeno *nevim* (to je fiktivní příklad, taková skutečnost v současnosti neexistuje!)
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2018 / 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host