2018-19 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Bianconero »

Na konci listopadu vycházejí nové OFS Classic 2018-19 první sérií

(odkaz přímo na web OFS: >> ZDE <<)

Již brzy si budete moci kompletovat nový ročník hokejových karet OFS Classic 2018-19 I.série. Postupně vám odprezentujeme jednotlivé karty, nejprve dáváme k dispozici seznam a náhled řadových karet. Tentokrát bude mít set řadových karet první série hned 250 hokejistů a trenérů. Tyto karty budou mít rovněž paralelní verze, informace a fotografie těchto verzí přineseme v následujících dnech.

Termín vydání OFS Classic 2018-19 I.série je stanoven na pondělí 26.listopadu 2018. Ceny boxů budou ještě upřesněny, opět se bude jednat o Hobby balíčky, Hobby boxy a Collector's boxy.

Obrázek
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: OFS Classic 2018-19

Příspěvek od deiv14 »

Řadovky vypadají zajímavě. Možná není úplně šťastnej relativně malej výřez na fotku, respektive velkej rámeček kolem fotky, ale mně se to líbí, naživo si myslím budou parádní. Jsem zvědavej na paralelky, právě ten rámeček dává velkej operační prostor k něčemu pěknymu. Jen aby to zas nesklouzlo k laciným lesklým efektům při stejné celkové barevnosti. Ale to už je o vkusu, každej preferuje něco jiného :)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS Classic 2018-19

Příspěvek od vojta »

Za mě tedy první pocit z náhledů je velké zklamání... Fotky mi přijdou hodně malé, je to dost nezvyk. Sběratelé ELH byli vždy zvyklý na velké fotografie. Horní nápis OFS Classic OFS CLASSIC 2018-19 působí také dost divně.
Ale někteří určitě ocení reálné pozadí, po kterém tu někdo volal každý rok. Uvidíme co dál, ale oproti loňským řadovkám je to krok nebo dva zpět.

Nicméně Liberec a oblíbené hráče si určitě sesbírám tak jako tak.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: OFS Classic 2018-19

Příspěvek od Bianconero »

Za mě celkem pěkný, protože se to vydává cestou "starších" MVPček (2007-08), které mám moc rád a nedám na ně dopustit viz obrázky níže. A jak píše Deiv, je tam velkej prostor k tvůrčímu zvárnění, takže jsem taky zvědavý. První ochutnávce dávám palec nahoru. :thumbup:

Obrázek Obrázek Obrázek
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

Re: OFS Classic 2018-19

Příspěvek od Lloyd »

Obecně mám taky radši větší prostor pro fotky, ale protože OFS akční záběry u řadovek prakticky neužívá, tak na tom zase tolik nesejde. Docela se mi to líbí. Inspirace staršíma Victorkama a MVP zjevná, ale proč ne. Tak uvidíme, co dál. Budou silver script a gold script? ;)

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: OFS Classic 2018-19

Příspěvek od radek850 »

Po designové stránce řadovek tomu dávám 4/10, strašně nudný a nezajímavý *cry-a*
Buď svůj.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 2018-19

Příspěvek od SugarRay »

Já jsem toužil vždycky po něčem ve stylu UD series , tohle to neni uplně to pravý ořechový , ale vyloženě průser to taky neni .
Obrázek

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: OFS Classic 2018-19

Příspěvek od Dawe4 »

Paráda. Po delší době foto ze hry. :thumbup: Jak už bylo zmíněno, mohl být větší ten rámeček, ale i tak dle mého super. Především se těším na paraelní verze, které můžou opravdu stát za to. Insiprace/Odkaz na staré MVPčka je silná a je to jen dobře. Ty karty jsou zkrátka výborný a své kouzlo stále mají. První ukázka z nové série navnadila. :thumbup: Těším se co bude dále. :)
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
DSTRAKA
Opora
Opora
Příspěvky: 276
Registrován: pon 07. zář 2015 20:28:48
Bydliště: Horní Slavkov

Re: OFS Classic 2018-19

Příspěvek od DSTRAKA »

No ja nevim, mne to prijde spis jak nejake karty na prší.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS Classic 2018-19

Příspěvek od vojta »

Doplněn checklist...

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: OFS Classic 2018-19

Příspěvek od Bianconero »

Chtělo by to ten checklist ještě raději zkontrolovat. Při nahrávání checklistů na Absolute Card Collector a kontrole jsem narazil na pár chybek.

Masked Men - 24 - Lukáš Bláha - Chomutov

Za Chomutov hraje Lukáš Blaha, ale není to brankář, ale obránce.

Authentic Signature - 78 - Michal Gulaš - Plzeň

Patrně má být Milan Gulaš, za Brno pak hraje Michal Gulaši
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od DzEjDy »

Mě na tom mrzí, že to opět připomíná trochu styl "kočička s pejskem vařili dort". Nemyslím graficky, to podle náhledu tří řadovek nechci hodnotit, ale ten checklist. Každý rok jsou dvě třetiny (možná i víc) karet úplně jiných než ten předchozí. Úplně mi v tom schází nějaká kontinuita. Neříkám, že musí vycházet pořád to stejný dokola, ale mohlo by si to držet alespoň základní kostru. Např. loni vyšly retro karty v obsazení hráči daného ročníku, letos opět retro karty (což je fajn, nic proti, dobrý insert/paralelka), ale je to zase v obsazení kopírující tu výroční sezonu *nevim* . Trošku mně to přijde že se stále vymýšlí něco, co už bylo vymyšleno. Navíc to musí být spousta práce navíc, dovolím si tvrdit že i zbytečné, spousta času navíc, a že by to mělo nějaký super kladný efekt, to se mně fakt nezdá...

Píšu to už asi po tisící prvé - nastavit koncept UD Series a je vyřešeno. Řadová karta, od ní dvě paralelky, dva tři inserty (klidně ty Masked Men, Young Power a jeden statistický), klidně k tomu ještě tu retro paralelku (ale už k ní prosím ne dalších iks limitací), memo karty a podpisovky. Hotovo dvacet, nemůže to nikdy skončit špatně.
Obrázek

Evutan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. srp 2018 13:29:25
Bydliště: Ostrava/Brno

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Evutan »

Já se určitě nechám překvapit, jak budou vypadat aniversary karty. OFS 98/99 mi padly do oka hned jak po prvé vyšly. Takže se na náhledy těším, tak uvidíme. Je pravda, že pokud by to měly být totožné karty s minimální úpravou (přidáním 20th aniversary 1998/1999) jako před 20 lety, tak bych byl lehce zklamaný, ale na nové karty se určitě těším.

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od hokejcards »

Evutan píše:Já se určitě nechám překvapit, jak budou vypadat aniversary karty. OFS 98/99 mi padly do oka hned jak po prvé vyšly. Takže se na náhledy těším, tak uvidíme. Je pravda, že pokud by to měly být totožné karty s minimální úpravou (přidáním 20th aniversary 1998/1999) jako před 20 lety, tak bych byl lehce zklamaný, ale na nové karty se určitě těším.
dle mého názoru to budou karty, které byly vyrobeny před 20 lety a nyní budou opatřeny ražbou
Obrázek

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Tie »

Mě se nová série hodně líbí, jsem rád za fotky ze hry i ten rámeček kolem je vkusný. Těším se na retro karty.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS Classic 2018-19

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Bianconero píše:Chtělo by to ten checklist ještě raději zkontrolovat. Při nahrávání checklistů na Absolute Card Collector a kontrole jsem narazil na pár chybek.

Masked Men - 24 - Lukáš Bláha - Chomutov

Za Chomutov hraje Lukáš Blaha, ale není to brankář, ale obránce.

Authentic Signature - 78 - Michal Gulaš - Plzeň

Patrně má být Milan Gulaš, za Brno pak hraje Michal Gulaši
jsou to jen překlepy, karty jsou v pořádku ;)

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Bianconero »

Super, pane Hrbku, jen bych poprosil to dát do pořádku :D abych věděl, kdo tam tedy s těch chomutovských brankářů na Masked Men jen, děkuji. ;) Jinak se těším na další náhledy. :wave:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
LinDan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 04. říj 2012 16:35:56
Bydliště: Šumperk

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od LinDan »

Kdo sleduje facebookové stránky HC Slavia Praha, ten mohl vidět premiéru grafické podoby nových OFS o pár hodin dříve v souvislosti s rozlučkou Pavla Kolaříka, při které dostalo prvních 1072 návštěvníků kartičku tohoto hráče v designu nových OFS zdarma. Reálné foto karty se pak objevilo na FB dnes. *cl* Za sebe musím říct, že z náhledů se mi ten design moc nelíbil, ale na fotografii už je to lepší... :)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Bianconero píše:Super, pane Hrbku, jen bych poprosil to dát do pořádku :D abych věděl, kdo tam tedy s těch chomutovských brankářů na Masked Men jen, děkuji. ;) Jinak se těším na další náhledy. :wave:
na pozici č.24 má být Aleš Stezka, poprosím správce webu o opravu

další karty očekávám z tiskárny cca ve středu, paralelky a inserty čekají ještě dokončovací úpravy a u některých verzí číslování.
vzhledem k ražbám a efektům odhaduji že fotky budou na webu cca v pátek nebo sobotu.
nechci dávat na web náhledy nebo tisková data, protože karty by tak nebyly reálné.
vím že je to marketingová chyba, ale mě se nelíbí např. u UD náhledy na karty které vyjdou třeba za 2 měsíce a v reálu vypadají úplně jinak

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

LinDan píše:Kdo sleduje facebookové stránky HC Slavia Praha, ten mohl vidět premiéru grafické podoby nových OFS o pár hodin dříve v souvislosti s rozlučkou Pavla Kolaříka, při které dostalo prvních 1072 návštěvníků kartičku tohoto hráče v designu nových OFS zdarma. Reálné foto karty se pak objevilo na FB dnes. *cl* Za sebe musím říct, že z náhledů se mi ten design moc nelíbil, ale na fotografii už je to lepší... :)
rádi jsme to pro Slavii udělali, vzhledem k tomu že spolupráce s vedením klubu je super :)

Odpovědět

Zpět na „2018 / 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů