YWB - YGB - další 2 boxy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

YWB - YGB - další 2 boxy

Příspěvek od kalderon »

Po zakoupení prvních dvou boxů netrvalo dlouho a já si koupil další 2, protože si nemůžu pomoct - ty karty jsou perfektní.

Dneska budu trochu stručnější - moje hodnocení produktu proběhlo v předchozím brejku, ale jestli jsem byl nadšený z toho předchozího, tak tenhle mě vystřelil z bot.

Začneme paralelkama - tam není slabý jméno - Turek s Prochym super, i Schwarz a Holaň OK.

Obrázek

Pokračujeme podpisovkama - velká jména našeho hokeje, s podpisama si vyhráli všichni

Obrázek

Buybacky - Červík je pojem a Klouček mladá puška

Obrázek

PP - zhruba stejná situace jako u Buybacků - tahoun Třince Polanský, mladík Davídek

Memo karty - tady se povedlo všechno, jména i ty brutální kousky memo, největší bomba je ta nášivka u Mikuše, Hanzlík taky zajímavý kus a Furch a Lašák výborný jména.

Obrázek

A ještě se skrývala jedna kartička v boxu, jeden z TOP hitů - papercut stavebního inženýra, multisportovce, mistra světa i majitele dalších medailí a titulů - pan František Pácalt

Obrázek

Jak jsem psal, tenhle brejk byl pro mě o level výš asi i díky těm memo kartám, ale hlavně ten papercut je pecka.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: YWB - YGB - další 2 boxy

Příspěvek od Maurice Richard »

Konečně!!! PaperCut !!! Kapitán prvních Mistrů světa František Pácalt , BRAVO !!!!!!!!

Ostatní taky ale pěkný! Můžeš být opravdu spokojený.....
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: YWB - YGB - další 2 boxy

Příspěvek od Chrostik »

Uz som videl na FB jeden tento papercut, vyzera tak trochu ako tie custom made karty, co kusok z karty vystrihnu a nieco svoje tam vlozia... a tiez preco je tam podpis len jeden, hoci su dvaja hraci na karte? vie mi to niekto vysvetlit? :)
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: YWB - YGB - další 2 boxy

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Chrostik píše:... a tiez preco je tam podpis len jeden, hoci su dvaja hraci na karte? vie mi to niekto vysvetlit? :)
Je to karta z předchozí High End série od OFS ... Takže proto to možná působí divně, protože ta karta nebyla původně designovaná na to, že se tam vloží podpis na papíře ! A proč to tak je ? No tipuju, že výrobci se nechtělo kvůli 1 kusu karty dělat novej design, tak se prostě použila taková karta, co byla k dispozici od minula ... A to tady v tom případě byla třeba jenom tahle, kde je eště další hráč a vypadá to ve výsledku zvláštně no

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: YWB - YGB - další 2 boxy

Příspěvek od vojta »

Ouuu ty jsi střelec :lol: :thumbup: :clap: Big kongratulejšn - You want to the best and you got the best !

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: YWB - YGB - další 2 boxy

Příspěvek od SugarRay »

Škoda že ty nejlepší karty série - paper cuty jsou všechny takhle zprzněný , tyhle podpisy od hráčů co už zemřeli si určitě zasloužily unikátní design karet , mě se nelíbil ani ten Holík , ani tenhle paper cut a další co jsem viděl , pak ani ta Hašanovo 1 of 1 karta co vytáhnul Superman neni vyloženě krásná , ty podpisy jsou super ale ty karty samotný mohly být lepší , je to škoda .
Ale brejk samozřejmě super o tom ani potom , stejně jako celá série .
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: YWB - YGB - další 2 boxy

Příspěvek od vojta »

Proč se nevyužila alespoň tato karta?

Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: YWB - YGB - další 2 boxy

Příspěvek od worlikk »

Jako souhlas...vytáhnout papercut, tak jsem spokojenej, protože střelit Dzurillu za devítku se hodí vždycky, ne že ne...ale designově z těch karet nemůže být odvařenej asi nikdo. Je to jediná malá kaňka v mých očích u týhle série...tady když už byly k dispozici ty podpisy a fotky využitý u předchozích sérií, tak škoda, že se neudělal pro těch cca 15 karet nějakej fakt unikátní design.

Ale jinak tohle vytáhnout ze dvou boxů, tak to si můžeš hodně blahopřát. Super jména a ten Patch Mikuše je hooodně dobrej :clap: :clap: U týhle série by se mohli např Artifacts inspirovat, jak se dělají patche
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

Re: YWB - YGB - další 2 boxy

Příspěvek od kalderon »

Pokusim se tak nejak v kostce zareagovat - jmeno je super,kort pro me,co jsem zatizen na legendy. Ruku na srdce - i bez toho papercutu by ten brejk stal za to, tohle tomu nasadilo korunu, nutno rict, ze poradnou.

Papercut - ten napad je dobry a v zamori i celkem dost vyuzivany, jak uz bylo zmineno,je to super zpusob,jak dostat mezi sberatele podpisy hracu,co jiz nejsou mezi nami. S cim musim taky souhlasit,ze vlozeni do tuty karty s druhym hracem bylo trochu nestastne, lip by to sedelo treba do toho GC,ale udelat pro to extra karty by bylo bezkonkurencni. Beru to tak,ze jsou to co se tyce prave tech papercutu takovy ty porodni bolesti a priste uz to bude mit uplne jinou dimenzi. At je to tak nebo tak, ta karta ma pro me (a myslim ze nejen pro me) velkou cenu a vazim si ji.

K tem kouskum memo - to uz je vyborne zvladnuta zalezitost, rek bych, ze malo kousku je fadnich, u vetsiny se vyrobce snazil, aby tam aspon trochu neco extra bylo - v UD by byly vsechny bily :-) nebo jednobarevny :-)

Tolik za me.

Uživatelský avatar
L73
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 438
Registrován: úte 14. kvě 2013 23:05:12
Bydliště: Havířov / Brno

Re: YWB - YGB - další 2 boxy

Příspěvek od L73 »

vojta píše:Proč se nevyužila alespoň tato karta?

Obrázek
Ja myslim ze proto, ze na kartu na vysku by se ten podpis nevesel. Proto to udelali takto. Luk.
Sbírám karty golmanů NHL, KHL a ELH z jejich prvních sezón.
Sbírám řadové a podepsané karty hráčů a brankářů v českém a československém národním dresu.

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host