15/16 spx

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

15/16 spx

Příspěvek od radek850 »

Ahoj všem dámám i pánům,
Mé internetové stránky na prodej karet se trochu vlečou a stejně tak i youtube účet, protože jsme měl problémy s programem, přes který upravuji videa, no dnes bych to už snad měl spravit, každopádně jsem si chtěl spravit chuť jednou výhrou v razz breaku, kde jsem si vzal 15/16 spx, ta touha po Connorovi tam prostě byla, tak jdeme na to.
Začnu od nejhorších balíčků a budeme stoupat výše, již klasicky přidám nějaký komentář.

Obrázek
Pan proutníkář na base kartě, bude čím přiložit do krbu :D

Obrázek
Za mě naprosto laciný insert, o ničem.

Obrázek
Repete, aspoň Gretzky na base

Obrázek
No name, odehrál jeden zápas a to je pravděpodobně celá jeho nhl kariéra.

Obrázek
V khl ne úplně špatný hráč, ale kdo řeší khl, že?

Obrázek
Na čtvrtém místě končí tato rookie karta, jméno již není nejhorší, ale k ideálu to má stále daleko, vymetače třetí lajny nechceme.

Obrázek
Na třetím místě tato jersey karta, design mě moc nebaví, limitované to není a jmen tam je hodně lepších, dejme tomu.

Obrázek
Bronz získává Corey na stejné kartě, asi to nemusím znovu komentovat.

Obrázek
Stříbro získává Max já jeho rookie fabrics, škoda, že je pouze event-used a ještě k tomu to ani nemá žádný limit, ani podpis... No se dá dělat.
Po takovém prd boxu by člověk čekal nějakou trefu, že?
Tak tady je.
Obrázek
Rookie Connora McDavida (aspoň v checklistu se to bere jako rookie), bohužel taky bez limitu a čehokoliv zajímavého, ale i tak si odnesla zlato.

Záběr?
Za cca 2500 jsem získal dvě lacině vypadající jersey karty, jednu rookie jersey bez limitu a Connora na, dejme tomu, slušné kartě.
Četl jsem i před otevíráním hodně názorů na tento produkt a všechny byly velmi kritické, musím se k nim přidat
Za tu cenu nezískat ani hloupý podpis na samolepce a ani limitovanou kartu je trapnost.
Doporučuji nekupovat a vyhýbat se obloukem, průser!
Buď svůj.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 15/16 spx

Příspěvek od deiv14 »

Box je bohužel v tomto případě spíš podprůměrnej, to je fakt, ale opravdovej průser, pokud mám použít tvoje slova, jsou ty komentáře :roll: ale třeba tím někoho i pobavíš, sto lidí - sto chutí...
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 15/16 spx

Příspěvek od Davejar »

No za mě taky docela propadák. Ke komentům se vyjadřovat nebudu. Až na jeden...koho vlastně zajímá KHL....No třeba mě jo a vlastně můj nejlepší trade s kartama byl díky KHL kartě *rfl* . Jinak ty jsi koupil pozice v razzu za celkem 2 500 Kč? Nebo to bylo myšleno jako celkovou cenu boxu za prodejní cenu? Absence podpisovky je průser a trochu jsem doufal, že ten McDavid bude aspoň v limitu...ale každopádně o další důvod víc tenhle produkt nebrat. Dík za brejk :)

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 15/16 spx

Příspěvek od Ragnarook »

Mi se třeba ty monochromatics jsy líbí hodně. Connor a Domi mi příjdou jako karty určené pro sběratele podpisů při setkání s hráčem. Místo tam na to maj pěkný. *cheer*
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 15/16 spx

Příspěvek od deiv14 »

Ragnarook píše:Mi se třeba ty monochromatics jsy líbí hodně. Connor a Domi mi příjdou jako karty určené pro sběratele podpisů při setkání s hráčem. Místo tam na to maj pěkný. *cheer*
Pro mě jsou Monochromatics jedny z nejhezčích současných jersey karet :) ty karty co zmiňuješ existují i v podepsaných variantách, proto ta volná místečka *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 15/16 spx

Příspěvek od Ragnarook »

Škoda že na ty nepodepsané neprdnou nějaký grafický prvek. Logo týmu třeba - zlatá ražba. No nebudu jim do toho kecat *lgh* .
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: 15/16 spx

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Jako urcite to mohlo dopadnout o dost lepe, ale zase je to produkt plnej peknejch karet, hezky radovky a ty jersiny jsou taky pekny. O tom, ze je to dneska vicemene bezceny o tom asi nema cenu polemizovat, to se holt stava... jeste ze mame ty splendory:)))
Kazdopadne dik za brejk a priste vic stesti
Mike Modano!!!

belgi27
Opora
Opora
Příspěvky: 253
Registrován: pát 16. říj 2015 11:04:05

Re: 15/16 spx

Příspěvek od belgi27 »

Podla mna bol toto error box, lebo podpis by mal byt garantovany
2015-16 SPx Hockey Hobby Box Break
1 Autographed Jersey Rookie OR Retro Autographed Jersey Rookie Card
2 Additional Hits (Autograph, Memorabilia or Premium Insert)
40 Total Cards

A inac ja pri vybere boxu vzdy mam podmienku, ze sa mi musia pacit base a insert, zvysok je uz o stasti

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 15/16 spx

Příspěvek od Dampa17 »

Jirzik-ACS píše:O tom, ze je to dneska vicemene bezceny o tom asi nema cenu polemizovat, to se holt stava... jeste ze mame ty splendory:)))
... a to je právě to neštěstí současný doby v tomhle hobby. Teď nechci nijak moralizovat, ale vždycky si na to vzpomenu, když dávám sousedce ve věku mých rodičů přes plot nějaké balené cukříky, které sbírá. A vidím, když je spokojená, že dostala nějaký, co ještě nemá. Ta rozhodně nějaký Beckett nebo limitace neřeší. A o tom je sběratelství ... Samozřejmě, že pokud něco sbírám delší dobu, tak se propracuju na určitou úroveň a pořídím si nějaké lepší kousky. Ale zase, ne všichni můžeme sbírat mauricie, Mony Lisy nebo Ferrari (což nadneseně v našem případě momentálně asi série Splendor je). Takže myslím, že i tyhle karty, které rozhodně nejsou špatné, by si svoje sběratele měly najít. Druhá věc je, že vydavatel za ten box chce nějaký peníz a pak je otázka poměru cena/výkon, ale to je tady věčná diskuse. A holt ne každý může z boxu vytáhnout hity ... i když RC v současnosti asi nejlepšího hráče, i když "jenom nelimitovanou" lze asi za takový menší hitík považovat ...

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 15/16 spx

Příspěvek od radek850 »

Děkuji všem za názor :)
Samozřejmě, že vím, že každého můj komentář nezajímá a nebaví, ale nikdo si to číst nemusí, já k tomu chci vždy říct nějaký osobní názor a nějak se u toho vykecat, to je prostě síla zvyku
2500 je prodejní cena, kterou jsem vytvořil podle dacardu a ebaye (ano, počítám tam s tím i clo a další věci, spíše je ta cena ještě o něco vyšší.)
Samozřejmě ty jersey se někomu můžou, někomu zase ne, každému vše nesedne, znáte to :)
Jinak s tím místem na té kartě vím, ty podepsané verze jsou a mně se vyhnuly *rfl* Ale když se pak podíváš na tu kartu bez podpisu, tak vypadá pěkně nudně...

Ve finále bych řekl jedno- Nešel jsem do tohohle boxu s tím, že vytáhnete nějakou pecku, to bohužel nefunguje... Ale můj názor za 15/16 spx je podpořen mnoha jinými sběrately, kteří se shodují na tom, že za ty prachy se to prostě nevyplatí...
.
.
.
A ještě k tomu dostanu error box *ne*
Buď svůj.

COBBY
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 186
Registrován: pon 20. led 2014 15:25:26

Re: 15/16 spx

Příspěvek od COBBY »

Mozno to nie su garantovane pocty, len priemerne.
Dnes uz vacsinou pisu, ze je to iba statisticky priemer.
A ze ho negarantuju. Pozri na boxe ako je to tam napisane.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 15/16 spx

Příspěvek od radek850 »

COBBY píše:Mozno to nie su garantovane pocty, len priemerne.
Dnes uz vacsinou pisu, ze je to iba statisticky priemer.
A ze ho negarantuju. Pozri na boxe ako je to tam napisane.
Tím hůře pro ně, v takovém boxu by to mělo být garantované... :)
Buď svůj.

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: 15/16 spx

Příspěvek od humajz »

radek850 píše:Děkuji všem za názor :)
Samozřejmě, že vím, že každého můj komentář nezajímá a nebaví, ale nikdo si to číst nemusí, já k tomu chci vždy říct nějaký osobní názor a nějak se u toho vykecat, to je prostě síla zvyku
2500 je prodejní cena, kterou jsem vytvořil podle dacardu a ebaye (ano, počítám tam s tím i clo a další věci, spíše je ta cena ještě o něco vyšší.)
Samozřejmě ty jersey se někomu můžou, někomu zase ne, každému vše nesedne, znáte to :)
Jinak s tím místem na té kartě vím, ty podepsané verze jsou a mně se vyhnuly *rfl* Ale když se pak podíváš na tu kartu bez podpisu, tak vypadá pěkně nudně...

Ve finále bych řekl jedno- Nešel jsem do tohohle boxu s tím, že vytáhnete nějakou pecku, to bohužel nefunguje... Ale můj názor za 15/16 spx je podpořen mnoha jinými sběrately, kteří se shodují na tom, že za ty prachy se to prostě nevyplatí...
.
.
.
A ještě k tomu dostanu error box *ne*
Tak tak.. pořídit si dva boxy tohoto SPX ročníku byly mé dva největší sběratelské faily... za v součtu cca 6000 Jsem dostal plnění asi za 250 Kč... tím nechci vše přepočítávat na peníze, ale prostě tam bylo velké lejno... nehledě na to, že base set má jen nějakých 58 karet tuším a všechny ty inserty jsou i celkem hnusný....
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 15/16 spx

Příspěvek od Hans »

Je to prostě riziko, který dobrovolně podstupujeme. Pokud nechceme být zklamaní, tak si buď koupíme jednotlivé karty nebo produkt, kde je to riziko menší. Já si ted vzal od Pavla zase 24 paklů různých ročníků Series 1,2 a ve třech balíčcích 14-15 Series 1 na mě vykoukl Young Guns Draisaitla, což mi "zaplatilo" třetinu breaku. Samozřejmě, chápu, že Series 1,2 pro někoho můžou být nudné z důvodu, že tam až na pár vyjímek nelze najít nějakou mega pecku, ale zase to snižuje ten mega provar jako u boxů SPX.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 15/16 spx

Příspěvek od radek850 »

Hans píše:Je to prostě riziko, který dobrovolně podstupujeme. Pokud nechceme být zklamaní, tak si buď koupíme jednotlivé karty nebo produkt, kde je to riziko menší. Já si ted vzal od Pavla zase 24 paklů různých ročníků Series 1,2 a ve třech balíčcích 14-15 Series 1 na mě vykoukl Young Guns Draisaitla, což mi "zaplatilo" třetinu breaku. Samozřejmě, chápu, že Series 1,2 pro někoho můžou být nudné z důvodu, že tam až na pár vyjímek nelze najít nějakou mega pecku, ale zase to snižuje ten mega provar jako u boxů SPX.
Absolutně souhlasím, šel jsem do toho dobrovolně, a také nikde neříkám, že jsem se do toho nutil :) Ono ostatně i v paklech můžeš najít prd, tam nemáš garantováno vůbec nic, jen všechno velmi teoreticky, v boxu máš aspoň něco... Je to magie, kterou ale nikdo neovládá... Až na zkušené ohmatávače balíčků *rfl*
Buď svůj.

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů