213x DS 98/99

Odpovědět
Uživatelský avatar
LinDan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 04. říj 2012 16:35:56
Bydliště: Šumperk

213x DS 98/99

Příspěvek od LinDan »

Zdravím,

přesně před týdnem jsem tu sdílel break 65 balíčků českých karet DS 98/99, který sice nedopadl špatně, ale nevytáhl jsem přesně to, co jsem si přál. Objednal jsem si tedy další balíčkovou nálož, tentokrát 213 kusů a doufal, že trojka, moje oblíbený číslo, mi přinese trochu toho štěstí. :)

Obrázek

Cíl zůstával stejný: vytáhnout zlatou kartu šumperského rodáka Jirky Dopity a goalies Romana Čechmánka.

A jak jsem dopadl?

..

..

..

..

..

..

..

Tady jsou fotky:

Obrázek

Obrázek

Musím říct, že super! :thumbup: Dopita 2x, Čechmánek 3x a k tomu i Patera či Procházka... :) Ke štěstí by mi chyběl už jen Růžička či Prusek, ale člověk nemůže mít všechno... Co už, tak třeba příště. :D

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 213x DS 98/99

Příspěvek od DaveBrownsound »

Haha, tak gratulka ke splněnému cíli. Jen mi přijde trochu zvláštní, kolik je těchto balíčků ještě k dispozici, když ostatní série DS už k vidění nikde nejsou. To udělali u téhle jediné série takový náklad oproti ostatním nebo šly jiné více na dračku? Nebo jsou někde zavřené ve skladu...?
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
L73
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 438
Registrován: úte 14. kvě 2013 23:05:12
Bydliště: Havířov / Brno

Re: 213x DS 98/99

Příspěvek od L73 »

Kolik jsi uz slozil base setu bez golmanu? :-D Nebo uz aj nejaky s golmany? Luk.
Sbírám karty golmanů NHL, KHL a ELH z jejich prvních sezón.
Sbírám řadové a podepsané karty hráčů a brankářů v českém a československém národním dresu.

Uživatelský avatar
LinDan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 04. říj 2012 16:35:56
Bydliště: Šumperk

Re: 213x DS 98/99

Příspěvek od LinDan »

DaveBrownsound: Netuším, ale samotného by mě to zajímalo. Možná se tak dobře neprodávaly - on už ten prostý fakt, že z gólmanů udělali inserty 1:20 mohl lidi odradit, protože tahat stále ta samá jména a mít velmi malou šanci na to zkompletovat celý set asi dlouho nikoho nebavilo (vezmeme-li v potaz cenu balíčku). Na druhou stranu je dost možné, že jde, jak ty píšeš, jen o výprodej posledních balíčků zapadlých někde ve skladu (některé balíčky na sobě měly nálepku s původní cenou 35,- Kč *rfl* ). Ale je to zvláštní, protože se tento ročník dá stále koupit z vícero zdrojů, takže bych tipoval spíše moc vysoký náklad nebo malou prodejnost. *myslim*

Novější ročníky mi přišly atraktivnější, protože v nich byl Jágr team a repre, což si myslím že bylo velké lákadlo pro sběratele i pro nás, (tenkrát) školou povinné, kterým rodiče balíčky kupovali. Já měl velké množství karet z ročníků 01/02 a 02/03 - ty byly vážně povedené a měl jsem je velice rád. :thumbup:

L73: Gólmanů mám teprve 9 ze 14. :D Ale řadovek mám tolik, že už je nepočítám na kusy, ale na kila. *lgh*

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 213x DS 98/99

Příspěvek od DaveBrownsound »

Mně se líbily i 97/98 (tam by nebyl problém set poskládat, ty poměry vkládání insertů byly v pohodě) a 99/00, kde byly naprosto epesní inserty Goalies a National Stars, ty by se s přehledem prodávaly i dnes bez přehnané slevy.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 213x DS 98/99

Příspěvek od smiesek »

*cheer* ještě to chtělo Martina Procházku za Vsetín a měl by jsi to komplet. Sběratelé a fanoušci Vsetína mohou tiše závidět.
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
LinDan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 04. říj 2012 16:35:56
Bydliště: Šumperk

Re: 213x DS 98/99

Příspěvek od LinDan »

DaveBrownsound: Ročník 99/00 mě příliš neoslovil, ale když teď koukám na 97/98.. vůbec by nebylo špatný mít zlatou super kartu SELH Čechmánka a zlatou kartu All Stars Dopity. *rfl*

smiesek: To souhlasím, Procházku by to ještě chtělo, stejně jako toho Růžičku či Pruska. :) Takže si začínám pohrávat s myšlenkou, podaří-li se mi rychle a za slušný peníz zbavit duplikátů, že bych ještě další "nálož" balíčků objednal. :D Přece jen, už jsem celkem blízko ke kompletaci celého ročníku, tak se to celkem nabízí. :angel:

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 213x DS 98/99

Příspěvek od deiv14 »

No musím říct, že i ve mně vyvolaly hlavně karty Čechmánka ve starym dobrym dresu Vsetína velkou nostalgii, a to už je co říct *rfl* pěkny Dane, jen tak dál :mail:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti