OFS You Wanted to Best You Go to Best

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2018.
Odpovědět
vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od vojta »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) vojta dne sob 15. zář 2018 11:51:09, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od SugarRay »

Vojto ty máš dost , Čiliak podpis , Bukač , Konrád stick i ten Tomajko super , co cheš víc z jednoho boxu ? :D ještě dresík podepsanej to je Ondřej Veselý ne ? toš běž otvírat UD boxy to teprve poznáš co je to zklamání .
Obrázek

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od Davejar »

Tak tady se přiznám, že nevím jestli to myslíš ze srandy nebo vážně, ale já bych byl spokojenej *mrk*

Uživatelský avatar
Sulzer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon 21. říj 2013 21:39:42
Bydliště: České Budějovice

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od Sulzer »

Konrád i Čiliak super, podpisy pěkný.... Mě to celkově přijde povedený. Navíc podepsanej dresík...

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od Omerta »

Děláš si p***l? Podepsanej Bukač, Čiliak, Tomajko taky rozhodně není noname, pp Kumstáta, dresík Veselýho a ty řekneš že tam nic není!? WTF...
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od BrianLeetch »

Taky si myslím,že je to slušný box. Já bych ho bral *cl*

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od Buri 26 »

Opět jsi nezklamal, stále víc se utvrzuji v tom že lidé se prostě nemění :thumbdown:
Sorry ale co by jsi chtěl?
Myslím že na jména úplně super box. Uznávám že pro někoho min a pro někoho víc ale takhle to odsoudit to si myslím že si tahle série nezaslouží. Ano člověk může být zklamaný, ale u téhle serie si troufnu říct že to ani nejde. A jak tu někdo psal tak rozbaluj UD produkty tam teprve poznáš jak super je plněn tenhle produkt a i ostatní od Ofs potažmo p.Hrbka.
Nechci tě nějak soudit,už tě znám nějaký pátek ale tyhle prezentace se mi od tebe vůbec nelíbila

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od deiv14 »

Rozbalit takovej box, tak okamžitě končím se sbíráním, strašnej propadák *bang*

Akorát moc nechápu to srovnávání s UD. Ano, tato série je v určitých směrech výjimečná a uznávám, že musí být radost ji rozbalovat. Ano, UD má spoustu, obrovskou spoustu chyb a určitě by to s trochou dobré vůle šlo dělat i jinak. Ale srovnávat dva naprosto odlišny světy mi přijde úplně zcestny. To jen tak k zamyšlení :think:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od radek850 »

Vojto, docela ti hráblo ne? Vždyť ten boxík je úplně skvělý, tak jak můžeš říct něco takového. Že hned neotevřes 1/1 Jágra neznamená, že box je propadák.
Takhle povedenou sérii jsem ještě v ČR neviděl (ano, sbírám jen necelý rok, ale beru to i trochu z minulosti, aspoň z vyprávění a prohlížení starých boxů)
Můžeme být rádi, že taková série vyšla *cheer*
Buď svůj.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od vojta »

Upravují svoje mínění, včera trochu frustrace, že jsem nenarazil na memo ani podpisy co jsem chtěl - je jich hodně a ani nic navíc. Ale když tak na to tak s odstupem koukám, špatný to tak není.
Jenom jsem se pobavil, když nemám stejný názor jako většina, tak čeho jsou někteří schopni vyplodit za věci :lol: :lol: Tím myslím Buriho. Ostatní takové hysterické reakce nemají zapotřebí.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od SugarRay »

Dejve srovnávam čistě pocitově otevřel jsem hodně NHL boxů a nikdy jsem nebyl nadšenej tak jako u těch českých , je to určitě cenou , ty NHL boxy jsou hrozně drahý pro nás Čechy a Slováky a málokdy tam je pro nás něco zajímavýho , pak je to určitě tim že já jsem vyrostl na těch hráčích jako je Dopita , Reichel , ale ještě jsem stihnul zaznamenat i ty borce jako Šejba , Lála , Rosol , poprvé jsem byl na hokeji v Litvínově když mi bylo 6 let a ještě tam hrál Růža , uplně jednoduše řečeno - pro nás lidi mezi 30 - 40 lety je to něco čemu se NHL nikdy nemůže vyrovnat .
Obrázek

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od elektrikar »

já bych toho Kumstáta za 5 korun koupil, když je to takový no name

jinak deiv14 ,myslím že s tím UD je to myšleno tak že nedostaneš Hlavní hity rookii o kterých nikdo v životě neslyšel :-)
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od deiv14 »

SugarRay píše:Dejve srovnávam čistě pocitově otevřel jsem hodně NHL boxů a nikdy jsem nebyl nadšenej tak jako u těch českých , je to určitě cenou , ty NHL boxy jsou hrozně drahý pro nás Čechy a Slováky a málokdy tam je pro nás něco zajímavýho , pak je to určitě tim že já jsem vyrostl na těch hráčích jako je Dopita , Reichel , ale ještě jsem stihnul zaznamenat i ty borce jako Šejba , Lála , Rosol , poprvé jsem byl na hokeji v Litvínově když mi bylo 6 let a ještě tam hrál Růža , uplně jednoduše řečeno - pro nás lidi mezi 30 - 40 lety je to něco čemu se NHL nikdy nemůže vyrovnat .
Jo Šugy, když to hodíš takhle do kontextu, tak to dává smysl a nemůžu říct ani půl slova - naopak se s tím v pohodě dokážu ztotožnit :thumbup:

Dál bych to nerozebíral, jen mi prostě přišlo, že se všeobecny smýšlení ubírá špatym směrem. Tahle série se fakt povedla a ono to asi svádí k tomu kopnout si do UD, ale podle mě to prostě není na místě :) a to teď fakt píšu obecně, nikoho konkrétního nemám na mysli *mrk*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od Omerta »

SugarRay píše:Dejve srovnávam čistě pocitově otevřel jsem hodně NHL boxů a nikdy jsem nebyl nadšenej tak jako u těch českých , je to určitě cenou , ty NHL boxy jsou hrozně drahý pro nás Čechy a Slováky a málokdy tam je pro nás něco zajímavýho , pak je to určitě tim že já jsem vyrostl na těch hráčích jako je Dopita , Reichel , ale ještě jsem stihnul zaznamenat i ty borce jako Šejba , Lála , Rosol , poprvé jsem byl na hokeji v Litvínově když mi bylo 6 let a ještě tam hrál Růža , uplně jednoduše řečeno - pro nás lidi mezi 30 - 40 lety je to něco čemu se NHL nikdy nemůže vyrovnat .

Amen *gp*
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od DJjandy »

Stejně se všichni snažíte lapit Jardu 1/1 aby jste pak měli na boxy od UD *lgh* ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od Ragnarook »

To je furt samé UD. Mně se třeba tento produkt nelíbí, ale ne proto, že by byl špatný, ale proto, že se na takovéto série a ještě k tomu z extraligy nezaměřuji. Tady bych byl třeba šťastný za kartu Bukače, protože to je legenda a ty já můžu. Ale ten zbytek nesleduji a raději bych si otevřel za tu cenu 3 boxy PROSET. Ale ne proto, že bych to srovnával, ale proto, že bych si u toho užil více rozbalovací radosti, než u (jakékoliv) série extraligy. Někdo tu má odvahu říct, že se mu box nelíbí a už šup s ním ke zdi a střílet a pro takové je nábojů fůra *lgh* .
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Ragnarook píše:To je furt samé UD. Mně se třeba tento produkt nelíbí, ale ne proto, že by byl špatný, ale proto, že se na takovéto série a ještě k tomu z extraligy nezaměřuji. Tady bych byl třeba šťastný za kartu Bukače, protože to je legenda a ty já můžu. Ale ten zbytek nesleduji a raději bych si otevřel za tu cenu 3 boxy PROSET. Ale ne proto, že bych to srovnával, ale proto, že bych si u toho užil více rozbalovací radosti, než u (jakékoliv) série extraligy. Někdo tu má odvahu říct, že se mu box nelíbí a už šup s ním ke zdi a střílet a pro takové je nábojů fůra *lgh* .
Jen trochu narovnám ten nadnesený příměr, za 1770,- kč by jsi zakoupil 26 boxů PROSET, dají se koupit za 3 kanadské dolary :wave:

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od SugarRay »

Já tohle nějak nepobíram , pokud si dobře vzpomínam tak po pseudo revoluci v roce 89 se nikde NHL nevysílala u nás , začátkem 90tých let dávaly na ČT vždycky jenom ty finále , já koukal poprvé na Vancouver - Rangers co komentovaly Záruba a Jirka Hrdina , internet ještě pro plebs nebyl , takže kdo neměl satelit tak musel zákonitě vyrůstat na Československý lize a na reprezentaci , jak se tohle nemůže líbit lidem 35 let a víc to nikdy nepochopim , u těch mladých kluků ok to beru ty už vyrostly v jiný době .
Vojta je máslo :angel: , co nedokáže ocenit podpis Bukače , kterej patří určitě mezi ty největší legendy ČS hokeje , stick Konráda , kterej drží celou Olomouc už tak 5 let nebo kolik , za tu dobou bych řek to vyrovnaností a výkonama jeden z nejlepších golmanů v ELH vůbec atd. Marek Čiliak / 10 podpis to samí , takže spíš je to o tom že Vojta je máslič .
Obrázek

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: OFS You Wanted to Best You Go to Best

Příspěvek od Ragnarook »

Jen trochu narovnám ten nadnesený příměr, za 1770,- kč by jsi zakoupil 26 boxů PROSET, dají se koupit za 3 kanadské dolary :wave:
Je to tak. No já kupuji pouze u nás. Když někdo nejmenovaný, jako třeba Pavel naskladní, tak beru. Nebo když se někdo vytasí na burze s boxíkem, tak beru, ale touto cestou se pod 600,- nedostanem *rfl*
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host