11-12 Crown Royale + 7 balíčků

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2018.
Odpovědět
scarf
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 143
Registrován: stř 27. lis 2013 19:18:05

11-12 Crown Royale + 7 balíčků

Příspěvek od scarf »

Ahoj všem sběratelům,
moc dlouho jsem to od posledního breaku nevydržel a musel jsem si zase něco rozbalit. Volba tentokrát padla na na osvědčený boxík 11-12 Crown Royale (rozbaloval jsem ho už asi 5x) kde poměr cena výkon je jedna z nejlepších cross všechny boxy karet, co jsem kdy rozdělával. Pro větší zpestření jsem si k tomu přidal ještě 7 balíčků ve složení 08-09 MVP, 16-17 Tim Hortons, 94-95 Select, 99-00 SP Authentic, 17-18 OPC Platinum, 98-99 Topps Finest a 17-18 Tim Hortons. Jdeme na obsah...
Obrázek

Nejprve ukážu balíčky:

08-09 MVP - zde nejvíc potěšily karty Filipa Kuby, Joeho Thorthona a Brenta Burnse
Obrázek

16-17 Tim Hortons - zde byl obsah pro mě trochu zklamání
Obrázek

94-95 Select - karta Youth explosion Viktora Kozlova mi doslova vykouzlila úsměv na tváři *rfl*
Obrázek

99-00 SP Authentic - Pavel Bure v jakémkoliv dresu je prostě srdcovka
Obrázek

17-18 OPC Platinum - karta Sakica za All Stars se vždy počítá a navíc paralel karta Patricka Kaneho jako třešnička
Obrázek

98-99 Topps Finest - zde přišel jeden ze tří vrcholů tohoto breaku - oboustranná karta ve složení Jágr/Jágr *cheer*
Obrázek

17-18 Tim Hortons - zde přišel druhý z vrcholů tohoto breaku - moje první vytažená karta Connora McDavida *cheer*
Obrázek

Dovolím si shrnout tuto část - za mě obrovská spokojenost, balíčky předčily mé očekávaní a opět musím konstatovat, že rozbalování balíčků má prostě své kouzlo.

box 11-12 Crown Royale

base karty - zde potěšilo velké množství hvězd
Obrázek
Obrázek
Obrázek

paralel a RC - zde mě trochu zklamalo, že jsem na paralel kartě měl Lecavaliera, protože ho už na této paralelce jednou mám...
Obrázek

inserty, podpisovka a jersey mě bohužel tolik neoslovily...
Obrázek
Obrázek
Obrázek

no a na závěr hlavní hit tohoto boxu, který se celkem povedl /99
Obrázek

Celkově bych tento box vzhledem ke čtyřem předchozím breakům tohoto produktu hodnotil jako průměrný - bohužel jména mě tentokrát tolik neoslovila.

Nakonec ukážu hlavní tři hity celého breaku..
2-3 místo obsadily tyto dvě parády
Obrázek

a 1. místo tato nádhera
Obrázek

Co říci na závěr... Tentokráte díky za zprostředkování míří na hokej-karty.cz. Samozřejmostí je, že break jsem si ostatně jako vždy maximálně užil a teď jen doufám, že s dalšími nakoupenými boxíky vydržím až do Vánoc... Díky za pozornost.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 11-12 Crown Royale + 7 balíčků

Příspěvek od lastik »

Myslim, ze otviracka paradni, zavrsena nadhernym Cootsem!! Uz ted se tesim na tve vanocni boxy :)

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host